کد خبر: ۸۵۱۰۸
۲۷۴ بازدید
۱ دیدگاه

بازدید فرماندار ویژه میانه به همراه مدیرکل ورزش و جوانان استان از ورزشگاه 5 هزار نفری شهید سرانجام میانه

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با همراهی ایوب بهتاج مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی از ورزشگاه 5 هزار نفری شهید سرانجام میانه بازید نموده  و چگونگی عملکرد شرکت ساخت و توسعه زیربناهای ورزشی را در رفع برخی نواقص این ورزشگاه مورد بررسی قرار داد.

در این بازدید که مسئول شرکت سازنده  نیز حضور داشت، فرماندار میانه بر لزوم حل کلیه مشکلات و ایرادات این مکان به صورت کاملا اصولی در کمترین زمان تاکید کرده، گفت: پس از بازسازی و رفع نواقص، اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه به این استادیوم منتقل شود.

محمدرضا مشایخی دلیل تاخیر در انتقال اداره ورزش و جوانان میانه به این استادیوم را عدم رفع مواردی دانست که مورد تعهد شرکت سازنده ورزشگاه است.

وی با بیان اینکه تعلل بیش از این در رفع مشکلات موجود در استادیوم مورد قبول شهرستان نخواهد بود به برخی اقدامات انجام یافته در راستای حل مشکلات تاسیساتی این ورزشگاه از سوی شرکت سازنده اشاره کرده افزود: راه اندازی سیستم گرمایشی ورزشگاه، بازبینی و آب بندی سقف ورزشگاه و جایگاه تماشاگران، اصلاح سیستم برق رسانی و کابل ها، تکمیل و راه اندازی سیستم اطفای حریق و تسویه حساب بدهی گاز، برق و آب با دستگاههای خدمات رسان را از جمله موارد مهم است که در این بازید مسئول شرکت سازنده مکلف و موظف به انجام آنها شد.

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز