کد خبر: ۸۵۵۲۶
۷۸۲ بازدید
۶ دیدگاه

در جهت تسهیل امور مردم؛

در پروژه ای جدید، مسیری از کمربندی ۳۵متری جنوبی تملک شد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه از تملک مسیر ۳۵متری کمربندی جنوبی میانه در جهت تسهیل هر چه بیشتر امور مردم خبر داد.

محمدرضا مشایخی با قدردانی ازاعضای شورای اسلامی شهر و شهردار میانه، یکی از کارهای نمونه شهر را تملک کمربندی جنوبی شهر از مالکین و زارعین که با همکاری و مشارکت خود، اجرایی شدن پروژه را سبب شدند نیز تشکر نمود.

وی عمران و آبادانی شهر را موضوعی دوسویه خوانده افزود: اگر همکاری مردم و دولت در میان نباشد شاهد هیچ توسعه و عمرانی نخواهیم بود.

مشایخی تاکید کرد: اگر خواهان آبادانی، عمران و دگرگونی بافت کالبدی شهرمان هستیم باید همکاری و مشارکت دوسویه  بین اقشار مختلف مردم و دولت را  تقویت کنیم.

فرماندار میانه در ادامه، وظیفه دولت را تامین اعتبار و خدمات رسانی ذکر نموده گفت: خوشبختانه علی رِغم این موضوع در شهرستان میانه شاهد همراهی تنگاتنگ مردم با مسئولین شهرستان هستیم تا برآیند این همکاری ها در کنار خدمات دولت، عمران و آبادانی هر چه بیشتر را برای شهرستان به وجود آورد.

وی مسیرگشایی برای میانه را مهم، حساس و  شریانی محسوب کرده افزود: با توجه به توسعه روزافزون جامعه شهری و نیاز روزافزون به مسیرگشایی در جهت روانسازی عبور و مرور و ایجاد پویایی شهری باید مسیرگشایی، در اولویت کارهای شهرستان  قرار گرفته و از بعد نظارتی، تطبیق مصوبات با قانون و تسهیل امور برای شهرداری و با تعامل سازنده، زمینه را برای بهره مندی مردم از رفاه و امکانات هر چه بیشتر فراهم کنیم.

مشایخی با اشاره به اینکه موضوعات و مسائل شهرستان بر اساس اهمیت و حساسیت، اولویت بندی شده اند گفت: برقراری عدالت و شفاف سازی جزو اصول برنامه کاری ماست هر چند

ممکن است حاشیه هایی به وجود آید اما با روندی مناسب و با شفافیت کامل پیش می رویم تا عملکرد ما تحت الشعاع قرار نگرفته و پیشبرد امور را شاهد باشیم.

وی بر ضرورت عدالت همه جانبه در کارهای عمرانی و شهرسازی تاکید کرده افزود: ما پذیرای پیشنهادات مردم هستیم که این امر به خودی خود سبب شفاف سازی، برپایی عدالت، کاهش نقد و افزایش ارائه پیشنهادات سازنده  از سوی مردم خواهد بود.

فرماندار میانه گفت: خرسندیم که در سایه تلاش مجموعه مسئولین شهرستان، بویژه معاونت امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری، شورای شهر و شهرداری، اداره مسکن و شهرسازی و ادارات خدمات رسان مانند گاز، برق، آب و مخابرات، موضوعی با عنوان حاشیه نشینی در شهر میانه نداشته و تنها بحث

سکونتگاههای غیر رسمی را داریم که اصلاح بافت آنها در قالب ستاد بازآفرینی شهری را در برنامه توسعه و عمران شهری قرار داده ایم.

وی افزود: باید ساکنین سکونتگاه‌های غیر رسمی نیز از همه  امکانات و خدمات شهری برخوردار شوند که در این خصوص می توان از نظرات و پیشنهادات سازنده همشهریان، معتمدین، پیشکسوتان، ریش سفیدان و صاحب نظران در این گونه مسائل عمرانی و غیره استفاده کرد تا  ره گشای هر چه بیشتر مسائل و امور مردم باشیم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۸/۱۲ ۱۶:۵۴

اجرای کف پوش پیاده رو، پروژه انتقال آبهای سطحی شهرک های بالا دست شهرعبوری از محدوده شرکت نفت به کانال بیمارستان برکت امام (ره) توسط شهرداری میانه

۹۷/۸/۱۰ ۲۰:۴۹

با تشکر از فرماندار و شهردار

۹۷/۸/۱۰ ۱۶:۳۲

تشکراز فرماندار محترم،اعضای شورای شهر،شهرداری و همه مسئولین زحمت کش.لطفا یه فکری هم در مورد کمربندی شمال پاسداران شهرک اندیشه،فاضلاب شهر ک راه آهن ،بهسازی وروسازی آسفالت خیلی از خیابان ها مثل خ پزشکی قانونی،شهرک راه آهن و مشکلات شهرک اندیشه بشه که بعضی ها واقعا خیلی اسفناج هست خصوصا پشت دادگستری،تاکسیرانی،شهرک نیروی انتظامی و خصوصا شهرک راه آهن شهرک اندیشه.ممنون

۹۷/۸/۱۰ ۱۴:۴۷

با تشکر از فرماندار محترم
منطقه شهرک امام قابلیت اصلاح ندارد با توجه به اینکه اون منطقه مرکزیترین نقطه شهر میباشدو حالت دره‌ای دارداگه مردم اون منطقه خونشون و از طلا هم بسازند از بالا چهره ناخوشایندی میدهد و باتوجه به اینکه اصلاح خونه‌های کممتراژ در اون منطقه و کوچه‌های تنگ بسیار هزینه‌بر از انتقال مردم اون منطقه به مکان دیگری میباشد آیا بهتر نیست به جای اینکه اونجا اصلاح بشه مردم اون منطقه به مکان دیگری با زمین رایگان و وام ساخت در شهرکی اصولی با قوانین شهرسازی مناسب نقل مکان کنند و منطقه شهرک امام با توجه به دره بودن به منطقه‌ای تفریحی مثل ائل گلی تبریز تبدیل شود
باتشکر

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز