کد خبر: ۸۵۶۰۵
۲۸۱ بازدید
۸ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

13 آبان تجلی استقامت و پایداری مردم در مقابله با استکبارجهانی است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با گرامیداشت یوم الله 13 آبان که منتسب به روز دانش آموز و هفته بسیج دانش آموزی است افزود: 13 آبان تجلی استقامت و پایداری مردم در مقابله با استکبار جهانی است.

محمدرضا مشایخی در جمع مردم همیشه در صحنه میانه که به صورت پرشور و حداکثری در مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان امسال حضور یافته بودند اضافه کرد: مردم غیور میانه با حماسه آفرینی دوباره خود ثابت کردند که در پای نظام بوده و خواهند بود.

وی در ادامه با بیان اینکه 13 آبان یادآور روزهای مهم انقلاب اسلامی در راستای استبکار ستیزی است اظهار نمود: سه واقعه مهم و رخداد تاریخی سرنوشت ساز کشور شامل تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه در 13 آبان 1343، شهادت دانش آموزان به دست رژیم سفاک ستمشاهی در سال 1357 و تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان 1358 به دست دانشجویان خط امام در 13 آبان رخ داد که وجه مشترک همه آن‌ها استکبارستیزی، استقلال‌طلبی و آزادی‌خواهی ملت مبارز، مقاوم و ولایتمدار ایران اسلامی است.

مشایخی افزود:13 آبان روز اعلام پایداری ملت سلحشور ایران در برابر شیطان بزرگ آمریکا و نقطه پیوند برگ های زرینی از تاریخ آزادی ملت ایران است که نشان داد همه قدرت های شیطانی دارای هیمنه پوچ هستند.

فرماندار ویژه میانه بر گرامیداشت هر چه باشکوهتر یوم الله 13 آبان همه ساله تا نابودی کامل استکبار جهانی تاکید کرده افزود: بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب استکبار جهانی با اتحاد مستضعفان جهان رو به افول بوده و آمریکا نخواهد توانست به ملت ایران و کشورهایی مثل آن تسلط یابد.

وی همچنین رو در رویی ملت بیدار اسلامی در مقابله با آمریکا، زورگویی و استبداد و استکبار را اولین هدف حماسه 13 آبان عنوان نموده افزود: حضور مردم در 13 آبان نماد عینی آزادگی، شجاعت و غیرت مردم و اعتلای مبارزات ضد استکبار می باشد که در سایه پایداری و ایستادگی مردم حاصل آمده است.

مشایخی تاکید کرد: آمریکا از رشد انقلابی دانش آموزان و دانشجویان ما و در نهایت از استواری مردم  در هراس است و با راه اندازی جنگ اقتصادی و مهمتر از آن جنگ روانی با پمپاژ یاس و ناامیدی در جامعه سعی در جدایی ملت از دولت و نظام را دارد اما این مردم ثابت کرده اند که پشتیبان نظام و در کنار دولت و مسئولین خود بوده و از این گذر نیز با سربلندی تمام همچون دیگر گذرهای انقلاب و جنگ عبور خواهند کرد.

وی در پایان برنامه ریزی اروپا برای حمایت از ایران، تغییرات نظام مالی برخی از کشورها، عدم تبعیت آنها از دلار آمریکا و استفاده از ارز محلی برای تجارت با ایران، حمایت کشورهای اروپایی از برجام و خروج یکطرفه آمریکا از آن را نشان از انزوای آمریکا خوانده گفت: به یاری خدا و درایت رهبری و تمامی دست اندرکاران نظام، در مقابل استکبار خواهیم ایستاد.

   آیین گرامیداشت یوم الله 13 آبان با حضور هزاران نفر از مردم و مسئولین در شهرستان میانه برگزار شد و شرکت کنندگان با راهپیمایی مسیر بین میدان معلم تا میدان آزادی و قرائت قطنامه پایانی با شعارهایی قاطع و کوبنده اعلام برائت خود را از رژیم منحوس اسرائیل، آمریکا و استکبار جهانی، به گوش جهانیان رساندند. 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز