کد خبر: ۸۶۱۱۳
۴۵۳ بازدید
۳۰ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

با اختصاص بالگرد، اوژانس هوایی میانه تا چندین روز آتی به بهره برداری می رسد

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه گفت: با اختصاص بالگرد به میانه شاهد افتتاح اوژانس هوایی تا چندین روز آتی در این شهر خواهیم بود.

محمدرضا مشایخی در جلسه ای با حضور رییس اورژانس هوایی کشور، رییس اورژانس استان آذربایجان شرقی و شیویاری نماینده مردم میانه با تقدیر از پیگیریها و تلاش های این عزیزان در راه اندازی اورژانس هوایی میانه، وجود این اورژانس را با توجه به اینکه شهرستان میانه از پهناورترین شهرستانها در شمالغرب کشور محسوب شده لازم و ضروری خوانده افزود: شهرستان میانه با 4 بخش و 5 شهر دارای گستردگی و پراکندگی روستایی و جمعیتی بوده و به تبع آن شاهد تصادفات و حوادث دیگری هستیم که لزوم راه اندازی اورژانس هوایی را چندین برابر می نماید.

وی همچنین ایجاد پایگاه اورژانس در شهر آچاچی میانه را که خط گذر تهران به اروپا بوده و مرکز تردد چندین راه است اضافه کرد: تامین زمین و پیگیری برای تامین آمبولانس در این پایگاه را متقبل شده و انتظار داریم با ایجاد این پایگاه از سوی سازمان اورژانس استان و کشور بتوانیم به تکمیل زنجیره خدمات اورژانس در شهرستان کمک کنیم.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه خدمت خالصانه به مردم را عبادتی بزرگ بیان کرده گفت: بر اساس آیه قرآنی اگر بتوانیم جان یک نفر را نجات دهیم، جان همه مردم را نجات داده ایم .

یعقوب شیویاری حل شدن مشکلی از مشکلات مردم را عزت و افتخار برای مسئولین عنوان نموده افزود: مردم ما نیاز به مسئولانی دلسوز دارند تا به زندگی امیدوار شوند که باید در این راستا از مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی برای ایجاد و استقرار اوژانس هوایی در میانه که خالصانه در این راه قدم گذاشتند تقدیر و تشکر نمود.

وی اوژانس هوایی را از مطالبات اصلی مردم و مورد پیگیری خود از سوی سازمان اوژانس هوایی و وزارت بهداشت و درمان برشمرد.

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۹/۱۳ ۱۰:۳۹

با سلام خدمت جناب آقای مجید بنده هم از مطلب شما نتوانستم بهره ای ببرم شما در کامنتان از صداقت گفته اید که سرمایه بزرگ انسان صداقت می باشد. اگر توجه کنید انتقاد بنده هم در همین است انسان باید صادق باشد مخصوصاً نمایندگان،مسئولان و مدیران کشور و شهرستان با مردم خود که ولی نعمت کشور و انقلاب هستند. از شهرهای دیگر فرمودید در شهرهای دیگر همه نمایندگان،مسئولان ومدیران شهر دست به دست هم داده اند با همدلی و هم زبانی تا باعث پیشرفت،توسعه پایدار و حل مشکلات منطقه خود باشند. متاسفانه در منطقه ما چیست. مگر این دو نماینده عزیز بعد از انتخابات با هم عهد و پیمان نبستند که هر دو دفتر مشترک داشته باشند جناب دکتر شیویاری چطور شد در خیابان معلم جنوبی هم یک دفتر جداگانه تاسیس نمودند، که در فضای مجازی هم سوالات و ابهاماتی هم مطرح شد. که ایشان هیچ جوابی به این ابهامات و سوالات ندادند. دوست عزیز در شهرهای دیگر همچین مسئله های نیست.اگر این شهر با این همه منابع انسانی و طبیعی دارای رتبه اول بیکاری در استان می باشد بخاطر طرز تفکر و افکار امثال شماست که بجای اینکه به اصل مطلب بپردازید بخاطر منحرف نمودن افکار عمومی  فرافکنی می کنید. 

۹۷/۹/۱۳ ۰۰:۱۶

قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به‌گمان فتاده در راه یقین// می‌ترسم از آن‌که بانگ آید روزی// کی بی‌خبران راه نه آن است و نه این

۹۷/۹/۱۲ ۲۳:۰۷

آقای رشیدی .بنده از مطالب شما نتونستم بهره ای ببرم و دقیقا ازنیت درونی شما خبر ندارم. در آمیزه های دینی معمولا از افرادی که پیگیری و تلاشی در کاری داشته اند تشکر وقدردانی می کنند و با گفتار نامناسب و نامید کننده افکار مردم را خراب نمی کنند مردم خواستار رفاه و آسایش که حق طبیعی شان می باشد هستند و برایشان فرقی ندارد دکتر شیویاری این کار را کرده یا پرفسور فرمند!. لطفا هرگونه شکواییه یا ناراحتی از کسی دارید برید جای دیگه مطرح کنید و باعث ناراحتی برای مردم نشویید. برویید به شهرهای دیگه ببینید چه امکاناتی دارند ما چی داریم متوجه می شوید ما چقدر از رفاه و آسایش عقب ماندیم. که متاسفانه یکی از دلایل این عقب مانده گی ها از طرز فکر و نگاه امثال جنابعالی هستش که از روی عداوت و کینه ورزی حاضرید باعث یاس ناامیدی برای مردم شویید چند تا شهر برویید ببینید چقدر امکانات رفاهی پارک تفرجگاه کارخانه دارند و چقدر مدیران شان باجدیت و تلاش شبانه روزی در صدد رفاه بیشتر مردم هستند این همه بیکاری این همه عقب افتادگی این همه مهاجرت ازاین شهر بخاطر ذهنیت نامناسب وطرز فکرهای مانندشماهست . در دوره عصر ارتباطات هستیم بهتره از جایگاه درست واردبشیم و در دلهای مردم جای بگیریم و باصداقت و گفتار خود شادی و نشاط را دردل مردم جابزاریم پیشنهاد میکنم رویه مناسبی را ارائه طریق دهید . شهرستان ما خیلی از مشکلات را دارا هستش که امثال من و شما تمام ذکرشان شده که فلانی این کار را کرده یا فلانی این کار را نکرده . که حاصل آن عقب ماندگی شهرمان هستش . چرا به جای این حرفهای تکراری که همیشه ازسوی شما مطرح می شود تلاش نمی شود در انجام تعداد و حجم کارهای شهرستان سبقت ازهم بگیرند .

۹۷/۹/۱۲ ۲۲:۴۰

جناب بیضایی . پاسخ متینی بود تشکر از درک و شعور بالای جنابعالی

۹۷/۹/۱۲ ۱۸:۰۹

عزیزان بزرگوار
لطفا"امور به این ارزشمند را با نظریات شخصی جهت دار و کج ، مسموم و آلوده نکنید/می خواهین چی بگین/طرف هیچ کاری انجام نداده،شما به پوچ میگیم.....بگم بگم/بدبخت بس است .........

۹۷/۹/۱۲ ۱۶:۳۱

امیدوارم دکتر فرمند اجازه انتشار اسناد مربوط به mri و آمبولانس هوایی را بدهند تا مردم با سند ببینند که چه کسی توانسته این دو دستور مهم رو از وزیر بگیره

۹۷/۹/۱۲ ۱۱:۴۹

با سلام دوباره خدمت شما برادر گرامی دوست عزیز هیچ کس منکر این نیست که نمایندگان،مسئولان و مدیران ادوار گذشته یا فعلی در زمینه حل مشکلات شهر تلاش نکرده اند همه آنها به اندازه توانائی های خود سعی و تلاش کرده اند.انتقاد بنده این است اگر قرار است اطلاع رسانی شود بصورت کامل شود. در مورد وظایف نمایندگان مجلس طبق قانون نمایندگان مجلس دو وظیفه قانون گذاری و نظارت بر اجرای صحیح قانون را دارند متاسفانه بخاطر مشکلات زیاد در کشور مخصوصاً شهرهای مثل شهرستان میانه هنوز عده ای از مردم از نماینده خود توقعاتی دارند که در حوزه اختیارات نماینده مجلس نمی باشد بلکه بیشتر این مشکلات از طریق نمایندگان شورا،مسئولان و مدیران شهرستان می تواند حل شود اگر حل شود آن موقع می توان از طریق نماینده و نهادهای نظارتی پیگیر حل مشکلات شد البته باعث بوجود آمدن این توقعات هم عده ای از نماینده گان ادوار گذشته و فعلی می باشند. همه ما باید سعی کنید با ایجاد همدلی و همزبانی بین نمایندگان،مسئولان و مدیران شهر باعث پیشرفت،توسعهایدار و حل مشکلات باشیم نه خدای نکرده باعث اختلاف بین این عزیزان شویم از طریق سازمان های مردم نهاد می توانیم به این نتیجه برسیم. با سپاس و تشکر

۹۷/۹/۱۲ ۱۱:۱۸

با عرض سلام مجدد

جناب رشيدي وقتي ميفرماييد مدارك و مستنداتي وجود دارد كه نماينده ديگر شهر نقش بيشتري از دكتر شيوياري داشته و دليل نميشود به دليل عدم انتشار در فضاي مجازي گفت كه ايشان نقشي نداشتند و ...، معلوم است  جنابعالي ارتباط نزديكي با دكتر فرمند داريد و مداركي كه در فضاي مجازي و هفته نامه ها و ... منتشر نشده، اطلاع داريد و برايمان فرقي نميكند اين مهم را دكتر شيوياري انجام داده يا دكتر فرمند يا هردو انشااله به همين صورتي باشد كه شما ميفرماييد و اظهارنظر جنابعالي هم جانبداري از ايشان نباشد.

در ضمن شما به بنده فرموديد در مورد مسئله اي كه يقين ندارم اظهارنظر نكنم، خب بنده نه مث شما علم غيب دارم و نه احتمالا ارتباطي با دكتر فرمند داشته كه از پيگيري هايي بدون انتشار ايشان اطلاع داشته باشم و دليل تشكري كه بنده از  دكتر شيوياري داشتم آن است كه چند هفته پيش روابط عمومي دفتر ايشان اعلام كردند كه ميانه به اورژانس هوايي مجهز ميشود و ... گذشته از اينها جنابعالي از زبان مردم سخن ميگوييد و ميفرماييد مردم به نماينده راي داده اند در مجلس حضور داشته باشند در حالي كه چنين چيزي نيست و توقع مردم از نماينده فقط قانون گذاري نيست و ... بهتر است شما هم به موضوعي يقين پيدا نكرديد اظهارنظر نكنيد و همانند بنده حداقل به مداركي استناد كنيد و بعد اظهارنظر فرماييد. با تشكر

۹۷/۹/۱۲ ۱۱:۱۲

با سلام و عرض ادب خدمت دوست گرامی، البته رشیدی نه رشیدپور متاسفانه یکی از مشکلات مهم و اصلی در شهرستان میانه همین اختلاف بین نمایندگان،مسئولان و مدیران شهر می باشد که بیشتر این اختلافات از طرف عده ای از طرفداران نمایندگان،مسئولان و مدیران و کسانی که بخاطر منافع شخصی خود دوست ندارند نمایندگان،مسئولان و مدیران شهر با همدلی و همزبانی باعث پیشرفت،توسعه پایدار و حل مشکلات شهرستان میانه باشند باید همه ما مخصوصاً نمایندگان،مسئولان و مدیران شهر با همدلی و همزبانی باعث از بین بردن این اختلافات باشیم.نه آتش بیار معرکه باشیم.

۹۷/۹/۱۲ ۱۰:۵۸

عرض سلام و ادب

جناب رشیدی دفاع جنابعالی از دکتر فرمند در مقابل دکتر شیویاری یادآور تقابل یا تلاش حامیان نمایندگان دوره قبل جناب آقای مددی و جناب مهندس حسینی هست .شخصا این کار را خارج از اخلاق نمیدانم چون از نزدیک شاهد این مسئله بودم که کار نمایندگان موازی هم هست و نماینده ای بر دیگری ارجحیت ندارد،هرچند جنابعالی و برخی دوستان! در ایام انتخابات این نکته را به درستی درک نفرمودید و آن را اختلاف عمیق بین دو نماینده جلوه دادید .خوشحالم که اکنون شاهد علت این قضیه هستید .

 کارهایی که برای توسعه شهرمان به مرحله عمل میرسد قطعا با محوریت یک فرد انجام نشده است، به قول معروف : "دیگران کاشتند و ما خوردیم ،ما می کاریم دیگران بخورند" در این قضیه هم مشخص است که علاوه بر دکتر شیویاری ، نمایندگان دوره های قبل ،فرماندار قبلی و فعلی ، ریاست سابق و فعلی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ،ریاست دانشگاه علوم پزشکی و سایر عزیزانی که به طور مستقیم وظیفه ای بر عهده دارند دخیل و سهیم بوده اند . لذا جا دارد از همه این عزیزان سپاسگزاری شود.

۹۷/۹/۱۲ ۰۹:۳۳

با سلام وقت بخیر، دوست گرامی در مورد احداث مرکز ام آر ای و اختصاص بالگرد اورژانس هوایی تنها جناب دکتر شیویاری پیگیر نبوده و ایشان تنها کسی نبوده است که باعث این کار شده اند. مدارک و مستندات وجود دارد که نقش نماینده دیگر شهر بیشتر از جناب دکتر شیویاری بوده حالا نماینده دیگر شهرستان اسناد و مدارک و در فضای مجازی عکس منتشر نمی کند  این دلیل بر این نیست که ایشان پیگیر حل مشکلات حوزه انتخاباتی خود نمی باشند و در انجام وظایف قانونی خود کم کاری می کنند. رئیس مرکز اورژانس هوایی کشور برای بازدید و پیشرفت کار به شهرستان میانه سفر کرده بوده اند که فرماندار محترم و دیگر مسئولان و مدیران شهرستان هستند که می توانند رئیس محترم اورژانس هوایی کشور را همراهی کنند. نماینده که بخاطر اینکار نباید از جلسه علنی غیبت کند و در رای گیری که در مورد اصلاح بودجه سال 97 است شرکت نکند. ضمناً تا زمانیکه از مسئله ای کاملاًیقیین پیدا نکرده اید لطفا اظهار نظر نکنید.

با سپاس و تشکر از شما و آرزوی موفقیت و سربلندی کسانی که بدون هیچ چشم داشتی برای پیشرفت،توسعه پایدار و حل مشکلات کشور مخصوصاً شهرستان میانه شبانه روز تلاش می کنند.

۹۷/۹/۱۲ ۰۳:۵۶

با سلام و عرض ادب

آقاي رشيدي عزيز جسارتا در مورد نظرتان عرضي داشتم، گذشته از اينكه شخصا به بنده يقين ميباشد اين كار توسط دكتر شيوياري به سرانجام رسيده ولي كاري با اينكه آقاي فرمند هم نقشي در اينكار داشتند يا نه ندارم، نوشتيد كه مردم نماينده انتخاب ميكنند تا در راگيري ها شركت كنند اين حرف تا حدي صحيح است ولي آيا توقع مردم از نمايندگانشان به حضور در مجلس و شركت در راي گيري ختم ميشود؟! 

دستور جلسه ها را لطف كرديد و نوشتيد اگر در اين موارد راي گيري انجام شده است تعداد آرا را زحمت بكشيد و ببينيد، مشاهده ميكنيد كه قطعا با يك راي مواردي به قانع تبديل يا از دستور خارج نشده است و ...

صرف نظر از اينكه حضور نماينده در مجلس به طور منظم قابل ستايش است ولي در اين موارد كه نماينده اي پيگير يكي از نيازهاي اساسي حوزه انتخابيه است، حضورش در مجلس بنظر من ضروري نيست. حتما كه به ياد داريد ٢ سال پيش در روستاي حصار ميدان داغي، مادر باردار ٢٨ ساله كه ٨ ماه باردار بود به دليل صعب العبور بودن روستا و دير رسيدن امداد هوايي از زنجان بعد از چند روز فوت كرد. نظر شخصي بنده است، كاش نمايندگان ما در اين دوره مجلس حق راي نداشتند ولي ميانه مجهز به امداد هوايي بود و جان آن مادر جوان و فرزندش حفظ ميشد.

در آخر از زحمات دكتر شيوياري بابت اخذ دستگاه mri و پيگيري استقرار اورژانس هوايي صميمانه تشكر ميكنم و برايشان آرزوي سلامتي و موفقيت دارم، همچنين از آقاي دكتر مشايخي كه انصافا شبانه روزي در حال خدمت هستند متشكرم

خدا پشت و پناهتان🙏🏻

۹۷/۹/۱۲ ۰۰:۳۲

فرماندار محترم
نماینده محترم
تشکر تشکر
اجرکم عندالله

۹۷/۹/۱۱ ۲۳:۳۶

با سلام و تشکر از نمایندگان،مسئولان و مدیران که پیگیر حل مشکلات شهرستان میانه می باشند.

آیا تنها نماینده شهرستان میانه جناب دکتر شیویاری پیگیر اختصاص بالگرد اورژانس هوایی شهرستان میانه بوده اند. نماینده دیگر شهرستان میانه (دکتر فرمند) هیچ نقشی نداشته اند؟

ضمنا امروز مجلس شورای اسلامی جلسه علنی داشت که دستور جلسه:

ادامه بررسی گزارش کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مورد طرح یک فوریتی اصلاح قانون بودجه سال 1397 کل کشور.

گزارش کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مورد عملکرد منابع و مصارف، دریافت ها و پرداخت ها در قانون بودجه سال 1396 کل کشور.

گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به لایحه تامین مالی تروریسم.

گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه نحوه استفاده نگهداری نظارت بر پایانه فروشگاهی صندوق مکانیزه فروش.

بررسی تقاضای عده ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر تشکیل کمیسیون ویژه زنان، جوانان و خانواده.

گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص و بررسی عملکرد بنگاه های اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری.

گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد طرح یک فوریتی ساماندهی بازار خودرو.

گزارش کیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل 44 قانون اساسی در مورد طرح اصلاح قانون استفاده از حداکثر توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات و اصلاح ماده 104 قانون مالیات های مستقیم.

مردم نمایندگان خود را انتخاب می کنند که در مجلس حضور داشته و در رای گیری ها شرکت کنند.

۹۷/۹/۱۱ ۲۲:۳۲

باتشکرازهمه عوامل که دراین امرخیرسهمی داشتند.

۹۷/۹/۱۱ ۲۲:۱۸

انشاءالله میانه شاهد فرودگاه هم بشود

اخبار روز