کد خبر: ۸۶۱۳۰
۱۹۶ بازدید
۰ دیدگاه

معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرماندار میانه:

به همت خیرین مدرسه قدیمی۶ کلاسه عمار دانش آموزان استثنایی میانه بازسازی می شود

معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: با همت خیرین میانه مدرسه قدیمی۶ کلاسه عمار دانش آموزان استثنایی میانه تخریب و بازسازی می شود.

مهدی مشایخی در بازدید از مدرسه  استثنایی ایثار میانه و نمایشگاه توانمندی های این دانش آموزان بمناسبت روز معلولین، با تقدیر از زحمات شبانه روزی مربیان این مدارس در فراگیری علم و دانش به این کودکان اضافه کرد: در حوزه عمرانی 3 درصد قیر رایگان به مدرسه ایثار تخصیص و شورای شهر نیز بدون هیچ هزینه ای آسفالت آن را عهده دار شده، همچنین در خصوص سرویس مدرسه نیز مشارکت ۳۰ میلیون ریالی شورا را شاهد خواهیم بود.

وی از تجهیز فضای ورزشی توسط شهرداری و شورای شهر ظرف یکماه خبرداده، گفت: در مورد هزینه برق این مکان آموزشی، اداره برق مساعدت خواهد کرد.

مشایخی از اداره صنعت، معدن و تجارت خواست تا در برپایی نمایشگاه چله کمک حال دانش آموزان استثنایی بوده، همچنین ادارات بهزیستی‌، کمیته امداد و آموزش و پرورش به رفع مشکلات خانواده های این دانش آموزان در جهت تامین حداقل نیازهای آنها بپردازند.

معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری میانه در پایان با اشاره به اینکه ۱۲ آذر سال هجری شمسی مصادف با ۱۹۹۹ میلادی به نام روز جهانی معلولین نامگذاری شده افزود: قانون جامع حمایت از حقوق معلولین در کشور ما از سال 83 تصویب و فرصتی برای حمایت از این قشر حاصل آمد و بر این اساس، خانواده های تحت پوشش بهزیستی و جامعه هدف آموزش و پرورش می توانند از تسهیلات و معافیت های قانونی بهره مند شوند.

 

 

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز