کد خبر: ۸۶۷۸۳
۴۲۰ بازدید
۱ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه از روند ساخت کشتارگاه صنعتی میانه بازدید کرد

محمدرضا مشایخی، معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه بهمراه جمعی از اعضای شورای اداری مرتبط با پروژه از روند ساخت کشتارگاه صنعتی بخش خصوصی بازدید کرد.

فرماندار ویژه میانه در این بازدید، پیشرفت کار این پروژه را بررسی نموده، بر امکان سنجی برای کلنگ زنی فاز دوم این کشتارگاه، و نیز تسریع در پرداخت به موقع اقساط تسهیلات از سوی بانک کشاورزی متناسب با پیشرفت کار تاکید کرد.

گفتنی است مراحل ساخت کشتارگاه صنعتی بخش خصوصی با تسهیلات 40 میلیارد ریالی از سوی بانک کشاورزی واقع در جاده میانه-میاندوآب، تاکنون شامل تجهیزات و ساختمان 85 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که بنابر گفته مدیر این کشتارگاه، فاز اول آن شامل کشتار و توزیع استاندارد گوشت تا پایان سال جاری افتتاح و حدود 30 نفر مستقیم و 100 نفر غیرمستقیم اشتغالزایی خواهد داشت.

ظرفیت این کشتارگاه روزانه 50 راس دام سنگین و 500 راس دام سبک می باشد که فاز اول آن 200 میلیارد ریال هزینه در بر داشته و در مجموع با فاز دوم 350 میلیارد ریال اعتبار صرف خواهد شد.

لازم به ذکر است فاز دوم این کشتارگاه شامل بسته بندی، طعم دار کردن گوشت، میدان دواب، خوراک حیوان و تولید سوسیس و کالباس خواهد بود که سال آتی آغاز خواهد شد.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۱۰/۱۳ ۱۹:۰۷

علاوه بر موارد مذکور میتوان از پوست دامها برای چرمسازی و... استفاده کرد و اشتغالزایی کرد

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز