کد خبر: ۸۶۸۹۰
۲۳۵ بازدید
۱۲ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

ستاد بازآفرینی شهری، فرصتی برای ساماندهی قانونمند و ضابطه مند سکونتگاههای غیررسمی است

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه تعداد سکونتگاههای غیررسمی در شهر میانه بالاست، گفت: ستاد بازآفرینی شهری، فرصتی از سوی دولت برای ساماندهی این سکونتگاهها بصورت  قانونمند و ضابطه مند است.

محمدرضا مشایخی در جلسه ستاد بازآفرینی شهری، با اشاره به اینکه کار ساماندهی سکونتگاههای غیررسمی از انتهای شهرک ولی عصر(عج) آغاز شده، افزود: باید تمامی اعضای ستاد با انجام کار اصولی، نتیجه ای موفق را به نمایش بگذارند.

وی ادامه داد: هرقدر در ساماندهی انتهای شهرک ولی عصر(عج) توفیق به دست آید، می توان تجربه و سابقه به دست آمده را در دیگر مناطق به کار گرفت و از طرفی همکاری و جذب اعتماد مردم که لازمه کار است، محقق خواهد شد.

فرماندار ویژه میانه با تاکید بر اینکه در کنار ساماندهی سکونتگاههای غیررسمی، باید نسبت به جلوگیری از توسعه ساخت و سازهای غیرمجاز هوشیارانه عمل شود، گفت: شهرداری و ادارات مربوطه بر اساس قانون باید مانع ساخت و سازهای غیرقانونی شوند و نباید اجازه داد تا تخلفات کالبدی، عمرانی و حتی مسائل اجتماعی در حاشیه شهر صورت پذیرد.

مشایخی، ساماندهی سکونتگاههای غیررسمی را در جهت پاسخگویی به مطالبات مردم و ساماندهی مناطقی که بعنوان حاشیه نشین و یا آسیب پذیر مطرح هستند عنوان کرده، افزود: حفظ کرامت انسان ها و ساکنین در هر نقطه از شهرستان برای تمامی مسئولین ، اولویت اول است که با خدمات رسانی به ساکنین سکونتگاههای غیررسمی، شرایط آنها ارتقا و بهبود قابل توجهی یافته است.

فرماندار ویژه میانه با بیان این مطلب که شهرستان میانه در جذب و تخصیص اعتبارات ساماندهی سکونتگاههای غیررسمی جزو شهرستان های موفق استان بوده، افزود: توفیق در انجام کار و پیشبرد طرح ها توسط دستگاههای عضو ستاد بازآفرینی، توفیق در جذب اعتبار را سبب شده است و باید با تلاش مضاعف، در بازه زمانی مشخص، اعتبارات شناور را نیز برای شهرستان جذب نماییم تا امور ساماندهی بیشتر انجام گیرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۱۰/۲۰ ۰۸:۰۷

جناب فرماندار خواهشمند است دستور فرمائید به وضعیت چاله های خیابانها رسیدگی شود

۹۷/۱۰/۱۹ ۱۵:۰۲

جناب آقای دکترشیویاری حوزه بهداشت ودرمان وروند اجرایی بیمارستانها وتغییر وتحولات همت جدی فرمایید با تشکر

۹۷/۱۰/۱۹ ۱۵:۰۲

امید است با شروع این روند مثبت تغییرات مسئولین ،ادارات و مراکز آموزشی میانه نیز انشالله در بحث تغییر وتحولات از یاد نمایندگان نرود.مشکلات زیادی از چند سال قبل در این ادارات وجود دارد

۹۷/۱۰/۱۹ ۱۵:۰۱

مسوولان محترم خواهش میکنیم روسای اداراتی که 30 سال خدمتشون تموم شده رو بازنشسته بکنند تا نیروهای جوان و مستعد جذب بشن نه اینکه تا 35 سال بمونن و به بیکاری تو شهرمون دامن بزنن

۹۷/۱۰/۱۹ ۱۵:۰۰

انشاا. در همه ادارات مدیران با لیاقت و از طریق شایشته سالاری انتخاب شود

۹۷/۱۰/۱۹ ۱۴:۵۹

چیزی به نام انگیزه وجود دارد؟ برخی از مدیران اعتقاد دارند یکی از بزرگترین نقاط قوت مدیر توانائی او برای انجام کارها، بدون استفاده از قدرت ناشی از منصب مدیریتی است. تنها انگیزه ای که واقعا مفید است خود انگیزشی است

۹۷/۱۰/۱۹ ۱۴:۵۶

تعدادی ریس ادارات خسته و کم کارآمد هست تا تغییر ونیروی جوان صحنه نیایید همین کاسه هست و همین آش..

اخبار روز