کد خبر: ۸۶۸۹۳
۵۸۳ بازدید
۲۶ دیدگاه

مادری باردار از بخش کندوان میانه با اورژانس هوایی به بیمارستان انتقال داده شد

در پی گزارش واصله مبنی بر نامساعد بودن وضعیت مادری باردار در روستای قره حاجیلوی علیا واقع در شمال غرب شهر ترک از توابع بخش کندوان در ساعت ۱۲ظهر امروز، صحت موضوع از طریق دهیار، اهالی و مرکز بهداشت مورد تایید واقع شد.

گفتنی است راه این روستا به دلیل بارش های اخیر مسدود شده و امکان تردد میسر نبود که با هماهنگی معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، بخشدار کندوان و همچنین شبکه بهداشت و درمان میانه اورژانس هوایی به روستای مذکور اعزام شد.

لازم به ذکر است بالگرد اورژانس هوایی در محل مناسبی از روستا که با هماهنگی دهیار روستا انتخاب گردید فرود آمده و بلافاصله مادر باردار به محل مورد نظر منتقل و با بالگرد به بیمارستان خاتم الانبیای میانه انتقال داده شد.

حال مادر مساعد اعلام شده است

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۱۰/۲۳ ۲۳:۰۰

تلاش های مسئولین در راه اندازی این اورژانس هوایی قابل تقدیریه ، مسئولین شهرستانی مطمئن باشن مردم فهیم و باعزت میانه بسیار ریز بین و قدرشناس هستن و لیاقت میانه ای ها واقعا بیشتر از این هاست ،ما به سهم خود تشکر می کنیم و خواهشمندیم با وحدت بین مسئولین و جذب اعتبارات و امکانات بیشتر از پایخت و استان ،شهرمان را به زیبایی آباد کنیم .انشاءالله

۹۷/۱۰/۲۲ ۱۹:۱۷

سلام وقت بخیر
جناب اقای دکترطاهری عزیزوزحمت کش شبکه بهداشت ودرمان میانه .بی شک زحمات شمادراجرای پروژه های کلان ازجمله ساختمان ام ارای غربالگری پدهوایی ودیگرخدمات ارزنده شما ازیادنخواهدرفت امیدوارم درهرپستی که هستین موفق باشید.

۹۷/۱۰/۱۹ ۲۲:۴۹

سلام. روز 5 دی 97 مادر باردار اورژانسی که هم خود و هم فرزند 32 هفته اش در خطر بودند ساعت 10 شب قرار بر اعزام به تبریز شد. پیگیر اورژانس هوایی شدیم جواب این شد که اورژانس هوایی بعد از اذان مغرب که هوا تاریک می شود و هم چنین اوضاع بد جوی پرواز نمی کند. قابل توجه تمام عزیزانی که تو این چند روزه با این بالگرد عکسهای یادگاری خوشگلی گرفتند.

۹۷/۱۰/۱۹ ۲۱:۱۷

با سلام وعرض ادب خدمت همشهریان میانه ایی از شنیدن خبر انتقال بیماران به سانتر مجهز درمانی از شهرستان میانه در کمترین زمان و علی الخصوص انتقال مادران باردار از ته خوشحال و مسرورمی شوم .آرزویی که همکاران در شبکه بهداشت ودرمان میانه و همشهریان داشتند امروز برایشان این آرزو محقق شده..امیدوارم این امکانات در ارتقای سلامت همشهریان میانه موثر واقع گردد. انشاله.
با احترام صمد طاهری

۹۷/۱۰/۱۹ ۲۱:۰۴

الله . بتون زحمتکشلردن راضی اولسون . ای ول .

۹۷/۱۰/۱۹ ۱۹:۱۴

خداروهزاربار شکر

۹۷/۱۰/۱۹ ۱۸:۰۳

از تمامی زحمت کشان وتلاش گرانی که در این امر(اورژانس هوایی)دخیل بودند نهایت تشکر و قدر دانی می کنیم که بواسطه وجود این امکان در میانه جان چند یا چندین نفر به خطر نیافتد .انشااله با تلاشهای بیشتر مسئولین شاهد امکانات بیشتری در سایر امورات شهر بویژه معضل بیکاری هم باشیم.انشااله

۹۷/۱۰/۱۹ ۱۷:۵۶

با سلام وتشکر از تمامی افرادی که باعث و بانی فراهم نمودن این امکانات در این شهرستان شده اند. انشالله هر چه زودتر شاهدبهره برداری از ام آر ای بیمارستان خاتم انبیاء و همچنین حل مشکلات دیگر شهرستان میانه باشیم.ضمنا نمایندگان، مسئولین و مدیران شهرستان در مورد حل مشکلات آنتن دهی خط موبایل در بعضی از روستا ها نیز پیگیر باشند.

اخبار روز