کد خبر: ۸۷۴۸۹
۱۳۲ بازدید
۱ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

تامین امکانات و رونق در جوامع روستایی از برنامه های مهم انقلاب و نظام است

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: تامین امکانات و رونق در جامعه روستایی در کنار عزتمندی اهالی روستایی و شهری از برنامه های مهم انقلاب و نظام است.

محمدرضا مشایخی در جمع اهالی روستای قره آور و مراسم افتتاح گازرسانی به این روستا افزود: چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران از ویژگی خاصی برخوردار است زیرا چهلمین سالگرد، نبوغ و بلوغ انقلاب بوده و برای رسیدن به این جایگاه مجاهدتها و جان فشانیهای بسیاری از سوی ملت و امام راحل انجام شده است.

وی با بیان اینکه اهداف نظام اسلامی ایران متعالی بوده و بر پایه مبانی اعتقادی و فکری بوده و انقلابی مادی نبود افزود: انقلاب ما با شاخصه هایی از جمله رسیدن به استقلال و عزت متمایز از دیگر انقلابها در جهان بوده و هست.

مشایخی جنگ اقتصادی را بزرگترین مساله امروز کشور خوانده افزود: دشمن با ایجاد محدودیتها و تحمیل تحریمهای مختلف باعث شده تا علی رغم تمامی مشکلات پیشبرد بیش از پیش خدمات در کشور را شاهد باشیم.

فرماندار میانه همچنین ایمنی، صیانت و نگهداری از بسترها و امکانات موجود از سوی مردم و مسئولین را ضرورت و وظیفه عنوان نموده گفت: این امکانات از بیت المال تامین شده و باید صیانت شود.

وی در ادامه مشارکت و همدلی اهالی و خیرین در اجرای پروژه ها را سبب تسریع در خدمات رسانی ذکر نموده افزود: به شکر خدا و همت مردم و مسئولین علی رغم جنگ اقتصادی شاهد رونق و اجرای پروژه های مختلف در سطح کشور و شهرستان میانه هستیم که هزینه کرد 530 میلیارد ریال برای افتتاح پروژه های عمرانی در دهه فجر امسال نشانگر صحت این امر است. 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز