کد خبر: ۸۷۵۰۰
۱۴۷ بازدید
۱ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

استمرار تولید در میانرو با توجه به هجمه ها و تحریمها امیدوار کننده است/ کارکنان تولیدی ها سنگربانان اصلی تولید در شهرستان

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: استمرار مسیر تولید در شرکت میانروی میانه با توجه به هجمه ها و تحریمهای مختلف و پمپاژ یاس و ناامیدی از سوی دشمنان و معاندین نظام، امیدوار کننده است.

محمدرضا مشایخی در بازدید از شرکت میانروی میانه ضمن قدردانی از اقدامات موثر مدیرعامل جدید این شرکت تاکید کرد: مدیران شرکت میانرو باید در حد توان برای کاهش مشکلات و دغدغه کارکنان تلاش کنند تا فضای مطلوب تولید در این شرکت حفظ شود.

وی در ادامه با ابراز خرسندی از وجود چنین واحدهای تولیدی فعالی در شهرستان و دیگر مجموعه های بزرگ و کوچک از جمله فولاد گفت: زیرساختهای شهرستان آماده برای سرمایه گذاریهای جدید در حوزه های مختلف بوده و ما به دنبال سرمایه گذارانی در جهت رونق بخشیدن به تولید هستیم.

مشایخی فعال و پویا نگهداشتن کارخانه ها و تولیدی های مختلف و ایجاد سرمایه گذاری های جدید در کنار آنها را سبب رونق اقتصاد و اشتغال در شهرستان خوانده گفت: ما باید در کنار ملت ایران که همواره پای نظام و اعتقادات ایستاده اند برای ساختن آینده کشور و تحقق اهداف و آرمانهای انقلاب و نظام  برنامه ریزی کرده و تلاش کنیم‌.

وی با اشاره به موانع جزئی و کلی در این برهه از زمان که ارکان اقتصاد کشور را مورد هدف قرار داده افزود: نیروی انسانی مهمترین و تاثیرگذارترین عامل در حوزه تولید، رونق اقتصاد و اشتغال است که اگر روحیه خود را حفظ کند با کارآمدی هر چه تمام از این دوران و گذر نیز با سربلندی تمام عبور خواهیم کرد.

فرماندار میانه با بیان اینکه آرمانها و اعتقادات اسلامی، سبب پیروزی ما بر همه مشکلات خواهد بود از مدیران و کارکنان میانرو خواست تا متعصب تر از گذشته به توسعه و رونق این واحد کمک کنند.

مشایخی طبقه بندی مشاغل را به نفع کارکنان این مجموعه، ارتقای رفاه آنان به صورت دائمی و حل دغدغه های آنان عنوان نموده گفت: هماهنگی، پای کار بودن، به دور از حاشیه بودن و تعامل با مدیران از ویژگیهای بارز کارکنان این شرکت است که امیدوارم با هماهنگی هر چه تمام بین مدیران و کارکنان شاهد رونق هر چه بیشتر تولید در این شهرستان باشیم.

در پایان از کارکنان نمونه این شرکت با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز