کد خبر: ۸۷۵۰۳
۱۷۰ بازدید
۰ دیدگاه

مدرسه 6 کلاسه استثنایی عمار میانه با اعتبار 6 میلیارد ریال کلنگ زنی شد

مدرسه 6 کلاسه استثنایی عمار میانه با تامین اعتبار مالی از سوی بانک ملی به مبلغ 6 میلیارد ریال در مساحت کلی یکهزار و 200 متر مربع و زیر بنای 392 متر به کلنگ زنی رسید.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در آیین کلنگ زنی این مدرسه با حضور غلامی رییس امور شعب  بانک ملی استان ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران که نبوغ و بلوغ انقلاب با دستاوردهای آن به شمار می رود افزود: دستاوردهای انقلاب را مدیون امام راحل و تمامی شهدای انقلاب و نظام هستیم.

محمدرضا مشایخی گفت: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را از نظر حساسیت زمانی و از بعد بین المللی با توجه به هجمه ها و تحریمهای مختلف از سوی دشمنان انقلاب و نظام و مهمتر از همه جنگ اقتصادی که با آن روبرو هستیم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی اضافه کرد: چهلمین سالگرد انقلاب افتخار بزرگی برای ماست زیرا علی رغم پمپاژ یاس و ناامیدی در لایه های مختلف جامعه از سوی دشمنان و معاندین نظام، مردم همچنان با امید به آینده پشتیبان نظام و ولایت فقیه بوده و با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری در مقابل هجمه ها ایستاده اند.

مشایخی، مدرسه استثنایی عمار را یکی از نیازمندیهای عرصه آموزش و پرورش میانه عنوان نموده افزود: باید علاوه بر بعد فیزیکی ساختمان به ارتقای سطح آموزشی همه جانبه در این مدرسه تلاش شود.

فرماندار میانه از همت بانک ملی در ارائه خدمات رسانی به مناطق محروم و کمک به عرصه آموزش در کشور ابراز خرسندی  و تقدیر نموده اظهار امیدواری کرد که این پروژه در سریعترین زمان ممکن با تامین اعتبار لازم در جهت تکمیل آن از سوی بانک ملی و همچنین با استفاده از ظرفیت خیرین به بهره برداری برسد. 

وی در ادامه با اشاره به وسعت و گستردگی شهرستان و اینکه بزرگترین شهرستان شمالغرب کشور به شمار می رود افزود: فقط شهر میانه دارای یکصد و 3 هزار نفر جمعیت بوده و در افق میان مدت تا سال 1400 جهش جمعیتی را شاهد خواهیم بود که این امر توسعه محیطهای آموزشی رسمی و عمومی را می طلبد.

فرماندار میانه با اشاره به زحمات و تلاش مجمع خیرین شهرستان که مجمعی نمونه بوده و قدمهای بسیاری را در جهت ارتقای سطح آموزشی برداشته اند گفت:  با این وجود بسیاری از مدارس ما نیازمند بازسازی و نوسازی بوده که امیدواریم در سایه تلاش هر چه بیشتر از سوی مسئولین و خیرین شاهد ارتقای هر چه بیشتر کمی و کیفی در حوزه آموزش و پرورش باشیم تا دانش آموزان در رفاه و امنیت کامل به تحصیل علم و دانش بپردازند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز