کد خبر: ۸۷۶۱۳
۱۸۵ بازدید
۲ دیدگاه

برنامه صدای انقلاب در میانه برگزار شد

برنامه صدای انقلاب با مشارکت رادیو تبریز در شهرستان میانه برگزار شد.

 معاون عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان میانه با حضور در این برنامه که در سالن همایش دبیرستان آیت اله احمدی میانجی برگزار شد از عموم مردم به خصوص فرهنگیان و دانش آموزان جهت حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن شهرستان میانه  قدردانی نمود.

مهدی مشایخی با بیان اینکه شهرستان میانه بعنوان بزرگترین منطقه در استان به شمار می رود گفت: بعد از انقلاب اسلامی تحولات زیادی در زمینه های مختلف از جمله راه سازی،گازرسانی، آبرسانی و برق رسانی  به روستاها و بسیاری از امور دیگر را شاهد بوده ایم.

وی بزرگترین اقدام بعد از انقلاب در منطقه را پروژه راه آهن دو خطه میانه-تبریز و همچنین میانه – اردبیل دانست و افزود: با تکمیل این پروژه ها راه آهن میانه بزرگترین راه آهن ریلی شمالغرب  کشور خواهد شد.

 مشایخی در ادامه به تشریح دستاورهای منطقه در سایر زمینه های علمی، کشاورزی و...  پرداخت.

مدیر آموزش و پرورش میانه نیز در این جلسه با قدردانی از فرهنگیان و دانش آموزان برای خلق حماسه ای دیدنی و بی نظیر در راهپیمایی 22 بهمن گفت: امسال در تمامی مدارس منطقه بیش از 400 برنامه دانش آموز محور،مدرسه محور و محله محور در راستای ایفای نقش دانش آموزان در اجرای برنامه ها و تبیین دستاوردهای انقلاب برگزار شد.

ساجدی فر با ارائه گزارشی از عملکرد منطقه  در حوزه آموزش و پرورش بعد از انقلاب افزود: کاهش نرخ بی سوادی یکی از شاخص های مهم منطقه و از برکات انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به ساخت 44 پروژه مدرسه خیرساز توسط مجمع خیرین مدرسه ساز بعد از انقلاب موفقیت های امروز منطقه را حاصل تلاشهای همکاران فرهنگی دانست و افزود: امروز تکریم فرهنگیان و تامین امکانات رفاهی اولویت آموزش و پرورش منطقه است.

گفتنی است برنامه صدای انقلاب( رادیو تبریز) با مشارکت آموزش و پرورش میانه برگزار شد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز