کد خبر: ۸۷۹۵۵
۲۶۱ بازدید
۵ دیدگاه

همایش دوچرخه سواری خانوادگی در میانه برگزار شد

 

صبح امروز با حضور اقشار مختلف، همایش دوچرخه سواری خانوادگی بمناسبت هفته سلامت مردان و کارکنان در میانه برگزار شد.

شرکت کنندگان این همایش، مسیر مزار شهدا تا اداره ورزش و جوانان را رکاب زدند و در پایان به قید قرعه، به حاضرین این همایش جوایزی اهدا شد.

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار ویژه میانه در این همایش با بیان اینکه هدف از برپایی چنین همایش هایی، ایجاد شور و نشاط احتماعی و ترویج فرهنگ زندگی سالم است، گفت: استفاده از دذوچرخه، می تواند گام مهمی در راستای زندگی سالم باشد چراکه از هم سبب سلامتی جسم انسان شده و از طرفی وسیله ای پاک برای محیط زیست می باشد.

مهدی مشایخی با اشاره به هفته سلامت مردان، گفت: متاسفانه مردان کمترین اهمیت را برای سلامتی خود قائلند درحالیکه نباید چنین باشد و مردان جامعه باید عادات غلط مانند مصرف سیگار، غذاهای مضر، کم تحرکی و ورزش نکردن را کنار گذاشته و نسبت به سلامت جسمی خود بی اعتنا نباشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۱۲/۱۷ ۱۹:۴۵

برگزاری اینگونه برنامه ها قطعاً به افزایش نشاط اجتماعی کمک می کند دست مسئولین درد نکند. ولی حذف زن آن هم در روز جهانی زن از این گونه برنامه ها علیرغم ادعای برگزاری "همایش دوچرخه سواری خانوادگی در میانه" ظلم به زنان است و غیرقابل بخشش.

لطفاً عنوان خبرتان را اصلاح کنید. خانواده ی بدون زن معنا ندارد. البته شاید شما زنان را جزو خانواده حساب نمی کنید.

۹۷/۱۲/۱۷ ۰۲:۲۱

یک حرکت بسیار عالی و قابل ستایش.ولی جالب اونجاست که اون آقایی که یه زمانی دوچرخه سواری به روح و روانش تاثیر گذاشته بود موقع اهدای جوایز اونجا نیست

اخبار روز