کد خبر: ۸۷۹۷۳
۲۸۵ بازدید
۹ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

ارتقای پلی کلینیک تامین اجتماعی میانه و تکمیل مجموعه ورزشی کارگران ازمهمترین مطالبات مردمی است

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به وضعیت پلی کلینیک میانه،  تخصیص فضا در جهت ارتقای پلی کلینیک میانه و شبانه روزی شدن آن به جهت مراجعات بالای مردمی ومیزان بالای بیمه شدگان ، تامین نیرو در بخش رادبولوژی و نیز تکمیل مجموعه ورزشی کارگران بویژه استخر آن  که نیازمند 2 میلیاردو یکصد میلیون ریال اعتباراست گفت: این دو پروژه از مهمترین مطالبات مردمی و نیاز شهرستان به شمار می رود.

محمدرضا مشایخی در نشستی با حضور مشایخی معاون پارلمانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نیکنامی مدیریت کل درمان تامین اجتماعی استان و حسینی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و شیویاری نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهرستان میانه  پهناورترین شهرستان استان با پراکندگی بالای جمعیت بوده و 4 بخش و 17 دهستان داردافزود: وضعیت اقتصادی و استعداد شهرستان ایجاب می کند تا پلی کیلینیک میانه ارتقاء یابد.

وی همچنین با اشاره به افتتاح  مجموعه ورزشی کارگران میانه در سفر وزیر وقت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شهرستان افزود: استخر این مجموعه به افتتاح رسید اما به عللی مورد استفاده جامعه هدف قرار نگرفته و نیازمند حمایتهای فرادستی است تا مشکل مرتفع شده و مورد استفاده قرار گیرد.

مشایخی با بیان اینکه پیمانکاری در شهرستان میانه که خود قهرمان ورزش جهانی است در صدد به دست گرفتن امور مجموعه ورزشی کارگران و تکمیل نواقصات آن است که امیدواریم با اتمام مراحل اداری آن این پروژه به دست این پیمانکار به بهره برداری کامل برسد.

فرماندار میانه در ادامه در خصوص مناسب سازی ادارات و مصوبه تخصیص اعتباراتی در این راستا از استان خواست تا سهم شهرستان از این اعتبارات را در اولویت قرار دهد.

وی مناسب سازی ساختمان بهزیستی  میانه با توجه به اینکه قشر مراجعه کننده به این اداره از لحاظ جسمانی معلولیت دارند، همچنین  مناسب سازی ساختمان و تامین امکانات رفاهی و مالی برای کارکنان تعاون، کار و رفاه اجتماعی را از اولویتهای مهم شهرستان خواند.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه خواستار محقق شدن مطالبات مهم مردم و نیازهای ضروری شهرستان شده گفت: شبانه روزی شدن کلینیک تامین اجتماعی میانه، راه اندازی کلینیک تامین اجتماعی ترکمانچای و تکمیل استخر کارگران در جهت ارائه خدمات رفاهی به قشر کارگران که از زحمتکشان جامعه محسوب می شوند از مهمترین مطالبات است.

مشایخی معاون پارلمانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز با بیان اینکه وعده های بسیاری در راستای احداث بیمارستان و درمانگاه طی سنوات گذشته داده شده اما با توجه به وضعیت کنونی تامین اجتماعی تحقق تمامی وعده ها امکانپذیر نیست گفت: علی رغم این وضعیت 5 مصوبه در بودجه سال جاری گنجانده شده و عملی خواهد شد که احداث بیمارستان در تبریز یکی از این مصوبات است.

وی با اشاره به اینکه تمامی مشکلات اجتماعی راه حلی اجتماعی دارد افزود: در شرایطی که در برابر تحریم ها و مشکلات واقع شده ایم باید از ظرفیت سرمایه داران و خیران در حوزه درمان بهره ببریم.

مشایخی با اذعان بر اینکه مسائل مطرح شده از سوی مسئولین شهرستان مطالباتی به حق است بر پیگیری این موارد در نزدیکترین زمان قول مساعد داد.

نیکنامی مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان  و حسینی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز به ارائه مطالبی در حوزه های کاری خود پرداختند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز