کد خبر: ۸۷۹۹۹
۱۹۷ بازدید
۲ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه، تخصیص قیر رایگان به شهرداریهای تابعه شهرستان میانه را خواستار شد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه خواستار تخصیص قیر رایگان به میزان یکهزار تن به شهرداریهای تابعه شهرستان میانه شد.

محمدرضا مشایخی در دیدار مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی گفت: میزان قیر لازم برای شهرداری میانه را 450 تن، شهرداری آقکند 150 تن، شهرداری آچاچی 100 تن، شهرداری ترک 100 تن و شهرداری ترکمانچای 200 تن عنوان نمود.

وی در ادامه عدم پرداخت حقوق پرسنل شهرداری های ترک، ترکمانچای، آچاچی و آقکند و عدم تخصیص اعتبار از محل اعتبارات ماده 23 قانون راهنمایی و رانندگی را از مسائل مورد توجه از سوی استان عنوان نموده گفت: تامین اعتبار جهت تکمیل دوربین های نصب شده در سطح شهر میانه، نصب سرعت سنج و غیره، تامین یک دستگاه خودروی آتش نشانی به شهرداری آقکند، نوسازی ماشین آلات و تامین ماشین آلات جدید برای شهرداری های تابعه و تامین نردبان و تشک نجات برای شهرداری میانه به لحاظ رواج آپارتمان سازی از دیگر نیازهای شهرستان است که باید از سوی امور شهری و شوراهای استانداری رفع شود.

مشایخی در پایان، تامین تجهیزات اکیپ غواصی شهرستان که به دلیل ارائه خدمات به شهرستان های همجوار از جمله سراب، بستان آباد، هشترود، چاراویماق و .... اکثر لباس ها و تجهیزات مستعمل گشته و کارآیی لازم را ندارد از دیگر نیازهای شهرستان برشمرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز