کد خبر: ۸۸۳۲۸
۱۵۴ بازدید
۱ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

واقعی شدن حریم شهر در جهت کاهش مشکلات صنایع/ لزوم رعایت ضابطه های زیست محیطی از سوی صنایع

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: چند برابر شدن حریم شهر یکی از مسائلی است که شهرداری ملزم شده با تا این حریم را به میزان واقعی برساند تا مشکلات صنایع بویژه صنایع تبدیلی و دیگر سرمایه گذاری ها با میزان آلایندگی اندک از لحاظ زیست محیطی کاهش یابد.

محمدرضا مشایخی با حضور در مجتمع فولاد آذربایجان میانه با حضور مدیر کل ارزیابی سازمان محیط زیست کشور و مدیرکل محیط زیست استان به موضوع آلایندگی شرکت فولاد و مساعدت سازمان محیط زیست بر طبق قوانین مربوطه در کاهش این آلایندگی تاکید کرد: رعایت ضابطه های زیست محیطی از سوی صنایع ضرورت دارد که تبعیت شرکت فولاد از موارد زیست محیطی و بازخورد مثبت آن جای قدردانی داشته و امیدواریم نواقصات دیگر در این خصوص به زودی رفع شود .

وی  با اشاره به فعالیت تشکلهای مردم نهاد در حوزه محیط زیست، تصریح کرد: تعامل بخش خصوصی و دولتی در حوزه سلامت جامعه می تواند به حل مسایل و چالش های پیش روی کمک کند و دولت بایستی دیدگاه ها و نظرات بخش خصوصی را بشنود.

مشایخی، نگرش اصلاحی و ارائه راهکار از سوی صنایع را سبب کاهش آلایندگی ها خوانده افزود: همکاری دولت و بخش خصوصی بویژه تشکل های مردم نهاد و اقتصادی عامل موثر در کاهش آلایندگی از سوی واحدهای صنعتی و تولیدی است. 

 

  

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز