کد خبر: ۸۸۳۲۹
۱۵۰ بازدید
۲ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

تحقق شعار سال با وحدت بین مردم و مسئولین/ مردم بزرگترین تکیه گاه نظام و مسئولین

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه بر لزوم وحدت بین مردم و مسئولین برای تحقق شعار سال، گفت: سرمنشا مشکلات کنونی کشور، مشکلات اقتصادی است و تا زمانی که بین مردم و مسئولین کشور، فاصله نیفتاده و مدیریت منابع به درستی انجام شود، هیچ خدشه ای به نظام و کشور وارد نخواهد شد.   

محمدرضا مشایخی در کارگاه تبیین شعار سال، در جمع کارکنان سپاه میانه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، عملیاتی شدن منویات رهبری و حل مسائل کشور را منوط به وحدت میان مردم و مسئولین عنوان نموده، اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی  نظامی مردمی و برآمده از بطن مردم است  که حضور همواره مردم در صحنه های انقلاب علی رغم تمامی مشکلات، تحریمها و تهدیدهای ظالمانه نشانگر پشتیبانی عمیق آنان از نظام و ارزشهاست.

وی افزود: مردم به عنوان بزرگترین تکیه گاه نظام و مسئولین، نقش بسیار بزرگی در برون رفت از مشکلات  و بویژه سال پرچالش سال 97 داشته و مهمترین نقش خود را در جداسازی مشکلات از نظام را به خوبی ایفا نموده و با صبر و پشتیبانی های خود خط بطلانی بر تمامی توطئه های دشمنان کشیدند.

فرماندار ویژه میانه حل تمامی مشکلات کشور اعم از اشتغال، معیشت، گرانی و ... را منوط به عملیاتی نمودن فرمایشات رهبری دانست و افزود: برای مقابله با جنگ تمام عیار اقتصادی باید بر توان داخلی  تکیه کرده برحمایت از کالای ایرانی و رونق تولید در راس تمامی امور پرداخت.

 مشایخی در ادامه، پایاب سدها و منابع آب، معادن، صنایع بخصوص صنعت فولاد بعنوان صنعت مادر، گردشگری و پرورش دام سبک و ایجاد گلخانه، را از جمله مهمترین عرصه های مورد حمایت دولت از سرمایه گذاران شهرستان در سال جدید عنوان کرد و تصریح کرد: امسال علاوه بر سیاستهای تشویقی، سیاستهای تخفیفی و تسهیلات کارا برای سرمایه گذاران در نظر گرفته خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اقدام اخیر ترامپ، این اقدام را اقدامی احمقانه و نابخردانه از سوی دولت استکباری آمریکا خواند و با اشاره به حمایت های همه جانبه مردم از سپاه، گفت: سپاه یک نهاد مردمی و متعلق به آحاد مردم خوانده افزود: امروز سپاه با پشتوانه مردمی و سازمان یافته تر از گذشته با گامهای بلند در حرکت بوده و در تمامی حوزه ها به ایفای نقش می پردازد که محرومیت زدایی و سازندگی نمونه ای از بارزترین خدمات آنها به مردم است.

فرمانده سپاه میانه نیز در این کارگاه ضمن تقدیر از واکنش صریح و ارزشمند مردم و مسئولین در حمایت از سپاه پاسداران در برابر اظهارات سخیف ترامپ، سپاه را برگرفته از بطن مردم توصیف کرد و افزود: عملکرد 40 ساله سپاه، مردمی بودنش را به خوبی اثبات می کند.

حسین محمدی از آمادگی کامل نیروهای سپاه برای اجرایی کردن و عملیاتی نمودن شعار سال و کلام رهبری خبر داد و گفت: کلام رهبری کلامی استراتژیک است و مردم باید با نگاهی استراتژیک به عملیاتی کردن فرمایشات ایشان با اتحاد و همدلی، روند تولید در کشور را رونق دهند.

در پایان از سید مرتضی مرتضوی بعنوان پاسدار نمونه  سپاه میانه، تجلیل بعمل آمد. 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز