کد خبر: ۸۸۳۵۰
۱۵۲ بازدید
۰ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

جلب مشارکت حداکثری برای کمک به خانواده های زندانیان

معاون استاندارو فرماندار ویژه میانه بر جلب مشارکت حداکثری برای کمک به خانواده های زندانیان تاکید کرده گفت: باید با اطلاع رسانی کافی در جهت حلب و جذب افراد متنفذ حتی در خارج از شهرستان اقدام کرده و از ظرفیت آنان در چنین اقدامات خیرخواهانه بهره ببریم.

محمدرضا مشایخی درجلسه انجمن حمایت از زندانیان میانه، قدردانی استانی از اعضای انجمن حمایت از زندانیان انگیزه ای مضاعف برای آنها در راستای خدمت رسانی و ارتقای خدمات به خانواده های زندانیان ایجاد کرده و آنها را در این راه ثابت قدم می کند.

وی حل برخی از مسائل شهرستان را در گروی یاری و حمایت دستگاه قضایی شهرستان عنوان نموده و اضافه کرد: باید در راستای اهداف انجمن و نیز در خصوص مسائل جاری آن از جمله ساختمان و فضای انجمن راهکاری ارائه کنیم تا این انجمن بتواند موفق تر از گذشته در راستای خدمات رسانی به خانواده های زندانیان عمل کند. 

حسینی، رییس انجمن حمایت از زندانیان میانه نیز در این جلسه از آزادی 41 زندانی در سال 97 با 410 میلیون ریال خبر داده گفت: انجمن حمایت از زندانیان میانه در سه سال اخیر موفق به کسب رتبه اول استانی شده و توانسته جزو 10 انجمن برتر سال کشور معرفی شود.

در پایان جلسه از رییس انجمن حمایت از زندانیان میانه تجلیل شد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز