کد خبر: ۸۸۳۵۲
۵۴۱ بازدید
۳ دیدگاه

زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی در میانه از سوی بخش خصوصی به بهره برداری رسید

زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی از سوی بخش خصوصی با اعتبار یک میلیارد و 800 میلیون ریال با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه به بهره برداری رسید.

 گفتنی است این زمین فوتبال در زمین اجاره ای از سوی هلال احمر به مساحت 850 متر مربع  ایجاد شده و یک میلیارد ریال اعتبار آن از محل تسهیلات دولتی صندوق کارآفرینی امید اخذ شده است.

 

 فرماندار ویژه میانه در آیین افتتاح این زمین ورزشی با اشاره به ایجاد این مجموعه از سوی بخش خصوصی گفت: باید بستر و زمینه لازم برای افراد دارای امکانات با توانمندی بالا را فراهم نمود تا علاوه بر ایجاد اشتغال برای خود و دیگران، یاری رسان  دولت در حوزه های مختلف فرهنگی، ورزشی و اجتماعی برای استفاده مردم بویژه جوانان باشند.

محمدرضا مشایخی به ارائه تسهیلات چشمگیر از سوی دولت در ایجاد طرح های مختلف اشاره کرده افزود: اطلاع رسانی دقیق از این تسهیلات سبب جلب و جذب هر چه بیشتر سرمایه گذاران بخش خصوصی  و همت و جدیت آنها برای ایجاد طرح های مختلف اشتغالزایی می شود.

وی فعالیتهای مختلف فرهنگی، ورزشی، هنری و ... توام با فضای معنوی را سبب کاهش آسیبهای اجتماعی در جامعه عنوان نمود.

فرماندار میانه، اشتغالزایی و تحقق رونق تولید را از مهمترین عوامل  در رونق اقتصاد ملی خوانده گفت: تولیدی که منجر به اشتغال شود، افزایش ارزش پول ملی و حل مشکلات معیشتی مردم را در بر خواهد داشت.

 

در پایان معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه از زحمات بی دریغ آقای نصیری سرمایه گذار و مجری طرح قدردانی بعمل آورد.  

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز