کد خبر: ۸۸۳۸۹
۶۲۱ بازدید
۳ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

لزوم تعمیق و تقویت روحیه ایثار و فداکاری در جوانان/ جوانان نقش آفرینان اصلی در رونق تولید و اشتغال

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اینکه  جوانان ایران اسلامی با روحیه ایثار و فداکاری همواره در طول دوران پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، 8 سال دفاع مقدس و در عرصه های سازندگی و اشتغال از نقش آفرینان اصلی به شمار رفته و می روند بر لزوم تعمیق روحیه ایثار و فداکاری در جوانان تاکید کرده گفت: این امر یکی از سیاستهای مهم ستاد ساماندهی امور جوانان است. 

محمدرضا مشایخی در مراسم روز جوان، با گرامیداشت اعیاد شعبانیه بویژه ولادت حضرت علی اکبر(ع) بعنوان روز جوان با اشاره به اهمیت و جایگاه جوان در نظام جمهوری اسلامی ایران افزود: جوانان  بعنوان قشر پویا و فعال در خانواده و اجتماع نقش محوری داشته و آینده ساز جامعه محسوب می شوند.

وی همچنین با اشاره به اینکه جوانان ایران اسلامی با عقاید و باورهای ارزشی و دینی خود از ابتدای انقلاب همواره مود هجمه از سوی دشمنان نظام قرار می گیرند گفت: برای دور نگهداشن جوانان از تمامی هجمه ها دولت به تلاش برای جوانان از لحاظ تامین معیشت و اشتغال و برنامه ریزی در حوزه های فرهنگی و اجتماعی می پردازد.

مشایخی با اشاره به نقش مهم و تاثیرگذار جوانان در تحقق منویات هر ساله مقام معظم رهبری و تحقق رونق تولید در راستای شعارهای سال قبل و با توجه به حساسیت سال جاری که با جنگ تمام عیار اقتصادی، پمپاژ یاس و ناامیدی در جامعه بویژه در بین نسل جوان روبرو هستیم افزود: رونق تولید دربرگیرنده اشتغال، تولید فعلی، تولید جدید، افزایش ارزش پول ملی، تکیه بر توان داخلی، خوداتکایی و رونق اقتصادی است.

فرماندار ویژه میانه، تلاشگران اصلی عرصه رونق تولید را جوانان خوانده به ارائه تسهیلات ویژه از سوی دولت در عرصه تولید و اشتغالزایی اشاره کرده گفت: جوانان می توانند با بهره گیری از ظرفیتهای مهم شهرستان از جمله آب، کشاورزی، صنایع تبدیلی، دامپروری، انواع کشت گلخانه، بوم گردی، گردشگری و غیره به ایجاد اشتغال و تولید بپردازند.

مشایخی در پایان افزود: جوانان می توانند در کنار تحصیلات دانشگاهی از مهارتهای شغلی بهره مند شده و به تولید و اشتغالزایی در حوزه های مختلف بپردازند و در این راه اطمینان داشته باشند که ما در تمامی مراحل اداری و تسهیل روند امور در خدمت جوانانی که به صورت انفرادی و تشکلهای گروهی مانند تعاونی ها قصد  تولید و اشتغال را دارند خواهیم بود.

در پایان از جوانان نمونه شهرستان تجلیل شد.   

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۱/۲۸ ۱۶:۴۸

ادمین محترم کاربر "روابط عمومی فرمانداری ویژه میانه"

با  سلام

محبت نمایید اخبار مربوط به فرمانداری میانه را از بخش اخبار ادارات و روابط عمومی ها آپلود نمایید. کلا سایت صدای میانه توسط روابط عمومی های ادارات شهر میانه  بلعیده شده است یک فضا را برای انعکاس اخبار مردم شهر میانه خالی بگذارید.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز