کد خبر: ۸۹۱۷۶
۱۳۷ بازدید
۰ دیدگاه

تاکید فرماندار ویژه میانه بر لزوم برگزاری هر چه بیشتر دوره های آموزشی ضمن خدمت در جهت بهبود امور ادارات با آموزش های کوتاه مدت

 

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه بر لزوم برگزاری و در اولویت قرار دادن هر چه بیشتر دوره های توجیهی بدو خدمت برای کارکنان در جهت بهبود امور ادارات  با آموزش های کوتاه مدت تاکید کرد.

 محمدرضا مشایخی در اختتامیه دوره توجیهی بدو خدمت برای کارکنان دستگاههای اجرایی شهرستان به اثر بخشی این آموزش ها چه به صورت عمومی و چه تخصصی اشاره کرده گفت: انتقال تجارب، افزایش اطلاعات و آگاهی در بین کارکنان و کیفیت دهی به ارائه خدمات و ارتقای آن از سوی کارکنان از نتایج برگزاری این دوره های آموزشی است.

وی با بیان اینکه برگزاری دوره های آموزشی با شدت تمام در سال جاری از اولویتهاست افزود: علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی شاهد ارائه محتوای لازم برای بهبود هر چه بیشتر امور هستیم.

مشایخی در پایان با تقدیر از حضور کارشناسان آموزشی استانداری، هماهنگی دست اندرکاران میانه ای، مدرسین و کارکنان دستگاههای شهرستان در برگزاری این دوره آموزشی، برگزاری این دوره ها در شهرستان را سبب صرفه جویی در وقت و هزینه عنوان نمود.

در پایان این دوره از کارشناسان آموزشی استانداری و نیروهای خدماتی فرمانداری ویژه شهرستان تجلیل بعمل آمد. 

image 2019 6 24 1 7 57 478 kb5

گفتنی است این دوره توجیهی بدو خدمت در 10 روز از 25 خرداد تا امروز 3 تیر سال جاری با حضور کارکنان استخدامی جدید در دستگاههای شهرستان برگزار شد.  

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز