کد خبر: ۸۹۹۶۳
۴۰۴ بازدید
۱ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه درآیین تجلیل از رتبه 14 کنکور سراسری :

تلاش، پشتکار، انگیزه و برنامه سبب موفقیت در تمامی امور است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه وجود دانش آموزان موفق در کنکور را مایه فخر و مباهات شهرستان، استان و کشور خوانده افزود: علاوه از کسب مقام ها، پشتکار، تلاش، انگیزه و برنامه ریزی ها برای بدست آوردن موفقیتها جای بسی تقدیر دارد.

محمدرضا مشایخی در آیین تجلیل از الناز موسوی، رتبه 14 کنکور سراسری 98 در رشته علوم انسانی با بیان اینکه،  نیروی انسانی به‌عنوان مهم‌ترین سرمایه در کشور است که با این پشتوانه می‌توان مشکلات را بر اساس نقشه جامع علمی کشور کاهش داد، افزود: ایجاد محیطی آرام در خانواده ها و محیطی پر از شور و نشاط و انگیزه در مدارس همچنین زحمات والدین و معلمین و مدیرانی دلسوز از مهمترین عوامل برای موفقیت هر چه بیشتر دانش آموزان در دستیابی به موفقیتها و رسیدن به مدارج عالی است.

 وی با قدردانی از زحمات والدین فرهنگی الناز موسوی که با وجود مسائل و مشکلات برای تربیت فرزندان خود برنامه ریزی نموده و زمینه لازم برای موفقیت آن را فراهم آورده اند افزود: زحمات و تلاش خانم موسوی در وهله اول، خانواده، مدرسه بعنوان خانه دوم و جایی که در آن تربیت می شود و آموزش و پرورش شهرستان نیز بعنوان دستگاه متولی در کسب این موفقیت نقش بسزایی دارند. در ادامه با اهدای لوح و جوایز به ایشان از موفقیت نامبرده تجلیل بعمل آمد.

IMG 9858

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۵/۱۹ ۲۰:۳۷

به ایشان و خانواده فرهنگی و دلسوزشان تبریک عرض میکنم.
همچنین از زحمات دبیران فرهیخته میانه که همیشه یاور ما در دوران تحصیل بودند و فرزندان شهر که با کمترین امکانات افتخار آفرینی کردند. تقدیر و تشکر میکنم.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز