کد خبر: ۹۰۰۸۹
۱۵۴ بازدید
۰ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

آزادگان سرآمد ایثارگران / پیگیر اشتغال فرزندان آزادگان در فرصت های شغلی مناسب هستیم

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به استقامت و بردباری آزادگان سرافراز ایران در دوران اسارت و همچنین زحماتشان در دوران دفاع مقدس گفت: این ویژگیها، آزادگان را سرآمد ایثارگران نموده است.

محمدرضا مشایخی در آیین  تجلیل از  خانواده آزاده های متوفی در شهرستان، ضمن گرامیداشت سالروز ورود شکوهمندانه و پیروزمندانه آزادگان به میهن اسلامی ایران، این روز را فرصتی برای ادای دین و احترام و یادآور دلاورمردیها، رشادتها و مقاومت آزادگان و قدردانی از این قشر دردکشیده و ملالت دیده و خانواده های صبور و متحمل آنها عنوان کرده افزود: امنیت عمومی امروز جامعه نیز در سایه رشادتها  و دلاورمردی ایثارگران در قالب خانواده  شهدا، جانبازان بویژه آزادگان حاصل آمده است.

وی با اذعان بر اهمیت آزادگان و واژه آزاده در نظام اسلامی ایران بیان کرد: ایران اسلامی نشات گرفته از اصول تعالیم اسلامی است که در آن بر اهمیت آزادگی و  آزاده بودن بسیار تاکید شده و به حق باید گفت که آزادگان ادامه دهندگان واقعی راه امامت و ولایت با متحمل شدن تمامی سختی ها و مرارتهای دوران دفاع مقدس، دوران اسارت و بعد از آن هستند.

مشایخی شاخصه اصلی آزادگان را ایمان راسخ آنها خوانده گفت: ایمان آزادگان سبب مقاومت و ایستادگی آنها در برابر رژیم بعثی عراق به نمایندگی از استکبار جهانی شد .

فرماندار ویژه میانه اضافه کرد: اکنون به پشتوانه حضور خانواده های شهدا، ایثارگران، جانبازان، آزادگان و مردم ولایتمدار ایران است که می توانیم برنامه های نظام را به پیش برده و موجبات عزت و اقتدار هر چه بیشتر ایران اسلامی را فراهم کنیم. 

مشایخی با اعلام آمادگی برای رسیدگی و پیگیری مسائل و مشکلات آزادگان، با اشاره به قانون های استخدامی قشر ایثارگران و آزادگان به شرط آزمون در استخدام فرزندان آنها و بعد از آن در رسیدن به جایگاههای مناسب،  از پیگیری فرمانداری برای اشتغال فرزندان آزادگان در فرصت های شغلی مناسب خبر داد.

مشایخی در پایان اضافه کرد: تمامی مسائل آزادگان از سوی نماینده آنها و یا از طریق مکاتبه و مراجعه حضوری قابل پیگیری بوده و از مبادی فرادستی مورد پیگیری  قرار خواهد گرفت.

در این مراسم از خانواده آزادگان متوفی تجلیل شد.

IMG 9931

IMG 9906

IMG 9970

 

 کانال تلگرامی صدای میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز