کد خبر: ۹۰۲۲۴
۲۴۶ بازدید
۲ دیدگاه

همزمان با آغازین روز از هفته دولت، اعضای شورای اداری با امام جمعه میانه دیدار کردند

dededede

همزمان با اولین روز از هفته دولت، محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با همراهی اعضای شورای اداری شهرستان با حجت الاسلام محمدی امام جمعه میانه دیدار کرد.

فرماندار ویژه میانه در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، این هفته را فرصتی مغتنم برای ارائه گزارش به مردم در خصوص فعالیت ها و تلاش های مجموعه دستگاههای دولتی عنوان کرده، گفت: در هفته دولت امسال شاهد افتتاح و بهره برداری 46 پروژه در حوزه های مختلف با اعتباری بالغ بر 405 میلیارد ریال و کلنگ زنی 5 پروژه با اعتبار 120 میلیارد ریال خواهیم بود.

مشایخی مشارکت مردم و خیرین در کنار اعتبارات دولتی در انجام برخی پروژه ها را از شاخصه های مهم شهرستان میانه خوانده، با بیان اینکه مردم میانه همواره پیشقدم در انجام کارهای خیر در حوزه های مختلف هستند، نقش امام جمعه محترم را در ترویج فرهنگ مشارکت و جلب مشارکت مردمی مهم و موثر عنوان کرد.

وی با اشاره به جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان میانه، از هدفگذاری 73 پروژه با اعتبار350 میلیارد ریال برای سال آینده خبر داده، افزود: امیدواریم با پیگیری و جدیت دستگاههای شهرستان، شاهد بالاترین میزان تخصیص اعتبار باشیم.

فرماندار ویژه میانه با تاکید بر اینکه تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان شناسایی شده، و بر اساس نقشه جامع علمی کشور و در امتداد بیانیه گام دوم انقلاب و تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) برنامه ریزی و هدفگذاری صورت گرفته است، ادامه داد: درخصوص برخی از توانمندی های شهرستان کارهایی صورت گرفته و برخی نیاز به کار دارد که هدف نهایی، اتصال زنجیره توانمندی ها به یکدیگر برای خروجی مثبت و نهایتا شکوفایی شهرستان میانه در عرصه های مختلف است

مشایخی تاکید کرد: تمامی دستاوردها به برکت نظام به دست آمده و برخی به موازات هم و برخی بطور جزیره ای مانده که باید با عزم و همت مضاعف این دستاوردها را برای کسب دستاورد متعالی و ارائه خدمت به مردم به یکدیگر وصل کرد.

امام جمعه میانه با بیان اینکه پس از انقلاب اسلامی بسیاری از نقاط دورافتاده و محروم کشور از امکاناتی چون برق، گاز، آب و راه برخوردار شده اند، افزود: ضعیف جلوه دادن خدمات چهل ساله انقلاب، بی انصافی و خیانت بزرگی است و در بسیاری از حوزه ها رشد چشمگیر و غیر قابل مقایسه با دوران طاغوت داشتیم.

حجت الاسلام محمدی به خدمات و پیشرفت های چشمگیر در حوزه بهداشت و درمان دولت تدبیر و امید اشاره کرده، گفت: اینها همه به برکت انقلاب و زحمتکشان دولت است که باید همواره به خاطر سپرد.

وی ادامه داد: نقد بر هر دولتی وارد است و باید در نقدها انصاف را رعایت نمود و اختلاف سلیقه نباید سبب سیاه نمایی خدمات شود و این دولت در کنار بسیاری از خدمات، در حوزه بهداشت و درمان کارها و خدمات بی نظیری انجام داده که کسی نمی تواند آن را انکار کند.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز