کد خبر: ۹۰۶۰۴
۵۲۸ بازدید
۱۰ دیدگاه

بازدید فرماندار ویژه میانه از روند ساماندهی ورودیهای شهر میانه

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه از روند ساماندهی ورودیهای شهر میانه بازدید نمود.

محمدرضا مشایخی در حاشیه این بازدیدها در گفت و گویی اختصاصی افزود: با پیگیری های صورت گرفته در سال گذشته و امسال در خصوص اصلاح و بهسازی ورودی های شهر میانه از سمت تبریز و زنجان خوشبختانه شاهد اقدامات اجرایی این پروژه ها هستیم.

وی اضافه کرد: به دنبال اجرای نمونه در خصوص اجرای روش تثبیت با سیمان و آسفالت سرد با استفاده از دستگاه WR که سال گذشته انجام گرفته و نتیجه بخش بوده کار بهسازی، روکش و مرمت با همین روش به صورت گسترده در ورودی ها از سوی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و در بلوار زینبیه توسط شهرداری میانه در حال انجام است.

مشایخی اقدام بعدی را پیگیری و تزریق اعتبار مابقی اجرای پل دوم قوری چای در جهت اصلاح معابر و حل و فصل مسائل ترافیکی بویژه در ایام پر ازدحام عنوان کرده افزود: برای پل حصار به طرف گلزار مومنین امسال در کمیته برنامه ریزی 8 میلیارد ریال اعتبار  از محل اعتبارات استانی در نظر گرفته شده که در اجرای آن شهرداری و گلزار مومنین مشارکت خواهند داشت تا در اسرع وقت این پل جهت تسهیل در عبور و مرور مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی به آسفالت ادامه راه روستای گاو تا رودخانه قزل اوزن اشاره کرده گفت: پایه های پل قزل اوزن نیز آماده شده، عرشه توسط بنیاد برکت احداث و مابقی راه نیز در حوزه استان اردبیل از طرف شهرستان خلخال به اجرا خواهد رسید و تمامی تلاش ها بر این است که این محور به جهت ارتباطی بودن مسیر و توریستی بودن آن در سال جاری برای استفاده مردم بین دو شهرستان میانه و خلخال به اتمام برسد.

فرماندار ویژه میانه از اصلاح 10 کیلومتر از محور میانه- فیروزآباد از مقابل روستای ممان خبر داده افزود: لایه دوم آسفالت این مسیر نیز به اجرا خواهد رسید، همچنین با اتمام  اجرای 2 دستگاه پل در محور فیروزآباد که قسمت جدید آن به طول 9 کیلومتر در حال احداث است شاهد بهره برداری کامل محور میانه- فیروزآباد خواهیم بود.

مشایخی از انجام بهسازی و روکش آسفالت بخشی از جاده ترانزیت از میانه به زنجان و میانه به تبریز خبر داده گفت: مابقی مسیر نیز اجرایی خواهد شد.

وی در ادامه افزود: در پروژه چهار بانده نمودن میانه – سرچم و بنا بر قول مساعد معاون عمرانی استانداری که در هفته دولت به شهرستان سفر کرده بودند به طول5/5 کیلومتر از آن امسال به زیر ترافیک خواهد رفت و 21 کیلومتر مابقی نیز به پیمانکاران بعدی واگذار خواهد شد تا در اسرع وقت به اتمام برسد.

فرماندار ویژه میانه در حوزه محورهای روستایی نیز از اتمام راه روستای ایشلق خبر داده گفت: برای راه آوین- نشق مشارکت اهالی جلب شده و دستگاههای مربوطه در حال تجهیز و تدارک امکانات و ماشین آلات برای بهسازی و آسفالت هستند.

مشایخی اضافه کرد: راه نقاباد- نشق به طرفه سرخه حصار با روش تثبیت و راه حصار میدانداغی هم در سال جاری به اتمام خواهد رسید همچنین احداث راه باللوجه نیز اگر به اتمام نرسد به طور قطع قابل استفاده برای مردم خواهد بود.

وی به در حال اجرا بودن 5 محور روستایی در بخش کندوان، 2 محور در ترکمانچای و 3 محور در کاغذکنان اشاره کرده احداث راهها و آب شرب شهری و روستایی و تکمیل پایاب سدها  که از هسته های کلیدی و ظرفیتهای بزرگ در شهرستان به شمار می روند را از مهمترین اولویتها برشمرد.

ja1ja1ja1ja1ja1ja1ja1ja1ja1

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۶/۱۷ ۱۴:۳۷

خداقوت فرماندار بومی

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز