کد خبر: ۹۰۶۶۴
۲۰۴ بازدید
۱ دیدگاه

پیام قدردانی فرماندار ویژه میانه از حضور مردم شریف، هیئات و دسته جات در تجمع بزرگ عزاداران حسینی روز عاشورا

 

گرد هم آمدن برای عزاداری حضرت سیدالشهداء و یاران باوفای آن حضرت، صرفا حامل پیام حزن، اندوه و ماتم نیست بلکه برخوردار از پیام های ارزشمندی است به ژرفای اندیشه انسان ها که وحدت، مهمترین آنهاست.

در تجمع بزرگ روز عاشورا در شهرستان میانه که در جوار مزار مطهر شهدای والا مقام برپا شد، آنچه که رفته رفته شکوه مراسم را نمایان ساخت، بهم پیوستن آحاد مردم میانه شامل هیئات و دسته های عزاداری متعدد بود.

آری! رفته رفته این وحدت، یکدلی و بهم پیوستن مردم میانه بود که سبب شد ندای یاحسین و یا ابالفضل پرصلابت تر از گذشته به آسمان بلند شود و قابی زیبا از عزاداری سید و سالار شهیدان را خلق کرده و در مقابل میلیون ها نفر که این مراسم را بصورت زنده از شبکه های متعدد سراسری صدا و سیما دریافت می کردند به نمایش بگذارد.

همدلی و وحدت است که می تواند شهرستان میانه را دگرگون کرده و عامل پیشرفت و توسعه آن شده و به جایگاه حقیقی اش برساند.

اگر به تاریخ بنگریم، هر جا ظفر بوده حاصل اتحاد است و هرکجا توفیقی از کف برفته، زاده شقاق.

ضمن آرزوی قبولی عزاداری های یکایک شما مردم مومن، فهیم و عاشق خاندان عصمت و طهارت(ع)، از حضور زیبا، مثال زدنی و بی نظیر شما همشهریان عزیزم در مراسم تجمع بزرگ عاشورائیان حسینی کمال قدردانی را دارم و آرزومندم وحدت عاشورایی تان در راستای رشد و تعالی شهرستان میانه استمرار یابد.

از تمامی دست اندرکارانی که با زحمات بی وقفه و شبانه روزی از هفته ها قبل با برنامه ریزی و تدارک امکانات و تامین امنیت، بسترساز برپایی این مراسم بودند و همچنین اکیپ صدا و سیمای مرکز استان آذربایجان شرقی که مراسم را بصورت زنده و مستقیم به نمایش گذاشتند سپاسگزارم.

در پایان از خداوند متعال برای همه شما عزیزان آرزوی توفیق داشته و در این ایام التماس دعا دارم.

 

محمدرضا مشایخی

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز