کد خبر: ۹۱۸۳۱
۱۷۹ بازدید
۰ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

استفاده از ظرفیت تمام آحاد و صنوف در اجرای برنامه های ملی، مذهبی

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه بر استفاده از ظرفیت تمام آحاد و صنوف مختلف شهرستان در اجرایی شدن برنامه های مختلف ملی و مذهبی تاکید کرده گفت: مشارکت اصناف و اقشار مختلف درکارهای عمومی و فرهنگی سبب بروز و نمود مطلوب و بهتر امور است.

محمدرضا مشایخی با حضور در جلسه شورای فرهنگ عمومی با بیان اینکه اصناف می توانند برای جوانان امروز الگو باشند اضافه کرد: حضور قاطبه اصناف در مراسمات ملی و مذهبی، همواره مشوقی بزرگ در جهت ترغیب جوانان برای شرکت در این رویدادهای بزرگ تاریخی است.

وی تعطیلی بازار در ایام و مناسبتهای مهم مذهبی همچون رحلت حضرت رسول اکرم(ص)، شهادت امام رضا و امام جعفر صادق (ع)  و ... حضور بازاریان و اصناف در مراسم مناسبتهای مختلف مذهبی و ملی را از جمله مشارکتهای این قشر از جامعه خواند.

فرماندار ویژه میانه با اشاره به برگزاری باشکوه راهپیمایی یوم الله 13 آبان در میانه از همت و تلاش و برنامه ریزی های بعمل آمده از سوی آموزش و پرورش، فرمانداری، سپاه،  نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی، عوامل اطلاعاتی، اعضای شورای هماهنگی، سایر ادارات مربوطه در برگزاری این مراسم تقدیر نمود.

فرماندار ویژه میانه، عملیاتی کردن مصوبات شورای فرهنگ عمومی از سوی ادارات و نهادهای شهرستان را سبب بروز و نمود هر چه بهتر امور عنوان کرد.

امام جمعه میانه نیز در این جلسه بر لزوم تعطیلی بازار در مناسبتهای ویژه مذهبی و ملی تاکید کرده گفت: اگر این امر قانون است باید به اجرا برسد.

حجت‌الاسلام عبداله محمدی ابلاغ برخی مصوبات شورای فرهنگ عمومی در دانشگاهها و مدارس را ضروری خواند.  

IMG 7189

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز