کد خبر: ۹۱۸۷۱
۳۰۹ بازدید
۲ دیدگاه

پیام تسلیت فرماندار ویژه شهرستان میانه بخاطر جان باختگان حادثه زمین لرزه امروز در این شهرستان

 

پیام تسلیت محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه بخاطر جان باختگان حادثه زمین لرزه امروز در این شهرستان

بسم الله الرحمن الرحیم

با نهایت تأسف و تأثر، حادثه غم‌بار زمین‌لزره بامداد امروز در شهرستان میانه را که منجر به جان‌باختن 5 تن از همشهریان عزیزمان در روستای ورنکش بخش ترکمانچای و مجروحیت جمعی از شهروندان به همراه خسارات شده است، تسلیت عرض می‌کنم.

اینجانب ضمن ابراز همدردی با همشهریان عزیزم در جای جای شهرستان میانه به ویژه اهالی محترم روستای ورنکش و خانواده های داغدار آن عزیزان و اهالی روستاهای حادثه دیده، این حادثه‌ تلخ را تسلیت عرض نموده، ملتمسانه از خداوند منان برای بازماندگان ایشان طلب صبر جزیل مسئلت دارم.

 مطمئنا همانطور که از همان لحظات اول وقوع حادثه به همراه تمامی اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان میانه در کنار مردم شریف زلزله زده روستاهای بخش کندوان و ترکمانجای بودیم، تا از میان بردن مشکلات پیش آمده و کاهش آلام عزیزان از انجام هیچ کوششی باز نخواهیم ایستاد.

لازم می دانم از زحمات بی وقفه تمامی دستگاهها و ادارات امدادی و خدمات رسان و مردمی و نیز نیروهای نظامی، انتظامی و بسیجی که در قالب ستاد مدیریت بحران از بامداد امروز در تلاشند تا مسائل مربوطه را حل و فصل نمایند قدردانی نمایم و تاکید می نمایم که با جدیت به انجام مسئولیت های مربوطه در جهت حل مشکلات زلزله زدگان ادامه دهند.

محمدرضا مشایخی

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز