کد خبر: ۹۱۹۰۲
۲۷۸ بازدید
۱ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

تامین اتاق پیش ساخته و جایگاه موقت اماکن دامی برای مناطق زلزله زده در سریعترین زمان از اولویتهاست/ توزیع بسته غذایی یکماهه برای زلزله زدگان

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: با توجه به برودت هوا و فصل بارندگی ها، چادر جوابگوی مردم مناطق زلزله زده نبوده و انتظار می رود در سریعترین زمان ممکن کانکس یا اتاق پیش ساخته تامین شده و به این مناطق ارسال شود.

محمدرضا مشایخی در جمع مردم روستای بالسین از توابع بخش کندوان با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و مدیر کل ورزش و جوانان استان، از صبر، شکیبایی و آرامش مردم خسارت دیده این روستا تقدیر کرده گفت: این امر سبب شد تا رسیدگی به اولویت هایی که نیاز بود به خوبی انجام شود.

وی اضافه کرد: اسکان اولیه با لوازم ضروری و ایجاد پاسگاه سیار در روستای بالسین برای تامین نظم و امنیت در حال انجام بوده و بعد از اسکان اولیه اضطراری، برای اسکان موقت در کانکسها یا اتاق های پیش ساخته با سیستم گرمایشی برقی اقدام خواهیم نمود، همچنین بسته غذایی یکماهه به صورت مواد اولیه تامین و در حال توزیع است تا مردم به سلیقه خود غذا تهیه کنند.

مشایخی همچنین به اعزام اکیپهای پزشکی همراه با داروها و تجهیزات مورد نیاز در مسیرهای پرخطر و خسارت دیده بخش کندوان که از عصر امروز آغاز می شود اشاره کرده افزود: از مردم تقاضا می شود تا همچنان با صبر و حوصله و مساعدت خود  یاریگر عوامل امدادی و مسئولین باشند تا شاهد ارائه خدمات بموقع و در بالاترین سطح  به آسیب دیدگان و خسارت دیدگان باشیم.

وی در ادامه تعیین میزان خسارت از سوی اکیپهای ارزیابی را مهمترین ابزار و لازمه ی اطلاعاتی خوانده اضافه کرد: پس از تعیین میزان خسارتها اقدامات لازم برای جبران به اجرا می رسد.

فرماندار ویژه میانه با تقدیر از جامعه ورزشی در تامین اقلام مورد نیاز و ارسال آن به منطقه و همچنین از پهلوانان و مدال آوران که بعنوان راهبر در مشارکت و مساعدت قشر ورزشی جامعه برای زلزله زدگان عمل می کنند، از حضور دکتر تقی زاده معاون وزیر ورزش و جوانان و مدیر کل ورزش و جوانان استان در مناطق زلزله زده شهرستان و اعلام آمادگی آنها برای کمک و ارائه خدمات تقدیر کرده، لزوم دفاع از تامین تاق اولیه مورد نیاز برای اسکان موقت زلزله زدگان را خواستار شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز