کد خبر: ۹۲۰۴۴
۵۰۰ بازدید
۵ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

لزوم تامین نیروی انسانی مورد نیاز فرمانداری و بخشداری های شهرستان

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اهمیت نیروی انسانی در پیشبرد اهداف هر سازمان،  کمبود نیروی انسانی  در فرمانداری و بخشداری های شهرستان را از مهمترین نیازها برشمرد.

محمدرضا مشایخی در جلسه ای با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری ضمن قدردانی از بابت اختصاص تجهیزات و امکانات از سوی استانداری در جهت تجهیز امکانات اداری و  تامین خودروهای جایگزین با خودروهای فرسوده بخشداریهای تابعه گفت: باز در شهرستان به خودرو برای کارهای اداری و اجرایی نیازمندیم که این امر نیز از دیگر ملزومات شهرستان با توجه به تعدد روستاها و بخش ها و وسعت شهرستان برای ارائه خدمات بهینه و دراسرع وقت به مردم است.

فرماندار ویژه میانه با اشاره به قدمت ساختمان فرمانداری و تاسیسات آن، خواستار تخصیص اعتبار برای نوسازی و بروزرسانی آن شد.

مشایخی همچنین با اشاره به لزوم استانداردسازی و صرفه جویی در انرژی با دوجداره نمودن پنجره های ساختمان و افزایش اعتبارات برای این منظور را  با توجه به وضعیت موجود خواستار شد.

وی در پایان از همکاران به جهت زحمات و تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات بیش از وظیفه سازمانی خود بویژه در زلزله اخیر شهرستان تقدیر نمود. 

photo 2019 12 04 05 48 05

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز