کد خبر: ۴۹۴۳۱
۱۲۴۳ بازدید
۵ دیدگاه (۵ تایید شده)

آب و فاضلاب، زندگی را بر اهالی محل حرام کرده است

۱۳۹۴/۷/۲۹
۰۹:۱۰

داستان محرومیت اهالی شهرک بهشتی میانه سالهاست که ادامه دارد و ساکنین آن در حسرت یک روز خوش مانده اند.

کوچه های خاکی، عبور ماشین آلات سنگین برای ساخت شهرک های اقماری و ساختمان های خدماتی نظیر بیمارستان خاتم، مرکز نگهداری معلولان و سرای سالمندان، لوله گذاری های برای انتقال نفت و گاز به کشورهای همسایه و ... سالهاست که اهالی این محل را رنجور ساخته و جوانانش پیر شده اند اما دریغ از خدمات در خور شان این محل. محلی که روزانه محل عبور هزاران نفر از شهروندان شهرکهای اطراف و کسانی است که به بیمارستان و مرکز نگهداری معلولان و سرای سالمندان مراجعه می کنند و از این شهرک عبور می کنند. 

پروژه خیابان خاتم الانبیاء که طرح دوبانده کردن خیابان اصلی این شهرک است، سالهاست نیمه تمام مانده و حرکت لاک پشتی فعالیت عمرانی در آن اهالی را به ستوه آورده است. اخیراً اداره آب و فاضلاب برای انتقال لوله اقدام به کندن پیاده روهای این شهرک کرده که در عرض 2 ماه فقط یکصد متر از این پروژه انجام شده و با شروع فصل بارندگی زندگی را بر اهالی و ساکنین حرام کرده است. وضعیت پیش آمده در این شهرک مخصوصاً تقاطع خیابان لوله آب با خیابان اصلی که در عکس اول مشخص است، در زمان عبور و مرور دانش آموزان به کابوسی برای خانواده ها تبدیل شده است. چرا که نگرانند خدای ناکرده بلایی که به سر کودک 7 ساله در شهرک همجوارشان(شهرک مدنی) چند سال پیش آمد بر سر دلبندانشان بیاید.(حادثه ای طی آن یک کودک 7 ساله داخل گودالی که آب و فاضلاب کنده بود افتاده و جانش را از دست داده بود) 

امیدکه این گزارش کارساز شود و مسئولین محترم توجهی به وضعیت اسفبار این شهرک بکنند و ساکنین نیز طعم خدمات شهری را بچشند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۷/۲۹ ۲۲:۱۱

با تشکر از جناب آقای حسن زاده

عوضش بیمارستان  ما مجهز شده به آمبولانس تویوتا کمک دار هزاران از این طرح ها تو شهر ما هست که همین جوری رها شده مثلا تیر گزاری تیر های برق از طرف اداره برق یا خیابان تازه کند به راه آهن که روشنای کامل نداره و گود برداری که مسولین محترم انجام داده اند و رها شده و طرح های دیگر که اگر بخواهیم نام ببریم فردوسی دگر و شاهنامه تازه می خواهد

 

۹۴/۷/۲۹ ۱۳:۵۰

انجام هر پروژه اعم از بزرگ و کوچک در شهر ما کار بسیار طاقت فرسائی است،پول اشتراک برق  و آب و فاضلاب در شهر ما طبق قانون و مقررات کشوری گرفته میشود ولی خدمات بسیار ضعیف

آقای مسئول بچه خودت را بذار جای دخترکوچولوی دبستانی که فردای زمستان سرد و هوای بارانی  یا طوفانی با امکانات زیر صفر باید رفت و آمد کند.

تنها راه چاره در شهر ما بنظر من همشهریان  در دست دست هم و متحد نسبت به انتخاب ریش سفیدان هر محله و خیابان اقدام که در موارد اینطوری از مسئول مربوطه توضیح بخواهند و در صورت قصور با گزارش به فرماندار  عذر مسئول را بخواهند.حالا ببینیم کدام مسئول میتواند کم کاری  بکند.

۹۴/۷/۲۹ ۱۳:۲۵

من ميانه اي اهل شهرک شهيد بهشتي ساکن تهران هستم واقعا آقاي حسن زاده درست مي گويد از زماني در اين شهرک چشممان را باز کرديم همين جوري بوده تا قبل از راه اندازي بيمارستان خيابانش خاکي بوده و بعد که آسفالت شد به خاطر عدم زير سازي خوب خيابان پر از چاله چوله شده جدول هاي خيابان کنده و کج شده اند فاضلاب درست نيست. البته بخاطر طولاني شدن کارهاي عمراني اين شهرک خيابان آسفالتش هم از بين رفته و دو ماشين به زور از کنار هم رد مي شوند آدم نمي دونه مواظب ماشين جلويي باشه يا گودال ها. و بعد از 35 سال زندگي در اين شهرک به خاطر اين عوامل از اين شهرک رفتيم. اين عکس ها البته من رو به خاطرات بچگي برد. خيلي ممنون از آقاي حسن زاده به فکر محله قديمي اش هست باز هم شما با قلمتان بتوانيد کاري بکنيد. لازم به ذکر است در بالاي گوشه چپ عکس دوم منزل قهرمان پرتاپ ديسک ايران آسيا هستش آيا واقعا اين وضعيت زيبنده ايشان هست.

۹۴/۷/۲۹ ۱۳:۱۷

آخه این بچه ها چه گناهی کردن که مستحق تحمل ابن همه مشکلات باشند.

۹۴/۷/۲۹ ۱۲:۲۵

جناب حسن زاده عزیز:واقعیت امر این است که دراین شهرکسانی که بایدپاسخگوباشندپاسخگونیستندوکسی هم که بایدحضرات راوادارکندتاپاسخگوباشنداین فشارراواردنمیکندواین وسط مردم که ولی نعمتند اذیت میشوند.ای کاش روابط عمومی هارسالت خویش راانجام دهندوبصورتی باشد که وقتی موردی پیش می آید فورااطلاع رسانی شودتامردم درجریان باشندکه مشگل کجاست وکی حل میشودوچراحل نشده.

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز