کد خبر: ۵۴۱۸۴
۱۹۷۹ بازدید
۳۶ دیدگاه (۲۰ تایید شده)

خبر اسلحه كشي فرماندار سابق ميانه حیدری آزاد یک سناریو دروغین بود

۱۳۹۴/۱۱/۲
۱۵:۰۸

خبر اسلحه كشي فرماندار سابق ميانه حیدری آزاد یک سناریو و توطیه دروغین بود انتخاب: پس از انتشار خبري مبنی بر "اسلحه كشي فرماندار ميانه"، خبرنگار «انتخاب» صحت و سقم آن را پیگیری کرد و از جعلي بودن آن خبر داد.

اين خبر چندماه پيش در سايتهاي خبري منتشر شد، اما پيگيري خبرنگار ما نشان داد که این خبر نه تنها كذب است، بلكه حراست و هيئت پيگيري وزارت كشور نيز اين ادعا را بررسی و به دروغ بودن این ادعا که در واقع سناریویی بیش نبود پی بردند و وزیر محترم کشور نیز دستور دلجویی واعاده حیثیت از آقای اسماعیل حیدری آزاد فرماندار سابق میانه راصادر کردند وخواستار برخورد با عوامل این توطیه شدند .

وزیر کشور همچنین، این خبرسازی را  ظلمي بزرگ به اقاي حيدري ازاد  وخانواده اش دانسته است. منابع مطلع مي گويند این خبرسازی، سناريوي دروغینی جهت حذف یک فرماندار ومدیر موفق بوده، فرديكه چهار سال پیاپی فرماندار نمونه کشوری واستانی شده بود.

گرچه دستور وزیر کشور براي دلجویی واعاده حیثیت از او جاي تقدیر دارد، جا دارد از هیات رسیدگی وزارت کشور و حراست  نیز که در جهت روشن شدن قضایا تلاش کردند، تشکر شود.

اضافه می شود که اسماعیل حیدری آزاد پس از این قضایا از حوزه انتخابی شهرستان میانه برای مجلس شورای اسلامی نامزد شده است. 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۳/۱۹ ۱۲:۳۸

باسلام واحترام :متاسفانه عزيزان باشگاه خبرنگاران جوان با مصاحبه با نماينده ديندار قبلي ميانه بدون تحقيق وبررسي در خصوص صحت وسقم ماجرا طوطي وار نسبت به درج سناريوي دروغين اصحاب قدرت وباندهاي ثروت اقدام نموده است .اين درحاليست كه چنين موضوعي اصلا صحت وسقم نداشته است وصرفا طراحي سناريويي كثيف ودروغين جهت حذف يك مدير نمونه بود كه چهار سال تمام بعنوان فرماندار نمونه استاني وكشوري انتخاب شده بود.وتنها جرمش عدم باج دهي به يكسري از باندها وجناحهاي شهرستاني واستاني بود والبته تا آنجاييكه بنده خبر دارم ايشان شكايتي مبني بر تهمت وافترا ونشر اكاذيب وهتك حرمت در دادسراي مطبوعات وهمچنين شكايتي را برعليه ريس دفتر فرمانداري و.. مطرح كردند كه عين اظهارات ريس دفتر و... در نزد مرجع محترم قضايي وجود دارد كه رسما اعلام كردند اصلا چنين چيزي وجود نداشته است وچنين اتفاقي نيفتاده است .وجناب حيدري آزاد سراسر لطف ومحبت بودند ودر حق هيچ كس بدي نكردند وتمام تلاش خود را در جهت رفع مشكلات مردم معمول داشتند.كه موضوع مطبوعات با صدور كيفر خواست در حال ارسال به دادگاه ميباشد ..ضمنا نامه كتبي حراست وزارت كشور وحوزه وزير كشور و امور حقوقي وزارت مزبور كتبا در پاسخ به مرجع محترم قضايي اعلام داشته اندبرابر بررسي هاي انجام شده هيچ گونه سابقه اي از اسلحه كشي مشاراليه بدست نيامد وهم چنين اقارير آقايان دخيل دراين سناريوي ساختگي در محضر مرجع محترم قضايي وجود دارد كه در صورت درخواست مدير مسول محترم سايت قابل ارايه جهت انتشار ميباشد.با تشكر

۹۴/۱۱/۳ ۱۶:۲۹

پس موضوع برکناری شبانه وضربتی ایشان وبستری شدن ریس دفتر کذب بوده!!!!!!!

۹۴/۱۱/۳ ۱۵:۲۹

با سلام
جناب آقای حسن زاده قبلاً در جایی دیگر عرض کرده بودم متاسفانه توسط سایت به اصطلاح بی طرف صدای میانه نظر بنده را اطلاع رسانی نکردند. باز اعلام می کنم ما همه حقیقت را صداقت را دوست داریم. متاسفانه آن چیزی را که دوست داریم صداقت و حقیقت می نامیم. از اینکه سوژه جدیدی پیدا کردی تعجب نمی کنیم. دیوار مهربانی که از روی ریا باشد پایدار نخواهد بود.
با تشکر

۹۴/۱۱/۳ ۱۲:۲۵

دوست عزیز ارتان قوشه بلاغلی ::تازمانی که مردم به چلوکباب وسالاد ونوشابه رای بدن وضع همینه !!رای خود رو ارزان حراج نکنیم سرنوشت جامعه رو نباید دست ادمهای پوپولیسم داد؛فرمانداران قبلی چکارکردن که ایشون رو مواخذه میکنی ایشون اولین فرمانداری بود که ایده تشکیل اتاق فکر رو قبول کرد وراه اندازی کرد چقدر با اصحاب رسانه تعامل داشت از دیدارهای مردمی اش بگم از قاطعیت و جدیتش درکار بگم ومردمی بودنش !!چرا ظرف یک سال تونست در دل مردم خودش رو جا بده این یعنی کاریزمای ایشون وچون خوش سیاسی بوده وهست درمجلس میتونه سری تو سرها داشته باشه وبه خواسته های بحق موکلاش بجد رسیدگی کنه وچون سوادش هم مرتبطه ؛بازم توضیح نیازه من درخدمتتون هستم سعی کنیم چشم انداز بلند مدت رو ببینیم تا اسفالت وفاضلاب ومعرفی به بانک برای چندرغاز وام !!!!

۹۴/۱۱/۳ ۰۹:۳۳

مثلا چه کارهایی برای میانه کرده اند؟

۹۴/۱۱/۳ ۰۴:۱۲

والله اعلم بالحقایق

۹۴/۱۱/۳ ۰۱:۱۸

با سلام خدمت همه دوستان و تشکر از زحمات جناب آقای حیدری آزاد

آیا خبرگذاری انتخاب مدرکی دارد

1_ حراست و هیئت پیگری وزارت کشور خلاف این ادعا را ثابت می کند

2 _ وزیر محترم کشور نیز دستور دلجوئی و اعاده حیثت از آقای اسماعیل حیدری آزاد فرماندار سابق میانه را صادر نموده و خواستار برخورد عوامل این توطئه شده اند

3 _ عوامل توطئه چه کسانی بوده اند

لطفا خبرگذاری انتخاب مدارک خود را برای شفاف سازی بیشتر ارائه دهد تا مردم بیشتر در جریان باشند چون شعار این دوره مردم مبارزه با عوام فریبی می باشد

۹۴/۱۱/۲ ۲۳:۰۵

فرماندار جامعه اسلامی به نظرشما چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟ دیندار باشد یعنی به واجبات عمل کند و از محرمات دوری جوید.سیاست او با دیانتش یکی باشد. صادقانه و خالصانه امور مسلمین را پیگیری کند. ساده زیست باشد.با فساد از هر نوع که باشد بی ملاحظه مبارزه کند. پاک نفس و درستکار باشد و به بیت المال خیانت نکند. با مظلومان و محرومان هم سفره و هم نشین باشد و تا آنجا که می تواند گرفتاری های آنان را برطرف کند. به تعالیم اسلام و قرآن و انقلاب عمل کند و شعار ندهد.شب و روز به فکر آبادانی جامعه اسلامی باشد. فرماندار جامعه اسلامی را این صفات سنجیده می شود که ...

۹۴/۱۱/۲ ۲۱:۲۸

قافلان صدای مردم بوده وهست و حمایت ایشون هم انعکاس دهنده افکارعمومی بوده .قافلان مدیون وبدهکارکسی نیست ومدیر ش تمام داروندارش رو تو این روزنامه گذاشته وخدامیدونه با چه مشکلات عدیده اقتصادی دست وپنجه نرم میکنه تابتونه هفته نامه شو به کیوسک برسونه اگر پاچه خوار این وان بود قطعا وضعش خیلی بهتر بود پس خواهشا تخریب نکنید اگر از جایی حق وحساب گرفته بود الان وضعش این نبود که هزینه های جاری اش را نتونه پاسخگو باشه !!!

۹۴/۱۱/۲ ۲۱:۱۷

انشاءالله با انتخاب ایشون باعث پیشرفت و تعالی شهرمون بشیم.مردم میانه آ گاه بشیم برای یک بار هم که شده بیدار شويم

۹۴/۱۱/۲ ۱۹:۵۰

ممنون . ولی آب رفته به جوی باز نمی گردد .

۹۴/۱۱/۲ ۱۸:۴۳

مولای متقیان جواب اشکهایش را خواهد داد تو نگران نباش کامنت گذاشتی واسه ما

۹۴/۱۱/۲ ۱۸:۳۸

بعضی افراد رای شکن هستند نه رای جمع کن و تبلیغ واین را به یقین میگم صاحبان این نشریه و قافلان از نماینده ای طرفداری کند ان نماینده رای های خود را از دست خواهد داد

۹۴/۱۱/۲ ۱۸:۳۳

اقای سلیمانی و حسن زاده و همکارانتان شما در جواب کارهای خود چه دارین جواب بدین در روز قیامت

۹۴/۱۱/۲ ۱۸:۲۳

مگر پشت میز نشینی انقدر مهم است برای برخی از افراد که اشک فرزندش را در می اورد وقتی که فرزندش اشک میریخت شما انجا بودید ؟ وتوصیه ای که دارم دوستی خاله خرسه رو که با مهندس نائبی کردید با ایشان نکنید تا کارشان را بکنند و در عموم منفور نشوند

۹۴/۱۱/۲ ۱۸:۰۳

ایشون یه مدیر موفقی بوده مردم میانه توانمندی ایشون رو احساس کردن درزمان فرمانداربودنش ورزومه موفقی داشته وشناخت کافی از معضلات شهری وروستایی داشته وکاربلد هم هست وقطعا درخانه ملت هم یک وزنه وکانون توجه سیاسیون ودولتمردان خواهد بود وکاندیداتوری ایشون یه فرصت طلایی برای شهرمون خواهد بود مثل کاندیداتوری لاریجانی ازقم !

۹۴/۱۱/۲ ۱۵:۴۳

واقعا اگر چنین باشد کسانی که این توطئه را طراحی و اجرا کردند در محضر پروردگار عالم چه جوابی دارند؟ جواب اشکهای فرزندش را چه کسی خواهد داد؟

 

۹۴/۱۱/۲ ۱۵:۲۴

وارد میانه شد معلومه.تخریب وهتک حرمت شعار ماست

۹۴/۱۱/۲ ۱۵:۲۲

خداروشکر.قافلان گزینه جدید برای دعوا رسانه ای سوژه جدید پیدا کرد از خیرمددی گذشت رسید به تنگه کارایب هرمز.

۹۴/۱۱/۲ ۱۵:۰۹

ایشان فرد قاطع و مدیر شایسته‌ای هستن

اخبار روز