کد خبر: ۶۵۲۳۷
۱۵۶۲ بازدید
۴ دیدگاه (۳ تایید شده)

فروشگاه سم فروشی در میانه طعمه حریق شد

۱۳۹۵/۷/۱۲
۰۱:۲۰

فروشگاه سم فروشی واقع در اطراف بازار میانه نیمه شب گذشته طعمه حریق شد و در آتش سوخت.

یک فروشگاه سموم کشاورزی نیمه شب گذشته دچار حریق شد که شدت آتش سوزی به حدی بود که آتش به مغازه های اطراف هم سرایت کرد. 

پورعباس رئیس آتش نشانی میانه در گفتگو با خبرنگار قافلان سسی در محل حادثه گفت: این آتش سوزی تلفات جانی نداشت ولی در جریان مهار این آتش سوزی 4 نفر از عوامل آتشنشانی دچار مسمومیت گازی ناشی از انفجار بطری های سموم موجود در فروشگاه شدند که به کمک عوامل اورژانس تحت مداوا قرار گرفتند.

هم اکنون عوامل آتشنشانی و امدادی آتش را مهار کردند و بررسی ها جهت یافتن علت آتش سوزی به صبح فردا موکول شده است. 

اضافه می شود که حضور به موقع عوامل آتش نشانی، اداره گاز و برق و اورژانس، همچنین حضور پرتعداد عوامل انتظامی برای برقراری نظم و امنیت اطراف محل آتش سوزی باعث رضایت شهروندان از نحوه امدادرسانی شده بود که ما هم از زحمات آنها تشکر می کنیم. 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۷/۱۲ ۱۴:۵۴

ممنون از توضیحتان

۹۵/۷/۱۲ ۱۰:۱۶

آتش نشانانی که داخل مغازه رفتند همگی مجهز به ماسک و کپسول اکسیژن بودند. ولی انتشار گازهای متصاعد شده از مغازه عواملی که خارج از مغازه مشغول عملیات بودند را مسموم کرده بود. دقیقاً به خاطر همین مسئله بود که ماموران انتظامی مردم را از محل دور می کردند تا آسیبی به آنها نرسد.

۹۵/۷/۱۲ ۰۹:۴۰

این همه مانور برگزار کردید، اما نمیدونید در این قبیل آتش سوزی ها باید از ماسک استفاده کرد. هیچ کدوم ماسک نداشتن و فقط با کلاه آتش نشانی اومده بودند. بیشتر از خود آتش نحوه خاموش کردن اون باعث تخریب مغازه شد. کجای دنیا یک مغازه با این ابعاد را با فشار آب بالا خاموش می کنند.

اخبار روز