کد خبر: ۷۵۰۳۰
۳۴۳ بازدید
۳ دیدگاه

نور امید در زندگی بیماران سرطانی میانه

۹۶/۵/۱۷
۱۴:۳۱

بیماری سرطان علاوه بر درد جسمانی و روحی، یک درد بزرگ دیگری هم دارد که تحملش به مراتب سنگین تر و غیرممکن تر از بقیه دردهاست. این درد، درد هزینه های سرسام آور این بیماری است که هر خانواده ای توان تامین و پرداخت آنرا ندارد. 

از دیر باز بودند کسانی که عاشقانه به نوع بشر به دید یک همنوع نگاه کرده و مهر و محبتشان به نوع بشر تاریخ ساز بوده و می شود. یکی از این نیک اندیشی ها انجمن حمایت از بیماران سرطانی مهرانه زنجان است که سالهاست درد غیرقابل تحمل بیماران سرطانی استان زنجان را تسکسن می دهد. انجمنی که با یاری خیرین و مساعدت شهروندان این شهر در نوع خود بی نظیر است و خدماتی که به بیماران سرطانی میدهد، در بسیاری از موارد بیشتر دولت می باشد. واین میسر نمی شد مگر با همت و نوع دوستی مردمی. 

اکنون نوبت میانه است؛ 

حال با مساعدت مدیریت مهرانه زنجان، بیماران سرطانی شهرستان میانه همچون بیماران عضو محدوده استان زنجان از کلیه خدمات درمانی، تشخیصی، آموزشی و حمایتی برخوردار شده اند. 

چقدر زیباست که در تسکین آلام بشری و درد و رنجی که انسانهای گرفتار میکشند، سهیم باشیم تا معنای اصلی زندگی و انسانیت کمرنگ نشود. 

اضافه می شود اعضای کمیته مشورتی انجمن حمایت از بیماران سرطانی مهرانه هفته گذشته طی جلسه ای اعضای هیات اجرایی مهرانه میانه را تعیین کردند که این جلسه با حضور مهندس وثوق مدیر عامل انجمن مهرانه زنجان تشکیل و افتتاح دفتر مهرانه میانه رسماً اعلام شد.

 در انتخابات هیات اجرایی انجمن حمایت از بیماران سرطانی مهرانه میانه، آقایان اجلی، اسماعیلی، حقیقی، اصغری، خدابنده، علوی، رضایی، کبیری، عیسی زاده، پهلوانی و احدی به عنوان عضو هیات اجرایی انتخاب و همچنین حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حامدی به عنوان رییس شورای مشورتی مهرانه میانه انتخاب شدند.

منتظر خبرهای بعدی فعالیت های این دفتر باشید.

انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مهرانه + لینک

گفت‌وگوی اختصاصی با امام جمعه سابق شهرستان میانه در خصوص مهرانه

گفت‌وگوی اختصاصی با مسئول کمیته شهرستان انجمن مهرانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۵/۱۷ ۲۲:۲۴

جا دارد در سطح کشوری نمایندگان مجلس بخصوض جناب شیویاری که عضوکمیسیون بهداشت هستند پیگیری کنند علت افزایش بی رویه میزان ابتلا به سرطان در کشور چیست متاسفانه افزایش ابتلا به سرطان بسیار نگران کننده شده

۹۶/۵/۱۷ ۲۱:۴۶

اگر با کیفیت و دلسوزی زنجان خدمات بدهند واقعا عالی میشه وگرنه مدیریت مثه مدیریت سایر ادارات شهر بشه.فرقی نمیکنه بود یا نبودش

۹۶/۵/۱۷ ۱۷:۱۷

بسیار طرح خوبیست باید به مسببان این کار، احسنت گفت

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز