کد خبر: ۷۷۴۷۱
۱۱۱۷ بازدید
۵۷ دیدگاه

در پی فشارها به شهردار میانه، گل محمدی از مسئولیت روابط عمومی شهرداری برکنار شد

۹۶/۸/۱۴
۲۰:۰۷

حسن گل محمدی به دلیل فشار برخی مقامات شهرستانی و استانی توسط شهردار میانه از مسئولیت روابط عمومی شهرداری برکنار شد. 
شهردار میانه از بدو ورود به این سمت از سوی برخی مقامات شهرستانی و استانی برای برکناری گل محمدی تحت فشار بوده ولی مقاومت او بعد از ۴۰ روز بالاخره نتیجه ای نداد و امروز خواسته آنان را عملی نمود. 
گل محمدی به دلیل حمایت از مهندس رجیلی در زمان انتخاب شهردار توسط شورای دور پنجم از سوی فرماندار شهرستان میانه از این حمایت منع شد ولی تسلیم نشدن او در برابر خواسته فرماندار عواقب زیادی در برداشت. 
احضار از سوی حراست کل استانداری و برخی نهادهای دیگر، تشکیل پرونده در کمیته تخلفات اداری استانداری، محرومیت از انتصاب به پست های مدیریتی در شهرداری و برکناری از سمت مسئولیت روابط عمومی تنها بخشی از تاوانی است که این کارمند شهرداری به دلیل حمایت از دیگر همکارش می پردازد. 
اینها اما پایان ماجرا نیست و اصرار مقامات بر آزار و اذیت وی همچنان ادامه دارد و قرار است در روزهای آتی جلسه کمیته تخلفات اداری برای رسیدگی به اتهام حمایت از مهندس رجیلی در هیئت رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان استانداری و ادارات ذیربط برگزار شود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۸/۱۵ ۲۲:۳۴

گفتن نظر با موضعگیری عملی فرق دارد

۹۶/۸/۱۵ ۰۹:۳۷

کی بود می گفت، بعد از انتخاب شوراها نباید ولشون کنیم به امان خدا و باید در کنار شورا باشیم و بهشون کمک کنیم که تصمیمات درست بگیرند و اقدامات عملی انجام بدن. نخوابیم که بعد از چهار سال ببینیم کارهایی که شورا کرده بی نتیجه و نادرست بوده یا تحت تاثیر مطامع صاحبان قدرت کارهایی کردند که به صلاح شهر نبوده؟
گل محمدی و همکارانش اگر نظری داشتند در مورد انتخاب شهردار این حق را داشتند که فردی یا جمعی نظرشان رو به شورا بگن و کارشون هیچ ایرادی نداره

۹۶/۸/۱۵ ۰۹:۰۰

تقصیر شمانیست. در شهری که ملیجک ها را الگو برای خبرنگاری معرفی می کنند. تعریف شما هم از خبرنگاری می شود همان گزارش نویس مزدوری که کارش انعکاس همایش ها و صحبتهای مدیران دم پایه ای که چاپلوسیشان را می کنند و نوشتن اخبار موثق را دخالت در امور دیگران می پندارید. تلاش مجموعه قافلان اصلاح اینگونه افکار مریض از ذهنهاست. حال چقدر موفق خواهیم شد، بسته به تلاش ماست.

۹۶/۸/۱۵ ۰۷:۵۵

جرمش این بود که اسرار هویدا می کرد...

۹۶/۸/۱۵ ۰۲:۲۸

آقای گلمحمدی بخاطر بخاطر نادیده گرفتن حق شورا در انتخاب شهردار واعمال فشار به شورا با تهیه طومار وفشار به همکاران شهرداری جهت امضاء آن و گذاشتن اطلاعات ونامه های شهرداری دراختیار دوستان خود مثل قافلان وصدای میانه باید پاسخگو باشد. ضمنا درصورتی که کامنت تایید نشود درنشریات دیگر همه موضوعات را منتشر خواهم کرد

۹۶/۸/۱۴ ۲۳:۵۷

یکی از قسمت های مهم سازمان،ارگان،نهادهاوادارات دولتی و خصوصی روابط عمومی آنها می باشند.

مسئولان روابط عمومی بخاطر وظایف و مسئولیت های که دارند، باید کسانی برای خدمت در این حوزه انتخاب شوند که آشنائی کامل از نظر عملی (ارتباط) از نظر عملی و اجرایی (فن ) و از جنبه خلاقانه و زیبا شناختی ( هنر ) را داشته باشند تا بتوانند به وظیفه اصلی خود که در بیشتر موارد می توانند پای پیشرفت، گوش شنوا ، چشم بینا و زبان گویای سازمان، نهاد، ارگان و ادارات مخصوصا شهرداری ها باشند.

روابط عمومی در حقيقت شبكه هوشيار ، بانك اطلاعات ، مغز متفكر سازمان و پل ارتباطی آن با افكار عمومی و مخاطبان خاص و عام و با نگرش ها و تمايلات و عادات و سلايق متفاوت است و بايد خصلتهايی چون قانون مداری ، نظم ، شجاعت ، ابراز عقيده ، تحمل شنيدن آرای مخالفان ، احترام به حقوق فردی و اجتماعی ديگران و صداقت رشد و توسعه نمايد.

متاسفانه در این چند سال که جناب آقای گلمحمدی مدیریت روابط عمومی شهرداری را برعهده داشتند بخاطر اینکه شهرداری یکی از ارگان و نهادهای می باشد، که ارتباط مستقیم از نظر خدمات رسانی با شهروندان را دارد به وظیفه اصلی خود در بیشتر موارد نتوانسته اند درست عمل نمایند و عملکرد مثبت در انجام وظایف خود داشته باشند و در بیشتر مواقع باعث ایجاد شکاف و بدبینی بین شهروندان و مسئولان در مورد عملکردشان شده اند.

از مواردی که می توان اشاره نموده توهین و بی احترامی به شهروندان بخاطر انتقاد از عملکرد شهرداری در زمان شهردار سابق و عدم برنامه ریزی درست در مراسم معارفه شهردار جدید که وقت نشد جناب شهردار سخنرانی نمایند

شهردار محترم باید با توجه به وظایف روابط عمومی سعی نمایند افرادی را برای خدمت در این واحد مهم انتخاب نمایند تا بتوانند به نحو احسن وظایف خود را درست عمل نمایند و عملکرد مثبت در انجام وظایف قانونی خود داشته باشند.

۹۶/۸/۱۴ ۲۳:۵۶

جناب گل محمدی عزیز سلام
مهم نیست چقدر شب تاریک است
خورشید دوباره طلوع خواهد کرد
مهم نیست چقدراندوهت عمیق است
قلبت دوباره لبخند خواهدزد
.....و....
این مهم نیست که بازار چه وضعی دارد
این مهم است که ازآن چه متاعی بخریم
....
به امیدی که رسد روزی و در سایه عدل
گرگ گوید ندریم و بره گوید بچریم
واما روزگاریست عجیب با مردمانی عجیب که هیچگونه نقدی را برنمیتابند و متاسفانه بعضی ها حق را از ناحق تمیز نمیدهند و حلال را از حرام تشخیص نمیدهند و یا میدانند و میفهمند اما منافع طلبی این بینش را ازآنها گرفته. بااینحال جای هیچ نگرانی نیست که حق پیروز است ( حق سوکیمی دریایه آخوب یول تاپاجاقدور // داش آتماقینان کیمسه اونی دونده ره بیلمز // دنیاده قاراننیخلار اگر جمع اولا باهم // بیر خیرداجا شمعین ایشیغین سوندوره بیلمز .. و موفقیت ازآن شماست و بقول دوست عزیزی اگر حمایت از مهندس رجیلی اتهام است ....ماهم متهمیم

۹۶/۸/۱۴ ۲۳:۴۵

معلومه می ترسید !

۹۶/۸/۱۴ ۲۳:۴۵

جناب گل‌محمدی انسان شریفی هستند که مطمئنا همچون جناب رجیلی در راه خدمت خداپسندانه و دفاع از حقوق مردم در چشم ما عزیزند

۹۶/۸/۱۴ ۲۳:۳۳

سخت در اشتباه هستین یا وظایف خبرنگار و روزنامه نگاری بلد نیستین کار شما انعکاس خبر و وز جلسات و مراسمات وهمایشها و اخبار در هر حوزه اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و... نه اینکه فضولی در امور سازمان و ادارات
آبدارچی اداره .......ارتقاع دادن برین بررسی کنین خبر بزنین

۹۶/۸/۱۴ ۲۳:۳۰

کارمند شهرداری کارمند دولت نیست. مثل دولتی ها حقوقش از پول نفت نماید. حقوق بگیر مردم هست و شهرداری نهاد عمومی غیر دولتی است. چرا باید دولتی ها تا این حد در جزئیات امور شهرداری دخالت کنند که کار به تمرد و جواب سربالا به مقام دولتی بکشه.

۹۶/۸/۱۴ ۲۳:۲۴

Ravabet Omoomi:
دقیقاً! پشت پرده این است که در شش سال گذشته هیچ پرونده تخلفی در شهرداری میانه گزارش نشده با وجود اینکه همه میدانند در این مدت در شهرداری چه مسائلی در جریان بود. ولی در عرض یک ماه برای سرپرست ۳۵ روزه و کارمندانش چندین عنوان اتهام غیر قابل اثبات مطرح و به خاطر همین اتهامات واهی بیچاره ها رو از این سوراخ به اون سوراخ فرو می کنند.
این است خودروی ملی...
این است بازده محافظان ...

۹۶/۸/۱۴ ۲۳:۱۹

طرح این خبر از ریشه غلط است بحث منافع نیست یک کارمند روابط عمومی چه اختیار قانونی در برابر انتصابات می تواند داشته باشد اتفاقا اگر دخالت کرده مقصر است

۹۶/۸/۱۴ ۲۳:۱۷

پسر کو ندارد نشان ازپدر
توبیگانه خوانش نخوانش پسر
جناب اقای پور عباس الحق احسنت
ما همه متهمیم

۹۶/۸/۱۴ ۲۳:۱۳

میانه شهر بی دفاع

۹۶/۸/۱۴ ۲۳:۱۰

اساسا چرا باید حق آزادی بیان شامل کارکنان یک سازمان نباشد؟

۹۶/۸/۱۴ ۲۲:۳۷

اگر حمایت از مهندس رجیلی اتهام است...ما هم متهمیم...

۹۶/۸/۱۴ ۲۲:۳۳

اتفاق نامبارکی است که در سطح شهرداری افتاده و بیم ان میرود که سرایت ان به دیگر ادارات نیز تسری داشته باشد. یادمان نرود سخنان جناب اقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهور را که با قاطعیت از مردم میخواستند که مطالبه گر باشند و از نقد وانتقاد و بیان واقعیات هراسی نداشته باشند. یقینا این گونه برخوردها و به محکمه کشیدن کارکنان واقع بین باب نقادی رابسته و چرب زبانی و چاپلوسی که ازصفات رذیله میباشدومورد مذمت پیشوایان دینی میباشد را در جامعه رواج میدهد.اینکه چرا برخی در حیاط خلوت ادارات به راحتی به هر اقدام دست میزنند واز مصونیت بهره مند میگردند جای سوال میباشد؟
گر حکم شود که مست گیرند
در شهر هر انچه هست گیرند
به نظر میرسد واقعیت ها دارند رنگ خود را از دست میدهند و به سمت جامعه ای پوچ و بی محتوا و بی خاصیت حرکت میکنیم که در انجا ارزش کذاب و دروغگو بیشتر خواهدبود.

۹۶/۸/۱۴ ۲۲:۲۲

دوستان وظیفه روابط عمومی فقط اطلاع رسانی و بنر زدن یا مجوز نصب دادن نیست بلکه مهمترین وظیفه روابط عمومی آوردن اطلاعات درست وشفاف از جامعه به سازمان می باشد وروابط عمومی بخاطر این وظیفه باید از سیستم حمایت کند نه از شخص خاصی وبرای این سمت باید شخص روابط عمومی فردی باشد که سیستم را از نظر ارتباطات به سمت تعادل سوق دهد نه به سمت حمایت و هیاهو چون از سیستم حقوق می گیرد نه از آقای رجیلی واگر تخلفی نکرده نباید از کسی بترسد ، ایشان ممکن است در پست های دیگر موفق تر باشد.

۹۶/۸/۱۴ ۲۱:۵۶

اتفاقا کار خبرنگاری و روزنامه‌نگاری دقیقا به این بحثها ربط داره و ما داریم کار خودمونو می کنیم.

۹۶/۸/۱۴ ۲۱:۴۰

حتما پشت پرده چیز هایی هست که ما نمی دانیم ؛ از تمام حراست ها و محافظان نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیر و تشکر می نماییم.

۹۶/۸/۱۴ ۲۱:۳۸

احتمالامنافع شخصی بعضی افرادبه خطرافتاده...جای تاسف هست.

۹۶/۸/۱۴ ۲۱:۲۳

دوست قدیمی و همکار بنده آقای حسن گل محمدی ،که حدود بیست سالی است که درکنار وی مراودات فرهنگی . هنری و کاری داریم بنده به شخصه ایشان را مهره تاثیر گذار در هر پستی و مقامی و جایگاهی شناخته ام . و سنگینی و سبکی جایگاه اجتماعی که امروزه عده ای به افرادی در نظر می گیرند .و البته ثباتی برایش نیست . او را از اهداف خود دور و ناامید نمی کند . ایشان شناگر قابلی است و یک متر و ده متر آب در مسیر او هیچ تفاوتی نداشته و ندارد .

۹۶/۸/۱۴ ۲۱:۱۷

آقای حسن زاده مسایلی که به شما ربطی نداره دخالت نکن شما وکیل مدافع کارمندان هستین؟شما به مسایل داخلی ادارات هم رسیدگی میکنین جزو وظیفه روزنامه نگار هست؟

۹۶/۸/۱۴ ۲۱:۱۴

واقعا برای شهرستان میانه متاسف هستیم که بخاطر حمایت آقای گل محمدی از افراد کارآمدی همچون رجیلی ، از مسئولیت روابط عمومی برکنار شدند و مطمئن باشید با وجود بعضی افراد در شهرداری تحت هیچ شرایطی شهر میانه آباد نخواهد شد و رفته رفته به بخش و دهستان تبدیل خواهد شد واقعا متاسف هستم برای مردم میانه که افراد ناشایست و ناکارآمد در شهرداری میانه را تحمل میکنند

۹۶/۸/۱۴ ۲۱:۰۳

اقای گل محمدی از نیروهای ارزشی واز خانواده معظم شهدا و جزو متخصصین هنری و روابط عمومی بوده وهست در این شهر مخالفت با رانت خواران وحمایت از جبهه حق هزینه زیادی دارد فعلا نمایندگان شهر لالایی کنند ....

۹۶/۸/۱۴ ۲۰:۴۴

قادر توکه سانسور نمی کردی

۹۶/۸/۱۴ ۲۰:۳۷

سلام کارمند دولت باید در چارچوب وظایف خود ودر حد سازمان خود انجام وظیفه نماید آقای گلمحمدی از نیروهای خوب شهرداری هستن و اگه تخلفی صورت گرفته در کمیته تخلفات بررسی میشه هر کارمندی باید وظایف خودشو عمل کنه تا به مشکل برخورد نکنه

۹۶/۸/۱۴ ۲۰:۱۰

فارق از این مسائل، انصافاً حسن گلمحمدی روابط عمومی شهرداری را ارتقا داده و پویایی و شادابی خاصی به این سازمان داده است.

۹۶/۸/۱۴ ۲۰:۰۵

مگه در این شهر حمایت از فرد خاصی جرمه ؟

۹۶/۸/۱۴ ۲۰:۰۲

اساسا چرا باید کارمند یک اداره له یا علیه انتصاب مدیری موضع بگیرد وچرا تا این حد

اخبار روز