کد خبر: ۷۷۶۶۳
۷۰۷ بازدید
۲۱ دیدگاه

در دیدار رجیلی، گل محمدی و حسن زاده با فرماندار سوء تفاهمات اخیر برطرف شد 

۹۶/۸/۲۱
۱۸:۳۵

در دیدار صمیمانه معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه میانه با دو‌تن از مدیران شهرداری و مدیر مسئول هفته نامه قافلان مسائل پیش آمده در هفته های اخیر مطرح و سوء تفاهمات موجود بین طرفین ختم به خیر گردید. 
به گزارش خبرنگار قافلان؛ در این دیدار بیش از یک ساعته فرماندار میانه ریشه اختلافات را ناشی از عدم اطلاع کافی برخی از مسائل موجود و عدم گفتگو و تعامل سازنده در بین طرف های دخیل در یک موضوع دانست و رعایت قوانین و مقررات اداری را در همه زمینه ها لازم و ضروری عنوان کرد. 
در دیدار سرپرست سابق شهرداری میانه، مدیر مسئول هفته نامه قافلان و مدیر روابط عمومی شهرداری میانه با فرماندار، حاضرین نقطه نظرات و دیدگاههای خود پیرامون حواشی به وجود آمده در قضیه انتخاب شهردار و پیامدهای آن را بیان و در نهایت با حل سوء تفاهمات موجود در فضایی بسیار صمیمی و دوستانه بر ادامه همدلی و تلاش در جهت خدمت به مردم شریف میانه تاکید کردند. 
حمید شکری که آخرین ساعات مسئولیت خود در سمت نماینده عالی دولت در منطقه را سپری می کرد گفت: خانواده های شهدا ذخایر و نیروهای ارزشمند کشور و شهرمان هستند و باید از روحیه جهادی و ایثارگری این عزیزان در پیشبرد امور به بهترین شکل استفاده نماییم و به همین نسبت انتظار از این عزیزان هم برای رعایت ضوابط و مقررات و سلسله مراتب اداری بیشتر از دیگران است. 
شکری همچنین فعالیت آزاد رسانه ها را مایه خیر و برکت در جامعه و اصلاح امور دانست و تاکید کرد: از رسانه انتظار می رود با در اولویت قرار دادن مصالح و منافع جامعه واقعیت های موجود را با رعایت انصاف و بدون حب و بغض منعکس نماید. 
در پایان این دیدار حاضرین با آرزوی موفقیت برای معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه میانه در مسئولیت جدید در فرمانداری شهرستان تبریز از تلاش های وی در زمان حضور در شهرستان میانه تقدیر و موفقیت های بیشتر وی را از درگاه خداوند منان‌ کردند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۲/۲۸ ۱۹:۰۷

زمانه پیرمان کرده غریبه آشنا

۹۷/۲/۲۷ ۱۷:۱۴

سلام قادر چندین ساله که ندیدمت چقدر پیر شدی داداش

۹۶/۸/۲۲ ۱۳:۴۱

معاونین فرمانداری هم تغییر وتحول داده شود : کدام پیشرفت واشتغال آفرینی در شهر ایجاد شد منصفانه قضاوت کنیم

۹۶/۸/۲۲ ۰۷:۵۰

کاش مسائل را شفاف تر بیان می کردید

۹۶/۸/۲۲ ۰۰:۱۶

معاشران گره از زلف یار باز کنید

شبی خوش است بدین قصه‌اش دراز کنید

حضور خلوت انس است و دوستان جمعند

و ان یکاد بخوانید و در فراز کنید

۹۶/۸/۲۱ ۲۲:۲۱

درود بر بزرگواری اقای فرماندار وتمامی عزیزان که همدلی و بخشش دوستانه را سر لوحه کارها قرار دادند اقای شکری هرکجا باشید موفق باشید اقای رجیلی همیشه سربلند

۹۶/۸/۲۱ ۲۲:۰۱

از آقای شهردار هم خواهش میکنیم به آقای گل محمدی پست سازمانی خود ر ا ابلاغ کنند تا ایشان بهتر کار کنند.

۹۶/۸/۲۱ ۲۱:۳۱

سلام آقای گلمحمدی یه سر هم به نهصت در انتهای اندیشه یه نظر اندازه بوی فاضلاب مردم خفه کرده

۹۶/۸/۲۱ ۲۰:۱۷

از عملکرد و فعالیتهای آقای شکری که بعنوان یک غیربومی در شهرستان میانه حضور داشتند تقدیر و تشکر بعمل می آید .ولی ای کاش جناب شکری در روزهای آخر فعالیت خودشان در شهرستان میانه نسبت به مسئله مصالحه نامه های (تعاونی مسکن پادگان و مشایخی )دوره سرپرستی آقای رجیلی بر اساس واقعیتها و نظریات کارشناسی موضعگیری میکردند و برپایه اطلاعات اشتباه افرادی که طی چندین سال اخیر به شهر میانه بخاطر منافع شخصی ضرر و زیان رساندند موضع گیری و تصمیم گیری نمیکردند

۹۶/۸/۲۱ ۱۹:۴۸

مهندس رجیلی انصافا با تمام وجود در شهرداری خدمت میکند

۹۶/۸/۲۱ ۱۹:۳۹

خوب شد این موضوع را رسانه ای کردید تا خوانندگان عزیز بدانند پیش از آنکه یک انتقاد یا گلایه یا پیشنهاد، رسانه ای شود، راههایی پیموده میشود تا مسائل ریز و درشت جامعه حل شود.

۹۶/۸/۲۱ ۱۹:۳۴

با سلام و تشکر و آرزوی موفقیت و سر بلندی برای جناب آقای مهندس شکری معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه

اخبار روز