کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۷/۱۷ ۱۱:۴۹

گویا بعضی از دوستان از عزل ب. ص خیلی خوشحال هستن اگه خودش میفهمی این همه دشمن داره خیلی زود میرفت تا شما هارو خوشحال میکرد

۹۷/۷/۱۷ ۰۸:۴۴

یاشامالی سان عزیز یولداشیم

۹۷/۷/۱۷ ۰۷:۳۶

خداقوت استاد حسن زاده عزیز: خدا خداپسندانه و با معنا داری بود میز ریاست ماندنی نیست گذری هست به امید روی کارآمدن نیروی شایسته وکارآمد..خدا قوت

۹۷/۷/۱۶ ۱۵:۲۷

امیدوارم عمرت چنان طولانی باشد که شماره 2222 را هم خودت منتشر کنی.

۹۷/۷/۱۶ ۱۴:۲۶

اتفاقا عزل آن کارمند معمولی(البته به نظر شما) ارزش خبریش بیشتر از عزل یک مدیر شهرستانی برای مردم میانه است. 

 عزل ایشان نقطه عطفی در فعالیت چندساله منتخبین مردم بود که اتفاق افتاد و پرداختن به آن جسارت رسانه ای می خواهد که قافلان دارد و این کار را انجام میدهد. 

ممنونم بابت دقت نظرتان

۹۷/۷/۱۶ ۱۲:۱۱

اشتباه حرفه ای قافلان در این شماره شدیدا فاحش است.
جانمایی خبرها یا اصطلاحا گرید بندی مطالب در صفحه اول بر مبنای ارزش های خبری انجام می شود و معمولا خبرهای هم ارز را در دیزاین های هم تراز قرار می دهند.
بر همین اساس قرار دادن اخبار مربوط به شخصیت هایی نظیر چهره جهانی هنر ایرانی و استاندار و مدیر کل مدارج حوزه های علمیه کشور و نماینده شهرستان در کنار هم در بالای نیم صفحه اول از نظر عقلی و منطقی کار درستی است اما گنجاندن خبر عزل مسول یکی از بخش های نه چندان فنی و تخصصی شهرداری در کنار آن ها با هیچ یک از معیارهای ارزش های خبری همخوانی ندارد.
کما اینکه ماهانه چندین کارمند در این رتبه در ادارات و نهادهای مختلف جابجا می شوند و هیچ کدام هم خبر برگزیده مطبوعات نمی شوند.

اخبار روز