کد خبر: ۸۶۸۱۳
۱۵۰۸ بازدید
۱۰۲ دیدگاه

شیوه جدید رئیس بانک ماندن در میانه/ طنز

۹۷/۱۰/۱۶
۱۱:۵۹

روز 5 شنبه گذشته با صحنه ای روبرو شدم که حیفم آمد آنرا به اطلاع علاقه مندان و دوستداران پیشرفت و صعود پله های ترقی نرسانم. در یکی از مراکز آموزش عالی شهرستان، رئیس بانک شعبه آن دانشگاه در به در دنبال نفراتی می گشت و نامه فدایت شومی که خودش برای خودش نوشته بود را به امضای آنها میرساند. نامه ای که در آن به تعهد و من خوبم بودن این رئیس تاکید شده است. ظاهراً زمزمه های تغییر به گوشش خورده و گفته کار بانک رو ولش کن، الان نگهداشتن خودم در مقام ریاست از اوجب واجبات است.

القصه، این رئیس بانک که ید طولانی در بی احترامی به ارباب رجوع دارد و بارها و بارها به روشهای گوناگون باعث رنجش مراجعه کننده گان شده، هفته قبل مورد اعتراض شدید مسئولین، کارکنان و اساتید این مرکز آموزشی قرار گرفته و مراتب اعتراض آنها به گوش مسئولین استانی و کشوری نیز رسیده است.

امیدواریم مسئولین بانکها مخصوصا بانک مذکور با سعه صدر با مردم برخورد کنند و یادشان باشد که زمان ارباب و رعیتی تمام شده و مردمی که برای امور بانکی به این مراکز مالی مراجعه می کنند، رعیت نیستند. و در نهایت این امر هشداری باشد به آن دسته از مسئولینی که در شرایط حساس کنونی کشور، نسخه های این چنینی برای نگهداشتن خود یا دوستانشان در ادارات و سازمانها و غیره نپیچند. 

این داستان ادامه دارد... 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۱۰/۲۹ ۱۲:۴۲

بيليسن نيا؟
چون حرفه ايشون خبرنگاري هست و حرفه شما رياست بانك!
يادته هركي مياد بانك هرطور كه عشق بكشه جوابش رو ميدي، عشقت نكشه نميدي، عشقت بكشه دير ميدي؟؟

ايشونم رسانه دستشه، دلش بخواد مينويسه نخواد نمينويسه.

چيزي كه عوض داره گله نداره!!!!!!!!!!!!!

۹۷/۱۰/۲۸ ۱۵:۳۷

جناب حسن زاده اولا که کامنتها را منعکس نمی کنی خود نشان دهنده میزان اعتقاد جنابعالی به آزادی بیان است که از آن دم می زنی در ثانی نه اصلاح طلبی ات مشخص است نه اصولگرایی ات نه حتی مستقل و میانه روی ات تنها مذبذب بودنتان مسجل است

۹۷/۱۰/۲۸ ۰۶:۴۰

جناب آقای حسن زاده ان شالله کاربر با نام فرهیختگان خود جواب می دهند اما آیا آزادی بیان چنانچه باید باشد وجود دارد آزادی پس از بیان ! هست و وجود دارد ؟؟
در ثانی می فرمایید " ببینید واین جانوران را از اطرافتان پاک کنید " سپس سخن از ادب می زنید وبی ادبی ریس شعبه بانک مذکور را یاد آور می شوید آیا اینها تناقض نیست
واقعا بقول شما نمی دانیم کجا می رویم ؟
اینکه ادارات بویژه بانکها و بویژه بانک ملی رفتار خوبی با ارباب رجوع ندارند مختص این شعبه نیست متاسفانه عمومیت دارد و چاره جویی اساسی مسولین را می طلبد واز فرماندار مقتدر می خواهیم ورود کنند در این زمینه سردواندن ارباب رجوع برخی کارکنان ادارات و بانکها وبرخورد سلیقه ای موضوعی است که بطور اساسی باید حل شود از جنابعالی هم می خواهیم با آن قلم شیوایتان در این باره بیشتر ورود کنید ما حامی شما فعالان رسانه ای هستیم

۹۷/۱۰/۲۷ ۱۰:۴۲

الان از این مثلا فرهیخته بخوای دلایل عدم پیشرفت مملکت رو بشماره، شرط می بندم اول از همه میگه ما آزادی بیان نداریم. 

ببینید و این جانوران را از اطرافتان پاک کنید. اطلاع رسانی یک اتفاق زشتیکه افتاده و همه شاهد آن هستند یعنی اینقدر درد داره؟ یعنی وقتی ما گفتیم این رئیس بی ادب داره به همه توهین می کنه و آبروی بانک خودشو می بره یک موضوع امنیتی شده که فرماندار و دادستان بیان وسط و ورود کنند و دهان منو ببندند؟ 

ما داریم کجا می ریم؟ اطلاع رسانی رفتار یک رئیس بانکی که نه اخلاق می دونه و نه ادب و نه کاربلد هست دور افتاده امضا جمع می کنه که من آدم خوبی هستم بیایید و تایید کنید تا من رییس بمونم، جزیی است کار یک رسانه است. رسانه ای که شناسنامه دارد و قانون پشت آن ایستاده است. 

جهت اطلاع دوستانی که پیگیر این موضوع عرض کنم که در صورت عدم برخورد با این رئیس شعبه بانک، مستندات مربوط به تخلفات قبلی ایشان که به اطلاع شعبه مرکزی این بانک در میانه هم رسیده و کاری نکرده اند را منتشر خواهم کرد تا مردم بفهمند در این بانک چی میگذره. 

۹۷/۱۰/۲۴ ۱۸:۳۷

سلام.به نظر بنده باید یه دور ه کار آموزی بر ای برخی از کارمندان محترم بانک ها از بابت نحوه برخورد با ارباب رجوع بگذارند .مخصوصا بانک ....شعبه .... که اگر نظر سنجی بشه جواب قابل تاملی بدست میاد هم از نظر اخلا ق حرفه ای و هم از نظر عدم احساس مسولیت درباب اتلاف وقت مشتریان

۹۷/۱۰/۱۹ ۱۲:۲۴

از فرماندار محترم و مردمی شهرستان میانه و مسئولان قوه قضاییه و شخص دادستان خواهشمندم با نوشتن همچین مطالب بی ربط و تخریب شخصیت ها و مدیران شهرمان توسط جناب آقای حسن زاده جلوگیری کند.ایشان همواره یک طرفه هر مطلبی که دلش بخواد تو رسانه عمومی مطرح میکند که این عادلانه نیست.

۹۷/۱۰/۱۸ ۲۳:۵۰

اگه تو هم واقعا رسانه ای هستی تمام مطالب و بزار .فیلترش نکن

۹۷/۱۰/۱۸ ۲۳:۴۹

مردم به همه چیز آگاهند.....

۹۷/۱۰/۱۸ ۲۳:۴۸

معلومه خیلی بهت بر خورده این خبر وگرنه اینقدر جوش نمی زدی. 

یکی از خصوصیات فرهیختگی قبول اشتباهات است که شما نداری. سعی کن اسمتو عوض کنی بهت نمیاد

۹۷/۱۰/۱۸ ۲۳:۳۹

فکر میکنی خیلی چهره محبوبی تو شهر دارید؟ نه اصلا اینجوری نیست مردم به همه چیز ناآگاهند.آگاه نباشند هم از این به بعد آگاه میشن

۹۷/۱۰/۱۸ ۲۰:۴۲

این عادلانه نیست که مطالب ما درج نشه ولی مال دانشگاهیان محترم پشت سر هم به نمایش گذاشته شود

۹۷/۱۰/۱۸ ۱۷:۳۰

این مطالب و کی بررسی می کنه؟ چرا مطالب نوشته شده درج نمیشه؟

۹۷/۱۰/۱۸ ۱۶:۲۲

این اتحاد کارکنان و اعضای هیات علمی واحد در حل یک مشکل ستودنی است از دوستان خواهش میکنم به این حرکت بپیوندند اون اق رئیس بانک واقعا رفتار غلطی دارد.

۹۷/۱۰/۱۸ ۱۶:۲۲

اول مطمئن شین بعد حرف بزنین

۹۷/۱۰/۱۸ ۱۵:۳۵

آدم های امثال تو همانهایی هستند که در فکر متعفن خود دنیایی ساخته اند که انسانیت و اخلاق در آن جایی ندارد. 

آدم (به قول صمد ممد) کم شرایط!! و به قول خودت فرهیخته!

در دانشگاه کسی شاکی خدمات بانکی نیست و هیچ کس به امثال تو اجازه نمی دهد که با طرح این موضوع، اصل بی شخصیتی و بی ادبی رئیس این شعبه مذکور را به حاشیه ببری. فرافکنی نکن و به فکر چاره باش. معترضان به بی ادبی و بی نزاکتی رئیس این بانک که تعداشان هم کم نیست کوتاه نخواهند آمد.

با اجازه شما متن شکایت و لینک اخبار منتشر شده در این خصوص به استان، تهران و حراست و بازرسی بانک ملی و استانداری و وزارت کشور ارسال شده است. 

در خصوص اعتراف به زیان شعبه مذکور هم باید بگویم که به نکته خوبی اعتراف کردید. در چند سالی که این آدم رئیس این شعبه بوده بیش از 70درصد کارکنان و اساتید حساب خود را از این شعبه خارج کرده و حتی حقوقشان را هم بلافاصله به بانک های دیگر انتقال می دهند تا مجبور نباشند با مراجعه به این شعبه با رئیس آن چهره به چهره شوند. 

حالا مسئولین بانک ملی حساب کار دستشان بیاد و بدانند چرا این شعبه زیان ده بوده. 

۹۷/۱۰/۱۸ ۱۴:۵۳

البته حق هم دارید اگه از اول با شما طبق مقررات بانکی رفتار میشد الان توقع ها اینقدر بالا نمی رفت.درسته کل حساب و کتاب دانشگاه تو شعبه دانشگاه،ولی برید ببینید شعبه تو چند سال اخیر زیان ده بوده یا سود ده،اگه شما جای کارمندان دانشگاه آزاد تبریز بودید انتظار داشتید کارکنان بانک هر روز به شما تعظیم میکردند.کمی انصاف هم خوبه.

۹۷/۱۰/۱۸ ۱۴:۱۶

اخه مگه با امضا میشه کسی رو نگه داشت واقعا این همه کوته فکرین

۹۷/۱۰/۱۸ ۱۰:۰۰

يكم افسرده شدم
چرا من نبايد اين بانك و مسئول رو بشناسم؟ هر كسي هم كه خواسته اشاره اي به اسم و مشخصات طرف و اداره مذكور بكنه با نقطه چين مواجه شده
من فقط يه دانشگاه رو ميشناسم كه توش بانك ايكس شعبه داره يعني همون دانشگاه و شعبه منظورتان هست يا نه؟
آيا هست كسي مرا ياري كند؟

۹۷/۱۰/۱۷ ۱۴:۱۲

آقای حسن زاده از این دسته از مسئولین بانک زیاد هستن ولی متاسفانه فرمانداری رسیدگی نمیکنه مسئول بانکی هست توهمین شهر نزدیک 8 سال مسئول با ترفندهایکه داره خوب بلد بازی روبه نفع خودش تموم کنه حیف به فرماندار حیدری آزاد که این نوع افراد روداشت پاک سازی میکرد

۹۷/۱۰/۱۷ ۱۳:۵۲

دوست عزیز شما شکایت خودتو به اونجایی که دوست داری ببر ولی این سایت متعلق به فرمانداری نیست و سایت اطلاع رسانی اخبار شهرستان هست که همه افراد اعم از حقیقی و حقوقی می توانند عضو آن شده و مطالب خود را منتشر نمایند. 

قطعاً فرماندار محترم هم مطالب سایت را رصد می کنند و در خصوص مشکلات مطرح شده ساکت نخواهند نشست.

۹۷/۱۰/۱۷ ۱۱:۰۸

این سایت متعلق به فرمانداری هست و به هیچ چیز رسیدگی نمی کند ما مجبوریم به سازمان بازرسی کل کشور شکایت کنیم .

۹۷/۱۰/۱۷ ۱۱:۰۳

متاسفانه حقیقت داره
و مثال بارز مشت نمونه خرواره رو به راحتی میشه درک کرد
وقتی یه رئیس اداره در یه شهر کوچیک اینطوری رانت بازی میکنه در سطح کلان و کشوری که دیگه هیچ

۹۷/۱۰/۱۷ ۰۹:۳۱

بله دو تا فرزندش رو انداخته همون اداره حالا هم نمایندگی اون اداره رو به این اقا دادن

۹۷/۱۰/۱۷ ۰۸:۳۱

الان مثلا حسن زاده چی گفته تو به هم ریختی؟ خبر داده که رئیس فلان بانک داره از این و اون امضا می گیره که عوضش نکنند. همین. این خبر بسیار دارای اهمیت هست تا مردم بدونن توی این مملکت گل و بلبلی پست های مدیریتی چطوری دارن تعیین و دست به دست می شن.
ممنون از قادر به خاطر نکته سنجی اش

۹۷/۱۰/۱۶ ۲۳:۴۱

معلومه تو هم از اون بخور بخورها هستی

۹۷/۱۰/۱۶ ۲۱:۱۰

اتفاقاً این حرفها کاملا با ربط هست و برای همه ادعاهای خودم شاهد و مدرک موجود است. شما به فکر خودت باش که فردا روبروی مردم قرار می گیری شرمنده قضاوتت نشی

۹۷/۱۰/۱۶ ۲۰:۱۴

این اقا رئیس با بد اخلاقی بین کارکنان این مجموعه آموزشی مشهور است و جالبه .....  هم براش امضاء جمع می کرد که هر طوری شده نگهش دارن(ایشان در این مرکز اموزش فعالیت آموزگاری دارد)

۹۷/۱۰/۱۶ ۲۰:۱۱

اقای محترمی که این هارا نوشتی اول خودت رو تغییر بده بعد بیا پشت سر مردم این جور حرف بی ربط بزن

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۹:۴۷

این چیزها در شهرمان از قبل هم بوده است خدا لعنت کند اونهایی رو که به خاطر یک مشت رای افراد چاپلوس و نالایق رو سر کار اوردند

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۸:۵۷

آخه کسی نیست به این رئیس محترم بگه بجای منت کشی از دیگران برای امضای نامه، بهتره نیست رفتارت رو با ارباب رجوع محترمانه تر کنی؟!!

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۸:۵۶

دوستان عزیز این مسئله مختض بانک واداره بخصوصی نیست کلا سیستم اداری ما رو رانت و رابطه ناکارامد و بی ارزش کرده .
بنده خودم در جریان مستقیم درخواست جوانهای زیادی جهت اخذ نمایندگی خدمات یکی از سازمانهای دولتی بودم و در کمال بی انصافی دوسه هفته ای میشه که این نمایندگی به رئیس سابق این اداره که بازنشسته و فرزندشم در همون ادره مشغول به کاره واگذار شده
پس نتیجه میگیریم که کلا همه چی .......................................

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۶:۰۳

وقتی استخدام در بانک ها موروثی باشد نتیجه ای جز این نباید توقع داشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۵:۲۴

بعد از انتشار این خبر برای امور بانکی به شعبه رفتم. رئیس نامه ی مذکور را زیر میزش گذاشته و از مراجعه کننده ها میخواد که اونو امضاء کنند. از مسئولین امر به ویژه بازرسی فرمانداری خواهشمندیم به این موضوع رسیدگی کنند.

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۵:۱۱

لطفاً این خبر و مستندات خوتونو بفرستید به اداره کل حراست بانک ...

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۴:۲۹

وقتی از یک خانواده دو نفر خواهر و برادر در بانکهای شهر میانه (بانک ... و بانک ... ) با پارتی بازی استخدام میشوند معلوم است که وضع و اوضاع بهتر از این نخواهد بود.

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۴:۲۹

اون فردی هم که بعد از خسته شدن رئیس داشت امضا جمع می کرد از اساتید دانشگاه و جالبتر اینکه فامیل رئیس هست!

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۴:۲۱

این رئیس در این مرکز از فوق دیپلم تا الان که فوق لیسانس است مدرک گرفته و بلای جان ما شده و جالبه پارتی که در بالادستی دارد همیشه از ایشون حمایت کرده. بخصوص رئیس .... مرکزی میانه

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۴:۲۰

بله مایه تاسف و خیانت به بیت المال هست

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۴:۱۸

واقعا در اکثر ادارات مافیای قدرت و تحت سلطه خویش جمع کردند و حکومترانی میکنند..مدیر با سابقه20سال برای نزدیکان به راحتی پست سازمانی میگیرند ترفیع وارتقا دارند //بدبخت اون کسی که بی کس هست و نه اهل رشوه وتبانی.....

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۴:۱۴

ممنونم آقای حسن زاده عزیز، واقعا حرف دل مارو نوشتین. دیگه ازین به بعد متوجه میشن که پولی که پرداخت میکنن بودجه بانکه ارث باباشون نیست.

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۴:۰۸

در زمانهای نه چندان دور این بانک رئیسان با کلاس و با ادب انتخاب می کردند ظاهرا این امر دیگر صورت نمی پذیرد ایشان حتی در حد متصدی صندوق هم لیاقت ندارد خودش نامه به دست دنبال امضا بود واقعا خجالت آور است

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۳:۲۱

در دريايي كه نهنگ نباشد قورباغه ها قور قور ميكنند. تشكر از قادر عزيز

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۲:۵۷

متاسفانه این بانک مفت و مجانی اومده این دانشگاه شعبه زده، این جور آدما آبروی بانک رو هم برده.

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۲:۵۶

کاملا مشخصه کدوم رئیس بانک هست. همونیه که دانشجویان این دانشگاه رو هم با بی ادبیش اذیت می کنه

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۲:۲۴

سلام

متاسفانه در برخی بانکهای شهرستان، شاهد قیافه گرفتن متصدیان و مسئولین آنها نسبت به مراجعین بودم و خودم هم به عنوان مراجعه کننده نیز با چنین برخوردی مواجه شدم.

اولین بی احترامی برخی متصدیان، ندادن پاسخ سلام است و برخی حتی با تکان سر جواب می دهند.

البته در مقابل چنین افرادی نیز، متصدیان شریفی هم هستند که واقعا خلق نیکشان حتی در پایان وقت اداری و خستگی هم زبانزد مراجعین است.

بعید می دانم نامه نوشتن و امضای طومار، چاره ساز آن مدیر باشد که اگر باشد وای بر احوال شهر.

۹۷/۱۰/۱۶ ۱۲:۱۸

ظاهراً این موضوع نامه امضا کردن برای ماندن در ریاست یک اپیدمی فراگیر شده و اکثر مدیران بی لیاقت برای مظلوم نمایی این کار را انجام می دهند.

اخبار روز