کد خبر: ۸۸۷۱۴
۸۷۴ بازدید
۹ دیدگاه

با بالا آمدن آب رودخانه قزل اوزن؛

جاده ترانزیت در خطر تخریب سیل قرار گرفت

۹۸/۲/۲۲
۱۲:۲۰

با بالا آمدن آب رودخانه قزل اوزن، جاده ترانزیت در خطر تخریب سیل قرار گرفت

به گزارش قافلان؛ بارشهای اخیر باعث افزایش حجم آب رودخانه قزل اوزن و در نتیجه بالا آمدن آب این رودخانه شده است. همان طور که در عکس کاملا مشخص است، پیشروی آب رودخانه به سمت جاده به شکل خطرناکی در جریان است و در برخی نواحی کمتر 8 متر مانده که جاده ترانزیت را تخریب کند. 

ضمن هشدار به مسئولین مربوطه برای رسیدگی به وضعیت پیش آمده در محدوده حسن بلاغی(بین دو تونل سمت زنجان) توصیه می شود اینگونه اتفاقات از طرف ستاد بحران شهرستان و اداره راه میانه جدی گرفته شود و سریعاً ضمن بررسی، نسبت به انحراف آب و ایجاد سیل بند در مسیل های پرخطر اقدام نمایند. چه بسا امروز با 2 ساعت کار در این مسیل بتوان جلوی فاجعه ای را گرفت و از خسارت های فراوانی جلوگیری کرد. 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۲/۲۳ ۲۰:۰۴

لایروبی نمنه ایستیر ؟پول .هانی پول ؟به نظر من باید از ناوگان مرگ که در جاده میانه تردد میکنند باید عوارض دریافت بشه تا پول عوارض برای جاده هزینه بشه.
نوکرم مردمین جیبینه.

۹۸/۲/۲۳ ۱۳:۵۰

اونقدردیده شده رودخونه وقتی طغیان میکنه صدمتراونورترشوهم دربرمیگیره.ضمنانشست اطراف رودمیتونه باعث تخریب وفرونشست جاده هم بشه

۹۸/۲/۲۳ ۱۳:۴۸

کدوم پل؟
پل جاده ای یاریلی؟

۹۸/۲/۲۳ ۰۶:۱۵

اون پل جدید که دارن روی قیزیل اوزن میسازن خیلی نا امن و ضعیف هست. یک مطلبی در موردش نوشتم ، اما نه فرمانداری نه وزارت راه و نیرو پاسخی ندادند.

۹۸/۲/۲۳ ۰۰:۱۱

اگه لایروبی درستی انجام بشه از عکسها مشخصه که عرض زیادی وجود داره تا به جاده برسه و حداقل ۴باربر آب موجود توان روخانه هست و نشان میده به فاصله مناسبی از رودخانه ساخته شده است

۹۸/۲/۲۲ ۱۸:۲۰

جناب حسن زاده عزیز دغدغه ها دیگر فرق کرده وتا مشکلی اورژانسی پیش نیاد برای آن مورد پول نیست.وقتی اداره ای پول برای لکه گیری آسفالت جاده ندارد شما چه انتظاری دارید که برای حاشیه جاده اعتباری باشه .
جمعه همراه خانواده داشتیم تو جاده حرکت میکردیم .جاده پر بود از کامیونهای سنگین .ما که ترسیدیم وبرگشتیم .
اینهمه کامیون حتما پدر آسفالت را در میاره.
آقایون فقط میخوان آمار تردد از این جاده بیشتر بشه تا دوبانده اش کنن واین حداقل به سن حقیر که امیدوارم 20سال بکشه قد نمیده.

۹۸/۲/۲۲ ۱۳:۰۵

نگران نباشید این جاده رو اینا نساختن که با این سیل‌ها چیزیش شه :)

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز