کد خبر: ۸۸۹۸
۱۶۶۵ بازدید
۵ دیدگاه

دکتر مهرداد عبدی، مدیر برگزیده همایش نام آوران دانش و فناوری کشور شد

۱۳۹۱/۱۲/۱۵
۱۰:۰۶

موسس دانشگاه عین القضات میانه، به عنوان مدیر برگزیده همایش نام آوران دانش و فناوری کشور انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار قافلان، در این همایش که سالانه در عرصه ی دانش و فناوری توسط وزارت ارتباطات، معاونت راهبردی ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، انجمن بهره وری ایران و انجمن مخترعین برگزار می شود، دکتر عبدی موسس دانشگاه عین القضات و عضو هیات علمی دانشگاه های عین القضات و آزاد اسلامی میانه از بین هزار گزینه ی راه یافته به این همایش جزو 20 مدیر برتر انتخاب و تندیس زرین این همایش را به خود اختصاص داد.

رئیس اسبق دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در جمع دانشجویان و جمعی از مسئولین محلی که به خاطر این موفقیت از وی استقبال می کردند، این موفقیت را حاصل تلاش شبانه روزی خود، همکاران و دانشجویان دانشگاه عین القضات خواند و گفت: راهیابی به چنین همایش های ملی، مستلزم برنامه ریزی دقیق و انجام قدم به قدم ایده های مورد نظر است.

وی رسیدن به قله های موفقیت را در سایه باور و تلاش انسان، دست یافتنی دانست و خطاب به دانشجویان حاضر گفت: برای رسیدن به آرزوهای خود تسلیم شرایط سخت نشوید و زندگی خود را بر پایه صداقت و خستگی ناپذیری بناکنید، چون در این صورت است که زندگی تسلیم شما خواهد شد، چون من امروز بعد از سالها دوباره این امر را تجربه کردم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۱۲/۱۵ ۰۶:۱۰
جناب آقای دکتر عبدی ، کسب این افتخار بزرگ را که در سایه تلاشهای مسستمر جنابعالی محقق شده است ، صمیمانه تبریک عرض می نمایم.
۹۱/۱۲/۱۵ ۰۶:۰۳
ساغول دوکتور
۹۱/۱۲/۱۵ ۰۵:۲۶
ضمن تبریک به جناب آقای دکتر مهرداد عبدی

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز