کد خبر: ۹۰۱۴۹
۷۲۱ بازدید
۲۹ دیدگاه

باور کنید "چقدر میگیری گریه کنی؟" با "چقدر میگیری بخندی؟" توفیر چندانی ندارد؛

روابط عمومی شهرداری میانه و مضحکه کردن افکار عمومی!

۹۸/۵/۳۰
۱۱:۳۰

درپی انتشار مطلبی با عنوان "سفر سیاحتی و زیارتی اعضای اکثریت شورای شهر میانه به قم" و صدور بیانیه ای بی سر و ته از سوی روابط عمومی شهرداری میانه که بیشتر بازی با کلمه و جملاتی ساندویچی شباهت داشت تا تنویر افکار عمومی! لازم دانستم ضمن تأکید بر انتقادات قبلی که پابرجاست، چند سوال از شخص روابط عمومی شهرداری میانه  مطرح نمایم؛

جناب روابط عمومی:  

حضرت على(علیه السلام) در خطبه پنجاهم نهج البلاغه مى فرماید: «یُؤْخَذُ مِنْ هذا ضِغْثٌ وَ مِنْ هذا ضِغْثٌ فَیُمْزَجانِ! فَهُناکَ یَسْتَوْلىِ الشَّیْطانُ عَلى اَوْلِیائِهِ»باطل اگر در لباس اصلى خود ظاهر شود، خریدارى نخواهد داشت. از این رو، طرفداران باطل این دو را با هم مخلوط مى کنند و معجونى از حق و باطل را عرضه مى دارند و بدین وسیله بازار شیطان داغ مى شود و شیطان بر اولیاء و دوستان خویش غالب مى گردد.

فرموده اید:

1. سفر کاری همانطور که از نامش مشخص است، باید جهت انجام کاری بوده و قطعاً جهت انجام امور از پیش تعیین شده، با هدف مشخص و دارای نتیجه و محصول هرچند بیش و کم باشد. لذا الزامیست بفرمائید دقیقاً این سفر کاری دو روزه با چه هدفی بوده و کمترین نتیجه آن برای شهر میانه بغیر از هزینه ایاب و ذهاب و خوشگذرانی حداقل 12 نفر چه بوده است. چه نسبت و تناسب اقتصادی، فرهنگی و مذهبی و شهری بین میانه و قم وجود دارد که این شهر جهت بازدید انتخاب شده یا شما برای آن دعوت شده اید؟ انتخاب عجیبی که نه برای قم عقلانی است نه برای میانه؟

2. این سفر اگر بنا به ادعای واهی شما کاری بوده که نبوده! قطعاً این کم کاری و اهمال شماست که بصورت شایسته و بایسته به دستاوردهای این عزیزان نپرداخته و افکار عمومی شهروندان میانه را از موهبتهای این سفر و دستاوردهای 12 مرد غیورش با کوله باری از دانش و تجربه و تغییر، آگاه نساخته اید. هرچند خبرنگار قلابی شهر که با ایشان رفته بود نیز چیزی برای واگویه نداشت که سفرنامه شان مثل گزارش آب از پشت کارخانه نوشابه سازی قبل از انتشار به تاریخ پیوست!پس اگر اینطور که من میگویم نیست، لطفا جنابعالی همانطور که گزارش سفر کاری خود و شهردار از سمینار بندرعباس را در سایت شهرداری درج میکردید، ماحصل این سفر را نیز مرقوم بفرمایید.

3. اینکه فرموده اید بخاطر تمرکز بر جشن اعیاد غدیر و قربان سعادت همراهی علما و فضلای شهر را در این سفر از دست داده اید بیشتر از هرچیز دیگری مسخره است که گویا برای شرکت در ماراتن های جهانی آماده می شدید!!پست اینستاگرامی شما که بعد از سفر کاری قم آقایان منتشر شده، حاکی از آن است که شما 48 ساعت در حال صعود و کمپ زدن در کوه ساوالان بودهاید پس چطور نمیتوانسته اید با امام جمعه و شوراها به قم بروید؟! آیا در کوه ساوالان برای جشنهای اعیاد برنامه ریزی میکردید؟ لطفاً جامعه را طاووس!! تصور نکنید...

4. لطفاٌ بفرمایید هزینه های بین راهی برای 12نفر از اعضای شورای شهر و پرسنل شهرداری میانه در معیت امام جمعه محترم این شهر و خبرنگار قلابی همراه ایشان، دقیقاً چه میزان بوده و آیا اعضاء شورا و پرسنل شهرداری جهت این سفر کاری حق ماموریت دریافت میکنند یا خیر؟

اگر باز هم قصد آن دارید که با سفسطه و مغلطه بخواهید از زیر بار جوابگویی دربروید بگذارید شفاف بگویم:

حداقل حق ماموریت برای عزیمت به قم به ازای هر شبانه روز حداقل 120 هزار تومان و به عبارتی برای چهل و هشت ساعت میشود 240 هزار تومان برای هر نفرهزینه آجیل و خشکبار تهیه و تدارک دیده شده جهت عزیمت برای چهار خودروهزینه حداقل یک وعده صبحانه کله پاچه+نوشابه و ... میل شده در مسیر توسط زائران عزیزهزینه بنزین برای مسیر رفت و برگشت به قم هر خودرو حداقل 120 لیتر بنزین

5. اگر این سفر طبق ادعای شما کاری و بنا به دعوت میزبان بوده، لطفاً شماره و تاریخ دعوت نامه ارسالی شورای شهر قم به دفتر شورای شهر میانه را جهت تنویر افکار عمومی اعلام بفرمایید. و نهایتاً از نظر بنده نیز جای بس تاسف و انزجار است، که شما جامعه را طاووس تصور کنید و ادعا کنید مردم تغییرات را مشاهده نمیکنند!!

آقای گلمحمدی مسئول محترم روابط عمومی شهرداری میانه که اکنون در جایگاهی بسیار سخره آمیز در مقام دفاع از پوچ میجنگید؛ بدانید و آگاه باشید که اگر حرکتی بوده باشد مردم میبینند، اگر تغییری رخ دهد مردم متوجه میشوند، این مردم سالهاست که از بس تغییری در این شهر رخ نداده، دچار رخوت و بی حوصلگی اند.راستی ما را گول می زنید یا خودتان را؟ درمقابل این کار چه دریافت میکنید که در مقابل دانش مردم مقاومت کنید؟ باور کنید "چقدر میگیری گریه کنی؟" با "چقدر میگیری بخندی؟" توفیر چندانی ندارد برادر، چون هیچکدامشان برآمده از دل نخواهد بود.

درمقابل تمام امورات پیچیده و کارهای تخصصی!! شهرداری میانه که شما ادعا کرده اید ولی هیچکدام از مردم این شهر ندیده اند، من شما را دعوت میکنم بروید و بپرسید آن پیمانکار خدمات شهری که ماهیانه 120 میلیون تومان از شهرداری میانه دریافت و با 30 کارگر امورات خدماتی انجام میدهد، چه خدمات شایانی به این شهر ارائه کرده است؟ اگر چشم ها و گوشهایتان را بسته اید حداقل سوراخ های دماغتان را باز نگه دارید و بوی گند و لجن و کثافتی که تمام شهر را برداشته استشمام کنید.

شهرداری که نتواند بر پیمانکار خدمات شهری اش نظارت کند که لااقل با حداقل امکانات، ماهیانه یکبار جوبهای بزرگ آب حوزه معین خود را بشوید، چگونه ادعای تحول در شهر را دارد؟ بروید شهرک اندیشه، رجایی، مدنی، بهشتی، امام، ولیعصر.... بروید و ببینید.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۵/۳۱ ۰۹:۲۵

حق با شماست‌

۹۸/۵/۳۱ ۰۱:۱۷

اقای حسن زاده دقیق دقت نکردید بنده دور میدان رو میگم که روکش آسفالت کردند و جدول دور میدان رو هم تعویض کردند منظورم بتن ریزی نبود روکش آسفالت بود بالاخره هزینه‌ هست یا نیست حیف و میل هست یا نیست قابل توجه بعضی ها الان قیمت هر تن قیر دور بر چهار میلیون تومن هست

۹۸/۵/۳۱ ۰۰:۲۷

حتما نامه درخواست شورای شهر قم را درج کنید

۹۸/۵/۳۰ ۱۹:۵۸

بنده به ما وقع بحث کاری ندارم اما قبلا در کامنتی هم نوشتم اقتضا بعضی مشاغل فرمانبرداری است آنچه افراد آزاد و ژورنالیست می توانند اظهارنظر کنند افراد یک سازمان نمی توانند علیه آن سازمان اظهارنظر کنند
البته این مساله جای بحث دارد که سازمانها و نهادهاو جامعه به چنان پختگی و تکاملی رسیده باشند که حق را بر هر چیز ترجیح دهند حتی بر منافع سازمانی و صنفی خود اتفاقا عمده مشکل جامعه ما اینجاست که هر صنفی منافعش را بر هر چیز اولویت می دهد حتی به نوعی آن را غیرت و تعصب صنفی تلقی می کند در حالیکه معارف دینی ما به اولویت ترجیح دادن حق برهمه چیز حتی بر منافع شخصی خود سفارش وتاکید دارد چه برسد به منافع زن وفرزند وخانواده
علی علیه السلام : قولوالحق ولو علی انفسکم حق را بگوئید ولو بر ضرر خودتان باشد
ای کاش جامعه ما به نقطه ای برسد حق را بر همه چیز ترجیح دهد وهر صنف و قوم و ارگان و نهاد و اداره منافع خود را عین حق نداند بسیاری از مشکلات جامعه ما از این جهت است

۹۸/۵/۳۰ ۱۸:۲۰

فکرنکنم گلمحمدی فحوی رو فهوی بنویسه!
پاراگراف ۲

۹۸/۵/۳۰ ۱۵:۴۱

توو هر صنف و کسبی دزدی و چپاول هس
فقط باید توش باشی و متوجش شی
اونی ک اصالت وذات و شرف داره و حلال زادس و حلال لقمس بافراهم بودن زمینه دزدی و ...دست ب بیت المال نمیزند%

۹۸/۵/۳۰ ۱۵:۱۳

البته این نظر از اکانت رسمی آقای گلمحمدی نبود چون ایشان عضو حقیقی سایت هستند و این نظر نیاز به تایید داشت که امیدارم از طرف خودشان باشد. 

۹۸/۵/۳۰ ۱۵:۱۲

البته بخش هایی که الان در حال زیرسازی و آسفالت مجدد هستند مربوط به لاینی هست که سال گذشته فرصتی برای ترمیم آن نبود. وگرنه دوباره نشده تا آنجایی که من بررسی کردم. 

 

۹۸/۵/۳۰ ۱۴:۵۱

دوست عزیزم آقای حسن زاده
خودتان هم می دانید که ناحق نوشته اید.
بارها با خود شما همین بحث را داشته ایم که متاسفانه قلم به دستان میانه در جدا کردن حساب شخصیت حقیقی افراد از مسئولیت حقوقی آن ها دچار مشکل هستند و نمی توانند این دو را با هم قاطی نکنند.
بهتر از هر فعال مطبوعاتی دیگری می دانید که روابط عمومی های سازمان ها و ادارات منعکس کننده مواضع، دیدگاه ها و پاسخ های مدیران مجموعه خود هستند و بدون نظر و تأیید آن ها مجاز به انتشار هیچ مطلبی از سوی سازمان خود نیستند، هر چند که شخصا با فهوی منتشره موافق هم نباشند.
این مشکل را خود شما هم زمان مسئولیتتان در روابط عمومی دانشگاه با یک عده داشتید و در برابر آن ها که قافلان را متهم به جانبداری سودجویانه از عملکرد دانشگاه می کردند همواره تلاش می کردید بگویید که اطلاع رسانی اخبار و فعالیت دانشگاه در رسانه تان به معنی جانبداری از عملکرد دانشگاه نیست و صرفا به خاطر مسئولیتتان در روابط عمومی دانشگاه خبرها و مطالب مربوط به دانشگاه را منتشر می کنید نه از روی تایید عملکرد مدیریت دانشگاه و از قضا در بحث های خصوصی انتقادات شدیدی هم به برخی از مسائل دانشگاه داشتید و هیچ ابایی هم از بیان آن ها نداشتید اما متاسفانه شما هم در متقاعد کردن منتقدان (شما بخوانید مغرضان) به اینکه حساب کارتان در دانشگاه را با مواضع و دیدگاه های شخصی تان در نیامیزند چندان توفیقی نداشتید و بارها و بارها شما و بنده، هم نظر با هم، این را یکی از مشکلات کار رسانه در شهرمان بیان کرده ایم.
در مورد اینکه "چقدر می گیرم بخندم یا گریه کنم" یا اینکه "سیاه را سفید نشان بدهم و سفید را سیاه" هیچ توضیحی نمی دهم، چون اگر در کل دنیا قرار باشد یک نفر بداند که حسن گلمحمدی فروشی است یانه؟! و قیمت حسن گلمحمدی چقدر است؟! آن شخص کسی نمی تواند باشد جز قادر حسن زاده و اگر امروز "قادر" هم "حسن" را متهم به قلم فروشی بکند، معلوم می شود که هر جور زندگی کنی قضاوت مردم در مورد تو به دلخواه خودشان خواهد بود نه آنگونه که هستی.
در مورد سوالات جدیدی هم که در باره سفر قم مطرح کرده اید، انشاءالله روابط عمومی شهرداری میانه اگر جوابی داشته باشد می دهد.

۹۸/۵/۳۰ ۱۴:۲۶

اقای حسن زاده پیگیر باشید لطفا اعضا شورا تو صف شمال رفتن با پول اتش نشانی هستند

۹۸/۵/۳۰ ۱۴:۲۳

وووششششش جانون یانماسین قادر خال اوغلی ، گنه کولاکی باشلادون . منین سحر شاغداسیدا اولاجاغ بیر تعدادا ...

۹۸/۵/۳۰ ۱۴:۱۹

جان هر کسی که دوست دارید آقای حسین زاده برید همین جاده ترانزیت میدان سرباز رو ببینید دارنند با پول مردم چکار میکنندآیا واقعا خود شهردار میدونه چکار میکنه شورا میدونه چکار میکنند دور میدان سمت تهران را دو سه ماه پیش زیر سازی و آسفالت کرده بود ند و اتفاقا به این کارشان هم افتخار میکردنند حتی جدول دور میدان را هم با جدولهای غیر استاندارد عوض کرده بودند امروز دادندماشین ها دوباره گندند تا کی مردم باید شاهد حیف و مال بیت المال در این شهر باشند.چرا یکی تو این شهر نیست به این شهردار و اعضائ شورای شهر بگنند اقا واسه چی با پول و سرمایه این مردم بدبخت اینجوری رفتار میکنید

۹۸/۵/۳۰ ۱۴:۰۷

از شهردار و از این آقای روبط عمومی بپرسید تو سفر کیش که رفته بودید نردبان آتش نشانی چه شد پس کدوم کارها را واسه این شهر بدبخت انجام دادید؟

۹۸/۵/۳۰ ۱۴:۰۲

افرین به رگ و حقیقت گویی تان. حالا بهانه سفر قم یک طرف حالا بپرسید از اعضا شورا ها پس قضیه سفرتان به شمال کشور چیه که به نوبت صف کشیدید و از پول و هزینه شهرداری و این مردم بدبخت ان هم از ردیف بودجه رفاهی آتش نشانی به شمال کشور برای گردش و تفریح می روید ان هم با خانواده محترمشان

۹۸/۵/۳۰ ۱۲:۳۶

جناب حسن زاده عزیز
حقیقتا حرف دل همه ما را گفتید آفرین بر شما
اینک منتظر می مانیم تا روابط (خاص) شهرداری، جواب منطقی ارائه کند که نخواهد کرد

۹۸/۵/۳۰ ۱۲:۱۷

روابط عمومی ذاتشون مثل باداست لحظه ای اینورولحظه اونور

۹۸/۵/۳۰ ۱۲:۱۶

ممنون از شما که حرف دل مردم را میزنید هر چند گوش شنوایی نیست ولی دلمون خوش هست لااقل حرفها زده میشود

۹۸/۵/۳۰ ۱۱:۳۸

روابط عمومی ها اشخاص عجیبی هستند
تا وقتی سر کارند چشم و گوش بسته فقط دفاع می کنن و شب را می گویند روز است و ماست را سیاه جلوه می دهند
و وقتی از سر کارشان کنار گذاشته می شوند کلا گویا شخص دیگه ای شدند و 180 درجه تغییر زاویه می دهند و می شوند دشمن درجه 1 همون شخص یا سازمانی که تا دیروز سینه خود را برایشان سپر می کردند و وقتی دوباره سر کار بر می گردند باز هم آش است و همان کاسه...
حزب باد نباشیم...

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز