کد خبر: ۹۰۲۹۵
۱۲۰۶ بازدید
۱۱۳ دیدگاه

اولین جلسه انتخابات هیات رئیسه شورای شهر برگزار نشد؛

شورای شهر و تکرار سناریوی شوم دور قبل

۹۸/۶/۵
۰۹:۳۱

اقدام انقلابی شورای شهر میانه در عزل شهردار 7 ساله میانه و سپس انتخاب مهندس رجیلی به عنوان سرپرست شهرداری بلافاصله بعد از مراسم تحلیف نوید اتفاقات خوبی را می داد که مردم را امیدوارتر می کرد. اتحاد بین اعضای شورا در رای گیری های حساسی مثل انتخابات هیات رئیسه شورا، انتخاب سرپرست و مصالحه های انجام شده و در راس همه ی این اقدامات محتدانه، تلاش یکصدای اعضای شورا برای عزل حراست همه کاره شهرداری، برای مردم شیرین و گوارا بود. هرچند در برخی برنامه ها کم و کاستی هایی وجود داشت ولی در نهایت برآیند اقدامات هماهنگ اعضای شورای شهر برای مردم تازگی داشت و مورد اقبال عمومی قرار گرفته بود.

به گزارش قافلان؛ ظاهراً با استعفای آقای حسینخانی از شورا برای نامزدی در انتخابات مجلس و ورود رجبی عضو علی البدل، شورای شهر میانه دچار تنش شده و زمزمه های تکرار سناریوی باطلی که در دوره ی قبل و به واسطه احکام صادره برای سلب عضویت همین شورای تازه وارد، بوجود آمده بود، به گوش می رسد. هنوز مردم یادشان نرفته که پیروزی اقبال عبادی در دیوان عدالت اداری و اجرا نشدن حکم صادره از سوی مسئولین وقت چه بر سر شورای شهر آورد. اقدامی که عملاً شورای شهر میانه را در دوره قبل فشل کرد و شورا تبدیل به محلی برای مناقشات شخصی و گروهی شد و نتیجه اش جا خوش کردن خرده فروش و جولان دادن افرادی شد که هیچگونه احساس مسئولیتی در قبال آبادانی شهر نداشتند.

اکنون و در آستانه انتخابات هیات رئیسه جدید شورای شهر ظاهراً اتفاق نظرها در شورای شهر به اختلافات عمیق تبدیل شده و سناریوی آبستراکسیون دوره قبل و فشل شدن این نهاد مردمی از سوی همان خط تضعیف دوره قبل دنبال می شود.

دیروز قرار بود ساعت 6 عصر جلسه انتخابات هیات رئیسه جدید شورای شهر با حضور فرماندار برگزار شود. ولی نیم ساعت قبل از موعد، به دلیل اعلام عدم حضور چند نفر از اعضای شورای شهر، این جلسه لغو شد. یعنی لغو جلسه شورا به خاطر اینکه می دانستند اعضا حضور نخواهند داشت. یعنی همان داستان موش و گربه بازی دوره قبل و اتفاقات نامیمونی که حاصلش از دست رفتن فرصت های خدمت رسانی به مردم بود.

حال باید منتظر بمانیم و تا 12 شهریور که آخرین مهلت قانونی برای تعیین هیات رئیسه جدید است، صبر کنیم تا نتیجه مذاکرات درون شورا را ببینیم و اینکه تلاش رجبی برای حذف رقبا( علیلو، ایدری و امینی) به کجا منجر خواهد شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۶/۱۱ ۱۴:۲۲

دلیل حمایت از رجیلی فقط بر اساس دوستی و هم باندی و هم مرامی این اقایان میباشد والسلام

۹۸/۶/۱۱ ۱۰:۳۹

میشه بفرمایید اقای میعاد به کدام قوم و قبیله منتسب هست ؟

۹۸/۶/۱۱ ۱۰:۳۸

میشه بفرمایید اقای میعاد به کدام قوم و قبیله منتسب هست ؟

۹۸/۶/۱۰ ۲۱:۴۸

باعرض سلام وادب؛لطفااساتیدمحترم جواب بدن:طبق تبصره ۲ماده ۲۶اعضای محترم شورا،الزامابایددرحوزه انتخابی خود سکونت داشته باشندپس آیامیتوان به طریق اولی گفت اشتغال هم همینطوراست؟مثلاجناب علیلواشتغالشان زنجان هست و...

۹۸/۶/۱۰ ۱۷:۱۹

لطفادلیل پاشیدگی شورارابنویسیدتامردم بفهمندقضیه چیست چراهیات ریسه جدیدشورابرگزارنمیشود؟؟

۹۸/۶/۹ ۲۳:۲۷

دوست عزیز انتخاب این افراد نه بعلت اعتراض به سیستم حاکم در شهرداری بلکه محصول و نتیجه انتخابات قومی و قبیله ای بود پس لطفا خلط بحث نکن

۹۸/۶/۹ ۱۰:۱۸

عرض سلام و عرض ادب خدمت شما آقای حسن‌زاده،

این چند مین بار هست که چندتا متن میفرستم بازنشر نمیشود، امیدوارم این‌بار حق آزادی بیان رعایت شود و پیام بنده در گروه گذاشته شود

واقعا متاسف شدم که شما به مطالبی اشاره کردید که در بعضی موارد ۱۸۰درجه با واقعیت تفاوت داشت.
در دور قبل شورا وقتی آقایان رجبی و میعاد بعنوان نفرات اول و دوم به شورا راه یافتند و از آنجایی که این دو شخصیت از درون سیستم شهرداری بعنوان نماد مخالفت با سیاست‌های شهردار در انتخابات شورا شرکت کرده بودند، این اول و دوم شدن با رای مردم در آن زمان خودش پیامی به اعضا شورا انتقال میکرد ، آنهم این بود که مردم میانه از شهردار سابق رضایت کافی را نداشتند، و انتظار استیضاح شهردار سابق و انتخاب شهردار جدید را داشتند.
بر همین راستا تلاش‌هایی انجام شد، و باتوجه به اینکه تصمیمات شورا یک تصمیم گروهیست نه فردی، تلاش‌های این افراد برای عزل شهردار با مخالفت اعضای دیگر بجایی نرسید، ولی باز فقط در سال چهارم مسئولیت شورای دوره قبل با ریاست مهندس رجبی یکبار جلسه استیضاح شهردار برگزار شد که متاسفانه با رای آقایان صدری و محمد حسینی و دوستان‌شان ، استیضاح رای نیاورد.

۹۸/۶/۹ ۰۸:۱۷

آقای اقبال عبادی شما چه نفعی از انتشار رأی سوخته دیوان می برید؟
شما چه کار مثبتی در 6 سال عضوییت در شورا به شهر میانه کردید که سالهاست خود را برای تکیه مجدد بر کرسی شورا بر آب و آتیش می زنید
((آقای حسن زاده لطفاً منشتر کنید))

۹۸/۶/۹ ۰۸:۰۲

حتما مجوز ساختمانهایی را که گفتین در بیارین تا همه ببینند که دروغ می گویید . ضمنا تا اونجایی که من می دونم صفایی رجیلی را حذف کرد و کاری کرد که نتونه بیشتر از یک ماه سرپرست شهرداری بشه شما چرا مطالب رو وارونه جلوه می دهید.
در اخر هم باید از اقای حسن زاده خواهش کنم همه مطالبی که به دستش می رسه منتشر کنه نه فقط نظرات مخالف رجبی

۹۸/۶/۸ ۲۲:۵۵

همینطوره
اگر رجیلی نبود کسی حریف صفائی نمیشد
برخلاف مدعیان، رجیلی مرد عمل بود

۹۸/۶/۸ ۲۲:۵۳

من موضوع را تلفنی از مهندس رجبی پیگیری کردم گفتند مجوز هر دو ساختمان قبل از مسئولیت ایشان صادر شده .

۹۸/۶/۸ ۲۱:۳۰

به راحتی میتوان پروانه ساخت ساختمان هایی که در زمانی که اقای رجبی مسئول صدور پروانه و پایان کار بود رو دراورد و رمپ و پایان کار انها رو بررسی کرد؛ رجبی شورا رو زده بهم تا بتونه تو انتخابات مجلس دینی که به فرماندار سابق داره ادا کنه؛ اما غافل از اینکه رجبی فقط رای دهات خودش رو داره؛ خدمتی که مهندس رجیلی به شهر میانه کرد تو تاریخ ثبت شد؛ منحل کردن باند و مافیای گردن کلفت کار هر کسی نبود؛ برو ببین رجیلی از وقتی واحد عمران رو تحویل گرفته چیکارا کرده نه اینکه مثل رجبی ۲ تا مهندس رو کنار خودش نوچه کنه هر جا میره بهش بگن مهندس بفرما بفرما

۹۸/۶/۸ ۲۰:۴۵

رمپ ساختمانهای مصدق و ساختمان قبل از اون در ابتدای خیابان خیام که اسمش یادم نیست دقیقا در زمان مسئولیت رجبی بوده

۹۸/۶/۸ ۲۰:۴۲

کاری که رجیلی در دوران یکماهه سرپرستی شهرداری میانه کرد به اندازه 7 سال شهرداری ائن یکی و این یکی ارزش داشت. رجیلی تیمی را در این شهر فلج کرد که کسی جرات نزدیک شدن به آنها را نداشت. حذف بهنام صفایی با آن وضعیت کار هر کسی نبود. درود به شرف رجیلی که تاوان چنین کاری را به قبول کرد و کاری کرد کارستان. البته اگر دو رویی بعضی مدعیان در شورای شهر فعلی نبود رجیلی کارهای زیادی انجام می داد. ولی صد افسوس که وجود چنین افرادی را سیستم حاکم بر شهرستان نمی تابید. 

۹۸/۶/۸ ۲۰:۱۹

فعلا مسولین اجرایی شهر خودشان را در قاب عکس جاگذاری کرده و در ژست ها وحالات مختلف عکس انداخته و بعنوان دستاورد تلاشها به مردم عرضه می دارند اگر هم یکی احیانا از قاب عکس بیرون بوده گردنی کج می کند تا خود را داخل قاب قرار دهد و حضور خود را ابراز دارد اینگونه است که برای خبری که پنج سطر بیشتر نیست دوازده سیزده عکس ارایه می شود مسولینمان غافلند که این نوع رفتار با افکار عمومی گرچه با اهداف تبلیغاتی صورت پذیرد به ضد تبلیغ تبدیل می شود

۹۸/۶/۸ ۱۳:۳۷

لطفا یکی از مجوز رمپهایی که توسط مهندس رجبی صادر شده ارایه بدین تا من خودم از ایشون پیگیری کنم .

۹۸/۶/۸ ۱۳:۳۵

شهردار برای اینکه خودشو نگهداره رجبی رو برده اتاق براش تجهیز کرده داده بهش. مسئول قبلی سرمایه کذاری شهرداری یه میز درست و حسابی نداشت. پس نتیجه اخلاقی می گیریم که شهردار به رجبی باج میده تا ازش حمایت کنه.

۹۸/۶/۸ ۱۳:۳۴

متاسفم که به خاطر دفاع از حق مجبورم با افرادی مثل شما که از نعمت ادب و نزاکت محرومید هم کلام شوم ولی به خاطر اهمیت اطلاع رسانی صحیح تصویر رای هیات حل اختلاف استان را که مطابق قانون تنها مرجع سلب عضویت اعضای شوراست (نه دیوان عدالت اداری ) تقدیم می کنم .

۹۸/۶/۸ ۱۳:۳۲

شهرداری میانه باید جوابگوی این باشد که چطور عضو شورای شهر مسئول یک قسمت شهرداری شده؟

۹۸/۶/۸ ۱۳:۳۱

نمی دانم با چه توجیهی آقای حسن زاده انتخاب آقای مهندس رجیلی را به عنوان سرپرست شهرداری در اوایل فعالیت شورای دور پنجم اتفاق خوب قلمداد می کنند . کارنامه آقای مهندس رجیلی که چنگی به دل نمی زند و به همین خاطر هم بود که بیش از یک ماه نتونستن به عنوان سرپرست شهرداری فعالیت کنن.
آقای حسن زاده چشماتو بیشتر باز کن.

۹۸/۶/۸ ۱۳:۳۱

این حکایت بی ربط با انتخابهای ما در شورا و نمایندگی نیست. ساغ اولون

۹۸/۶/۸ ۱۳:۳۰

این هم از اون حرفا بوده هااااااااااا

۹۸/۶/۸ ۱۳:۳۰

آره واله خیلی مودبه. فقط کارمندان شهرداری ... حسابش نمی کنند. ..........

مشک آن است که خود ببوید نه آن که عطار بگوید

۹۸/۶/۸ ۱۱:۵۸

راست میگه این بنده خدا. رجبی سلطان رمپ های غیرمجازی هست که در زمان تصدی مسئولیتش مجوز گرفته اند.
اگر خیلی دلتان میخواهد از ایشان حمایت کنید یکی از کارهایی که برای شهر کرده رو مطرح کنید تا درباره اش بحث کنیم.

۹۸/۶/۸ ۱۱:۵۵

عجب جواب احمقانه ای. از کی تا حالا حل اختلاف استان می تواند رای دیوان عدالت اداری را باطل کند؟ برای اثبات این ادعای خودتان سند ابطال رای دیوان را منتشر کنید تا ما هم بفهمیم چه خبره

۹۸/۶/۸ ۱۰:۴۲

یه ضرب المثل ترکی هست که میگه نیت هارا،منزل اورا؛بعضیاسودای ریاست دارن روشون نمیشه علنی کنن به این خاطر بازی راه انداختن والا وقتی اکثریت قولا وفعلا باهم باشن شرایط سه سوته درست میشه گذرزمان ثابت میکنه که دیگران فریبی بالطایف الحیل ،چندصباحی بیشترعمرندارد.این بعضیافکرمیکنن که خیلی زرنگن نه اینطورنیست متاسفانه همکاران شماضعیفن که به دلایلی ابرازوجودنمیکنن!!!!!خدایابه داداین مردم میانه برس ورسواکن کسانی راکه به جای خدمت ،به خاطرمطامع ومنافع شخصی بازی راه میندازن آیاغیرازاین هست که کسانیکه دوسال شورارابه آرامی اداره کرده اندازاین به بعدرونمیتوانند؟!!!!!زهی خیال باطل

۹۸/۶/۷ ۲۱:۲۲

برخلاف گفته های آقای حسنزاده و ارائه اسناد ناقص از سوی ایشان ،هیات حل اختلاف استان به عنوان تنها مرجع سلب عضویت اعضای شوراهای شهر ضمن رد رای سراسر مساله دار دیوان ،عضویت مهندس رجبی را در شورای شهر کاملا مطابق قانون دانسته . و آقای حسن زاده با علم به این موضوع ضمن کتمان حقیقت ،مسئله را وارونه جلوه می دهد .

۹۸/۶/۷ ۲۰:۲۰

مهندس رجبی از همکاران متعهد ،مودب ،توانمند و پرتلاش ما در شهرداری میانه هست و کارنامه ایشان در دوره مسولیتهایش در پستهای مختلف مخصوصا واحد عمران شهرداری بسیار پربار است . تخریب بی دلیل شخصیت افراد کار پسندیده ای نیست .

۹۸/۶/۷ ۱۱:۴۹

حکایت صوفی و خرش ( شرح حال امروز بسیاری از آدمهای دور برمان است) حکایت جالب و خواندنی صوفی و خرش  

روزي بود و روزگاري در زمانهاي پيش يك صوفي سوار بر خرش به خانقاه رسيد و از راهي دراز آمده و خسته بود و تصميم گرفت كه شب را در آن جا بگذراند پس خرش را به اسطبل برد و سپرد به دست مردي كه مسئول نگهداري از مركبها بود و به او سفارش كرد كه مواظب خرش باشد. خود به درون خانقاه رفت و به صوفيان ديگر كه در رقص و سماع بودند پيوست او همانطور كه با صوفيان ديگر به پايكوبي مشغول بود مردي كه ضرب مي زد و آواز مي خواند آهنگ ضرب را عوض كرد و شعري تازه خواند كه مي گفت خر برفت و خر برفت و خر برفت. آن مرد تا اين شعر را بخواند صوفيان و از جمله آن مرد صوفي شور و حال ديگر يافتند و دسته جمعي خواندند خر برفت و خر برفت و خر برفت و تا صبح پايكوبي كردند و خر برفت را خواندند تا اينكه مراسم به پايان آمد. همه يك يك خداحافظي كردند و خانقاه را ترك گفتند به جز صوفي داستان ما و او وسايلش را برداشت تا به اسطبل برود و بار خرش كند و راه بيفتد و برود. از مردي كه مواظب مركبها بود سراغ خرش را گرفت اما او با تاسف گفت خر برفت و خر برفت و خر برفت. صوفي با تعجب پرسيد منظورت چيست؟ گفت ديشب جنگي درگرفت، جمعي از صوفيان پايكوبان به من حمله كردند و مرا كتك زدند و خر را گرفتند و بردند و فروختند و آنچه مي خوريد و مي نوشيد از پول همان خر بود و من به تنهايي نتوانستم جلوي آنها را بگيرم. صوفي با عصبانيت گفت تو دروغ مي گويي اگر آنها ترا كتك زدند چرا داد و فرياد نكردي و به من خبر ندادي؟ پيداست خود تو با آنان همدست بوده اي مرد گفت من بارها و بارها آمدم كه به تو خبر بدهم و خبر هم دادم كه اي مرد صوفيان مي خواهند خرت را ببرند ولي تو با ذوقت از ديگران مي خواندي خر برفت و خر برفت و خر برفت و من با خود گفتم لابد خودت اجازه داده اي كه خرت را ببرند و بفروشند. صوفي با ناراحتي سرش را به زير افكند و گفت آري وقتي صوفيان اين شعر را مي خواندند من بسيار خوشم آمد و اين بود كه من هم با آنها مي خواندم آري صوفي با تقليد كوركورانه از آن صوفيان كه قصد فريب او را داشتند گول خورد و خرش را از كف داد. خلق را تقليد شان بر باد داد        اي دو صد لعنت بر آن تقليد باد

۹۸/۶/۶ ۲۳:۳۷

واقعا فضای مجازی قتل گاه ایمان افراد است، چه راحت قضاوت میکنند و رای صادر میکنند، برادر من تو از کجا اینقدر مطمئنی که در نوشته ‌هایت حتی یک درصد هم احتمال نمیدی که توهماتت اشتباه باشد. اگر فردا روزی ایشون رئیس نشد عذرخواهی میکنی؟ ؟ که اینچنین به یک نفر تهمت میزنید؟ ؟

۹۸/۶/۶ ۲۲:۴۸

انتخاب نشدن هیات رئیسه ی جدید بدلیل رسمی نشدن جلسات شورا به خاطر حضور نیافتن سه تن از اعضای شورا در جلسات با لیدری آقای اسلام صدری است نه چیز دیگر لطفا اطلاعات غلط به مردم ندین . این دقیقا همان کاریست که نامبرده در شورای دور چهارم نیز با همراهی سه تن دیگر از اعضای وقت برای انتخاب هیات ریسه سال سوم انجام دادن که نتیجه ای هم نگرفتن

۹۸/۶/۶ ۲۲:۲۶

همه می خواهند آدم مهمی باشند هیچ کس نمی خواهد آدم مفیدی باشد

۹۸/۶/۶ ۲۰:۵۶

رجبی همیشه مرموز و دو به هم زن بوده و هست

۹۸/۶/۶ ۲۰:۲۷

با سلام دوباره....

دوست عزیز باتوجه به اینکه ندانسته حرف زدید و اظهار نظر نمودید لازم است به عرض شما برسانم که مطالب شما متاسفانه برگرفته از اطلاعات غلط می باشد چرا که اولا مهندس رجبی در طول چهارسال عضویت در دور چهارم شورا بدلیل ممنوعیت اشتغال همزمان در شهرداری و شورای شهر در آن زمان هیچ حقوقی از شهرداری میانه نگرفتن و فعالیت همزمان ایشان در شهرداری و شورای شهر در دور پنجم به استناد اصلاح قانون شوراها می باشد و من شنیدم با وجود صراحت قانون ، شهرداری میانه موضوع را از مراجع ذیربط استعلام و پاسخ لازم را مبنی بر عدم ممنوعیت اشتغال همزمان در شهرداری و شورای شهر دریافت نموده اند
ثانیا موضع ایشان در قبال همان شهرداری که فرمودین در طول چهار سال عضویت در شورای دور چهارم کاملا مشخص بود و ایشان در آنزمان تنها رییس شورا بودند که علیرغم مخالفتهای شدید توانستند جلسه استیضاح شهردار سابق را برگزار کنند و باز هم مثل همیشه آقایان اسلام صدری و اقبال محمد حسینی بر خلاف قولی که داده بودن به همراه دو نفر دیگر از اعضای شورای وقت رای به ابقای شهردار دادند. ضمنا اسناد مطالب گفته شده همگی موجود و قابل دسترس هستند بنابراین لطفا ندانسته حرف نزنید

۹۸/۶/۶ ۱۹:۲۹

شما اگر مواد قانونی اش را دارید منعکس کنید بله بنظر خود من اگر اعضای شورا نه تنها کارمند شهرداری بلکه کارمند هیچ کجا نباشند بهتر است چون تمرکز بیشتری می توانند بر عملکرد شهرداری داشته باشند و در مدت خدمت در شورا مثل نمایندگان مجلس می توانند اختیارا یا از شورا یا اگر کارمند بودند از نهادی که استخدام آنجا بودند حقوق بگیرند اعضای شورا اگر فراغت خاطر داشته باشند خوب می توانند برنامه ریزی نظارت و عمل کنند

۹۸/۶/۶ ۱۹:۲۲

درک می کنم همه ما به نوعی گله مندیم حتی مسولینمان هم از ما گله دارند ! اما باید روشن حرف زد کلی گویی نکرد البته برخی مسائل که مطرح کردید درست است ولی دقیق و روشن نیست لااقل مدارکی اگر دارید به آقای حسن زاده بدهید ایشان منتشر کنند یا خودتان منتشر کنید ببینیم چطور این اتفاق افتاده اگر خلاف قانونی صورت نگرفته باشد وتفسیرشان واقعی و بر حق بوده که هیچ ولی اگر تخطی صورت پذیرفته لااقل با انتشار مدارک رسوا می شوند تا جاییکه اطلاع دارم کارمند عادی شهرداری ( نه صاحب پست مدیریتی )منع قانونی ندارد عضو شورا باشد

۹۸/۶/۶ ۱۷:۲۶

آقایون 80 درصد این آقایان که در مورد اونها الکی بحث میکنین از ابتدا تا امروز خائن و بادمجان کولی بیش نیستند ما چهل ساله داریم اینا را هم دعا میکنیم هم نفرین باز آدم نشدند خودتان را اذیت نکنید ونیازی هم به سند و ...نیست

۹۸/۶/۶ ۱۶:۵۳

بعضی کامنت ها آنقدر مبهم و رمزی است نمیشه سردرآورد
بقول ترکی خودمان میص میص دِیینجاخ دِمیصطافا

۹۸/۶/۶ ۱۶:۲۷

کاش بعضی ها یکم باانصاف ومروت قضاوت کنن مهندس حسینخانی از اول در شورای شهر دنبال کاهش تنش واختلافات بودن وموفق هم شدند به خصوص این دوره که واقعا شورا خدمات مناسب به دور ازهیاهو انجام دادند امیدوارم اقای حسینخانی در تصمیم جدید خود موفق باشند تا بتونند پیشاپیش در خدمت شهر همیشه محروم میانه باشند

۹۸/۶/۶ ۱۶:۰۱

با تشکر از دوست مهمان عرض کردم تفسیر به خود کردند حال حضرتعالی مطالعه بفرمائید تازه مشکل خود قانون هم میتونه باشه دیوان حکم داده عمل نشده با همان سلیقه تفسیر قانون عدم استفاده از بازنشستگان مصوب میشه با چندین تبصره تازه شامل تصویب کنندگان یعنی مجلس نمیشه شورای نگهبان تایید میکنه شامل اعضای شورای نگهبان نمیشه دولت ابلاغ میکنه شامل خودشان نمیشه واسیر ابصار وتفاسر ظلم به صورت مساوی عادلانه تر از مهربانی انتخاب شده است طرف خودش به خودش تقاضای پاداش داده دیگری خودش به خودش اصلاح حکم معاونت زده و قبلی تر کارگر قراردادی خانوادگی سببی انتخاب میکرد انصافا حق مردم این است فرض کنیم قانون اجازه داده بابا مردم در فشارند از پیرزن امدادی هم عوارض میگیرند تا شما هم از شهرداری حقوق بگیری هم پولی از شورا این هم افراد شایسته بیکار و شرمنده خانواده. بگذارید به نفر پشتی هم نون برسه بگیرند و بخورند ولی شعار صداقت و نفس ومردانگیشان بد جوری بوی لجن گرفته یاحق

۹۸/۶/۶ ۱۵:۴۰

بهتره یکی از دوستان ماده و تبصره مربوطه را در سایت درج بفرمایند تا دیگر دوستان نحوه تفسیر روشن شود در قانون قبلی جهت جلوگیری از تخلفات احتمالی و ماست مالی کم کاری مدیریت و رانت خواری کارمند عضو شورا حتی جهت ثبت نام هم استعفا لازم بود حالا با تفسیر ویا اعمال نظر بعضی ها عضو شورا شده کارمند شهرداری و سایر.
یک مثال ساده کارمندی که عضو شورا که قانوناکنترلچی شهردار است نالایق باشه سواستفاده کنه تقاضای غیر معقول داشته باشه بخواهد اعمال نفوذ کنه شهردار چکار کنه وقتی گردن خودش زیر تیغ استیضاح همان کارمند خاطی است
اگر اشتباه نکنم روایتی از رسول اکرم که می فرمائید اگر اختلافی بین شرع و عقل پیش آمد شما طرفدار عقل باشید
حال تفسیر این آقایان چگونه میتواند عقلانی باشد دوستان شوخی مدیریت شجاع یا نمیدانم شورای صادق ویا فلان امانتدار نفرمایید
ظاهرا تفسیر مربوطه بدون هماهنگی ومساعدت نمی تواند باشد شاید حق سکوت و سو استفاده از عطش حقوق و قدرت برخی از آقایان باشد. حلقه ای بر گردنش افکنده اند تا هرکجا خواهند کشند
بهتره دوستان نظری به شهرهای اطراف داشته باشند هم گوشه چشمی به وضع خودمان با این انتخاب شوراها وبه خصوص شوراهای رفوزه دوره قبل گل کاشتم قبول کنیم اشتباه کردیم

۹۸/۶/۶ ۱۴:۲۸

چو فردا شود فکر فردای کنیم فعلا اقا ندانسته حرف نزن مشغول ماله کشی همراهان و هم باندی های خودشان هستند

۹۸/۶/۶ ۱۲:۰۶

در جواب مهمان عزیز

از کی شنیدین؟ از آقای حسینخانی عضو شورای شهر قبلی اون؟ از این فتوا ها زیاد میده

۹۸/۶/۶ ۱۱:۵۵

مورد دیگر اینکه اگر کارمند عادی شهرداری باشند و پست مدیریتی نداشته باشند و همزمان عضو شورا باشند از لحاظ قانونی ایرادی ندارد مگر بقیه اعضا که جاهای دیگر شاغل هستند و عضو شورا هم می باشند چه فرقی با ایشان دارند بهرحال افراد حقوقدان بهتر است نظر دهند اما آنچه در رسانه ها می بینیم منع قانونی ندارد اما بهر حال باید ترتیبی داده شود در قانونگذاری در همه جا ذینفعان نتوانند برای خودشان مصوبه بگذرانند این اشکال در برخی صنوف مثل پزشکان و وکلا و .... هست

۹۸/۶/۶ ۱۱:۵۳

دوست عزیز میشه لطف کنین و بفرمایین از چه نظر سرترن؟ ایشون شاید در خصوص حیطه کاریشون تو شهرداری بعنوان کارمند ت
خصصی داشته باشن ولی این دلیل نمیشه بصورت غیر قانونی عضو شورا باشن و دنبال ریاست بگردن ، همه میدونیم که کل مجموعه شهرداری رو فساد گرفته ...یا فساد مالی یا فساد اداری و یا فساد سیاسی که جای تاسف داره به لحاظ عقلی هم حضور کارمند شهرداری در شورا منطقی نیست و لازم به توضیحه که متاسفانه هیچکدوم از اعضای شورای شهر میانه تخصصی ندارند البته شاید مدرک یک رشته تحصیلی رو داشته باشن ولی تخصص ندارن

۹۸/۶/۶ ۱۰:۵۱

آواز دهل شنیدن از دور خوش است. باید از نزدیک رفتار و منش آقای رجبی را دیده باشید تا بتوانید قریب به واقعیت قضاوت کنید.
تمام سوگیری آقای رجبی در شورای دور قبل و اکنون در شورای دور پنجم به این سمت است که بتواند حقوق ماهیانه اش را از شهرداری دریافت کند وگرنه چرخ زندگی اش از مدار خارج می شود.
اگر رجبی تابع نظر اکثریت شورا نباشد در یک چشم به هم زدن به واسطه اجرای قانون ممنوعیت اشتغال اعضای شورا در شهرداری رابطه کاری اش را با شهرداری قطع می کنند و در این صورت رجبی می ماند و بازار کار آزادی که در آن هیچ جایی برای سیاست بازانی مثل آقای رجبی نیست و از همین جا درماندگی و بیچارگی ایشان شروع می شود.
این همان داستانی است که در شورای دور قبل اتفاق افتاد و باعث شد یکی از نالایق ترین شهرداران تاریخ میانه برای 6 سال در اریکه شهردادری ماندگار شود و سازمان شهرداری را جوری شخم بزند که 20 سال دیگر هم هیج دانه ای در آن نروید.

۹۸/۶/۶ ۱۰:۴۳

اگر چنانچه اشتغال همزمان وی در شورا و شهرداری خلاف قانون باشد و حکم دیوان در این باره صادر شده باشد بعید به نظر می رسد بتوانند به کار خود در دو محل ادامه دهند احیانا ابهاماتی در این رابطه وجود دارد مثلا چه تفسیری من در آوردی ارایه شده که ایشان توانسته دو جا شاغل باشد لازم است روشنگری بیشتری شود والا بی قانونی به این بزرگی در روز روشن اعجاب آور است اگر موضوع حقیقت داشته باشد سکوت مراجع قانونی توجیه ناپذیر است

۹۸/۶/۶ ۰۸:۳۹

سلام سانسورچی

۹۸/۶/۶ ۰۸:۲۶

چرا خودمان را گول می زنیم ، از بین آقایانی که برای شورای شهر میانه انتخاب کردیم ، آقای رجبی از حیث تخصص و کارآمدی و شخصیت اجتماعی از بقیه سرتر است.
** آقای حسن زاده این را برای بار دوم ارسال می کنم لطفاً منتشر کنید **

۹۸/۶/۶ ۰۷:۱۹

باسلام وعرض ادب،بارهاازپاک دستی ووجدان کاری آقای شهردارشنیده ام امااخیراعملکردایشان درخصوص آقای رجبی به عنوان کارمندوعضوشوراموردسئوال است وباسابقه مدیریتی جناب شهردار منافات دارد.آقای شهردارلطفاچشمهایت راکاملابازکن!

۹۸/۶/۶ ۰۰:۳۴

جناب حسن زاده تحلیل بسیار بجا و جالبی بود پرداختن به واقعیتهای واقع شهرداری و شورای شهر رسالت مقدسی برای اصحاب رسانه است.امید است همواره فارغ از مسایل باندی و جناحی همه اهل قلم مصلحت شهر و شهروندان را سرلوحه رسالت رسانه ای خود قرار داده و با رعایت انصاف و تقوای حرفه ای نقادانه به بررسی مسائل و مشکلات اصلی شهر بپردازند. با تشکر

۹۸/۶/۵ ۱۸:۱۹

مطالبه گری هم کردیم ، شکایت هم کردیم ،شکایت مارا وارد هم دانستند و حکم صادر کردند ، ولی قدرت در دست اینهاست و کاری نمیشه کرد ، آدم مستهلک میشود

۹۸/۶/۵ ۱۶:۴۶

دارند به هم نون قرض میدهند با یک تفسیر مسخره از تبصره البته با هماهنگی همگی
شهردار ناظر ایشون بعد ایشون ناظر شهردار تا دیروز یک میز درست و حسابی نداشت حالا یک اتاق مجزا چسبیده به اتاق شهردار و پای ثابت همه بازدید ها و جلسات

۹۸/۶/۵ ۱۶:۳۹

آقای حسن زاده خدا قوت
آقای نائینی با عنایت به اطلاعات حضرتالی لطفا چگونگی اشتغال اعضایی شورای شهر در شهرداری را با توجه به منافات عقلی توضیح بفرمائید
از شرایط پیش آمده شرایط خوبی پیش رو نیست
مثلا شهرداری چطور میتونه به کسی که میتونه شهردار را استیضاح کنه توبیخ بزنه یا بگه بالای چشمت آبروست یا بگه بابا هرروز مزاحم من نشو نمیخواد با من بازدید بری

۹۸/۶/۵ ۱۶:۳۱

فرماندار اسبق جهت حفظ نوچه های خود در شهرداری علنا با به توجهی ارگانهای نظارتی علنا حکم دیوان عدالت را نادیده گرفت و در مرحله بعدی نیز علی رغم منع قانونی و عقلی یک تفسیر من در اوردی اجازه داد عضو شورا هم کارمند شهرداری باشه وهم عضو شورا تا روزی آقایان به قول معروف هم از توربه باشه هم آخور و حالا ظاهرا عطش قدرت بعضی آقایان مراغه نشین جهت خوش نشینی داماد باعث ابزار شدن ویا عرض ارادت متاسفانه بعضی از اعضای شورا شده است خدا به داد مردم میانه ازدست دوستان نادان برسه

۹۸/۶/۵ ۱۶:۱۰

مهندس رجبی بخاطر این کارهاش است که بین هم دهاتیهاش محبوب نیست با کارش هم دوره بعد علی لبدل هم نمیشه دای بسدی مهندس ایخ بیرا میانادی

۹۸/۶/۵ ۱۶:۰۷

آقای رجبی شما ادم شریفی هستی کمی در تیم داری خود تجدید نظر کنید لطفا از شما بعید است

۹۸/۶/۵ ۱۴:۱۴

این چیزها رو نگه پس چی بگه هم واسه فروشه چند ورق کاغذه هم خوش خدمتی و تسگین دردهای دوستان خود و شاد کردن دل نماینده مجلس که دیگه سراغی ازش نیست

۹۸/۶/۵ ۱۴:۰۵

با سلام خدمت آقای رجبی عزیز.

بسیار با شرف است آنکس که انسان باشد و بین آشغال ها نان پیدا کند تا آنکسی که آشغال باشد و بین انسانها نان پیدا کند به امید رونق نون نمک .........

۹۸/۶/۵ ۱۳:۱۸

مهدی امینی در طول مدت ریاست خود ثابت کرده که یکی از سالمترین و فعالترین روسای تمام دوران شوراها بوده که مردم در مورد ایشان قضاوت خواهند نمود امیدواریم اعضای محترم شورا وارد بازیهای سیاسی و باند بازی نشوند تا با انتخابی نادرست ریاست شورا بدست فردی ناکارآمد وناصالح بیفتد.

۹۸/۶/۵ ۱۳:۱۲

طبق قانون شوراها هیچ کارمند شهرداری حق عضویت و اخذ مسولیت در شورا را ندارد و به نظر میرسد این رفتار و سکوت شهردار محترم جای بسی تامل دارد که ایشان باید باسخگو باشند مردم در انتظار جواب قانونی شهردار هستند

۹۸/۶/۵ ۱۳:۰۶

آفرین به اکبری عضو شورا که نتونست در مقابل توهین های عضو شورا طاقت بیاره از دار دسته اونها جدا شده و اقای حسینخانی هم هیچی نبودند فقط منافع شخصی و خانوادگی خودشان تا شورا بودند کار کردنند

۹۸/۶/۵ ۱۲:۴۶

یادتان بماند که حسن زاده و قافلان بدون سند حرفی را نمی زند.

این سند هم برای ثبت در تاریخ اینجا می ماند.

۹۸/۶/۵ ۱۲:۴۶

شنیده ها حاکی از آن است که این برنامه انتخابات رئیس شورا از مراغه برنامه ریزی میشه تا تو انتخابات اتی مجلس نقشی در حمایت از داماد فرماندار سابق ایفا کنند

۹۸/۶/۵ ۱۲:۳۲

آقای حسن زاده اینقدر سیاه نمایی نکن. آقای عبادی هیچ حکمی نداشت مبنی بر اینکه پیروز دعوای رجبی شده باشد. آن موقع هم بدخواهانی مثل شما نمی گذاشتند مهندس رجبی کار کند. انصاف داشته باشید

۹۸/۶/۵ ۱۲:۳۲

قیاس مهندس حسینخانی بارجبی اصلامنطقی نیست حسینخانی واقعاباتدبیروکاربلدبودولی رجبی همیشه به نفع خورش صوت میزندکاش آقای حسینخانی توشورامی مونددولی امیدواریم درعرصه نمایندگی موفق شوندچون حیفه

۹۸/۶/۵ ۱۱:۴۸

در جواب ب.ه دود این آتش ها به چشم شهردار نمیره بقول روز نامه نگار شهردار خوش نشین میشه با این کارنامه کم و بی مقدارش و کارهای ناقص و غیر اصولیش

۹۸/۶/۵ ۱۱:۳۷

یک مثلی هست می گویند موقع خواستگاری چشمهایت را تمام باز کن و نگاه کن و بعد از انتخاب چشمانت را ببند و دیگر نگاه نکن

۹۸/۶/۵ ۱۱:۳۶

هزینه مطالبه گری رفته بالا فعلا مسولین از ما مطالبه گری می کنند

۹۸/۶/۵ ۱۱:۳۱

مردم باید به احترام رای خودشان از شورا مطالبه گری کنند. ول نکنند به حال خودشان تا به ریش ملت بخندند

۹۸/۶/۵ ۱۱:۳۰

چه خبرتونه؟ چههههههه خبرتووووونه؟

۹۸/۶/۵ ۱۱:۱۴

دود این آتیشها بالاخره سر شهردار میشکنه حالا بشینین ببینین

۹۸/۶/۵ ۱۱:۱۱

کار انقلابی عجب ؟!!!!!!!!!!!!کار انقلابی به اون نمیگند که با تمام شدن دوره ماموریت مسئولی تو دو سال چهار نفر دیگه را بیارنند که هر چهار نفر یک سوم مسئولین قبلی رو نتونستند انجام بدنند

۹۸/۶/۵ ۱۱:۰۶

هر شورای یه .... داره دیکه اگه نداشته باشه که نمیشه. ایراد از اون .... نیست که، ایراد از بقیه اعضا شوراست که در مقابل فحش ناموسی اون فرد جرات برخورد و عکس المعل رو ندارنند و جوابشو نمیتونند بدنند

۹۸/۶/۵ ۱۱:۰۲

هیات ریسه که از بیرون شورا نخواهد بود همین ها هستند و اختلافات درون شورا چیز عجیبی نیست درثانی صفایی نباشد یکی دیگر دخالت می کند آن قدر امثال وی هست اینها مهره هستند صحنه گردان جاهای دیگری است مهم استقلال شورا است که نه تنها میانه اکثر نقاط کشور مخدوش شده مگر یک فرد به تنهایی چه قدرتی می تواند بدون پشتیبانی جاهای دیگر داشته باشد

۹۸/۶/۵ ۱۰:۵۵

مردم هیچ وقت اشتباه نمیکنه من اون زمان میگفتم کاش رجبی هم بودامامی بینم حسینخانی که رفته بازشورابهم ریخته

۹۸/۶/۵ ۱۰:۴۷

قاراماحمود شورا رو بهم ریخته.راستی این قضیه فاکتورا چیه

۹۸/۶/۵ ۱۰:۳۵

طبیعی است که کارمندشهرداری درشورادرتکاپوی ارتقای خودباشدتابتوانددرشهرداری حرفی برای گفتن داشته باشد.ایکاش قانون شوراهادراینخصوص اصلاح شودتاکارمندان شهرداری بدون استعفانتوانندعضوشوراشوند.فکرمیکنیدکارمندی که عضوشوراست چقدرازشهرداردرانجام وظایف کارمندی حرف شنوی خواهدداشت؟!!!!

۹۸/۶/۵ ۱۰:۲۵

دلیلش اینه که رجبی می ترسه از علیلو. رسما گفته من اگر رئیس بشم محمود علیلو به من رای نده نمی زاره کار کنم. جلسات رو به هم می ریزه و آبروم میره. برای همین است که داره ..... مالی اونو می کنه

۹۸/۶/۵ ۱۰:۲۳

علی اکبری از گروه اول جدا شده و رفته در جرگه اسلام صدری و ایدری و شاهمحمدی. حالا وزنه به سمت اوناست

۹۸/۶/۵ ۱۰:۱۹

این روزها محمود علیلو خیلی با حیدر رجبی جور شده بعید نیست بخوان رجبی رو رئیس کنند

۹۸/۶/۵ ۱۰:۱۸

آقای عوام فریب و نوچه های شوراش مثل رجبی دارند در شورا مشکل آفرین میشند.این آقای عوام فریب شورا را با چاله میدون اشتبا گرفتن.شورا مدیون مهندس حسینخانی بود.حالا باید دید که اگر ظاهرا هم این مسئله حل شود در ادامه اختلافات باعث عدم تمرکز شهردار خواهد بود.

۹۸/۶/۵ ۱۰:۱۶

تحلیل بسیار بجایی بود ممنونم

۹۸/۶/۵ ۱۰:۱۵

رجبی مرد عمل است

۹۸/۶/۵ ۱۰:۱۵

رجبی تلاش می کند تا با زیرکی طوری جلوه دهد که فقط او شایسته ریاست شوراست. ولی نمی داند که اعضای شورا ارزشی برای زرنگی او قائل نیستند و قبولش ندارند.

۹۸/۶/۵ ۰۹:۴۳

رجبی نیومده سودای ریاست داره؟رجبی بهتره جوابگوی عملکرد خود در دوره مسئول عمران شهرداری بود باشه،مثل اینکه بی عدالتی در اجرای قانون در دوره قبل شورا به مذاق رجبی خوش اومده که منافع شهر و شهرداری رو فدای منافع شخصی خود کرد،هزار نفر فوق لیسانس تو این شهر بیکار هستند آقای رجبی هم از شهرداری حقوق ،رفاهی ،اضافه کاری،پاداش،حق ماموریت میگیره هم از شورای شهر حق الجلسه ،حق کمیسیون و غیره ..... با این اوصاف هست که تا نیومده اختلاف انداخته تو شورا که به ریاست برسه،عامل اختلاف در شورای در فکر تصاحب ریاست

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز