کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۹/۷ ۱۴:۳۸

بعنوان کسی که به کاندیدای بنفش رای دادم از همه دوستان طلب حلیت دارم البته این حرف بنده به معنای پشیمانی از رای ندادن به رئیسی نیست

۹۸/۹/۷ ۱۰:۰۹

خنده دار ترین جوک را حال می کنید ؟
دولت تدبیر و امید !

۹۸/۹/۶ ۲۲:۳۷

کار زیبا و در خور تحسینی است.زنده باد

۹۸/۹/۶ ۲۲:۲۳

کلیدت توحلقم،شترت ازپل گذشته

۹۸/۹/۶ ۱۴:۵۴

دوست بزرگوارم جناب حسن زاده ، آیا شما انسانی را سراغ دارید که به اصلاحات علاقمند نباشد ؟ یقینا اصلاحات در وجود تمامی انسانها غلیان دارد ، اصلاحات با روشنگری میسور است مشروط به اینکه راه و مسیر روشنگری هموار باشد

۹۸/۹/۶ ۱۴:۰۴

وقتی تشییع پیکر خواهر روحانی در زادگاهش سرخه سمنان با حداقل جمعیت برگزار شد صددرصد در میانه هم اگر تشریف بیاورند اگر یک عده شیرین کار به مشایعت نروند زیاد استقبال با شکوهی نخواهد دید و این نیاز به صدور بیانیه دونفره ندارد در مسائل مهم تر بیانیه صادر کنید وبه ریشه مسائل اشاره کنید !

۹۸/۹/۶ ۱۳:۳۸

قطعی اینترنت و گرانی بنزین در مراکزی فراتر از دولت و مجلس تصمیم گیری و اجرا شد

۹۸/۹/۶ ۱۲:۵۰

اقای روحانی لطف بفرمایندفقط یک شب میان زلزله زدگان بمانندتااندکی ازدردانهاراازنزدیک لمس کنند.

۹۸/۹/۶ ۱۲:۰۵

با تشکر از مطالب خوبتان به حضور تان عارضم که هر زمان جناب نوبخت با آن پوز خند نا میمونشان در صفحه تلویزیون ظاهر گردیدند فرض کنید که زمان جنگ است و علامت قرمز پخش میشود و معنا ومفهوم آن این است که طوفانی توفنده بازار واقتصاد مملکت را در خواهد نوردید محتکران گرانفروشان وای زالو صفتان به انبارها پناه ببرید وانهارا پر کنید.

۹۸/۹/۶ ۱۱:۳۴

اعتقاد داشتن به اصلاحات بیشتر از قبل در وجود شخص من طغیان می کند چون می دانم اگر اصلاحات نشود مملکت به مرزهای فروپاشی نزدیک تر خواهد شد. اعتقاد به اصلاحات اعتقاد به شخص نیست که مثلا گفته شودفلانی به موسوی و کروبی اعتقاد دارد یا به خاتمی و روحانی پس این شخص هم شریک جرم است. 

نه برادر. معتقد بودن به اصلاح امور یک منش سیاسی هست نه ژست اپوزوسیونی

۹۸/۹/۶ ۱۰:۵۵

انشا ا... شرمنده مسببین گرانی خواهند شد که دور از حضور مردم را ...فرض کرده اند و با پر رویی و وقاحت تمام کارناوال بازرسی و کنترول و نظارت دروغین بر بازار راه انداخته اند واز شنیدن صدای دلخراش شکستن استخوانهای مردم زیر فشار طاقت فرسای تورم وگرانی لذت میبرند و صدایی که برای من و شما زجر آور است برای آنان نوای خوشیست که با آن آرامش گرفته و به خواب ناز فرو میروند ، و غافل از آه و ناله دلهای ریش مادرانی هستند که تمام شب را دست به دعا بر داشته اند که خدایا طلیعه خورشید ظاهر نشود چون سفره خالی صبحانه پر از شرمندگیست است وبه نا چار باید بچه هارا با شکم گرسنه رهسپار مدرسه نماید وبعد از رفتن بچه ها مایوس و نا امیدانه زانوی غم بغل کرده و پای تلویزیون وعده های دروغین مسئولین ویا گزارشهای (نمایشهای) ساختگی برخی از همکاران خبرنگار و گزارشگر نمانما های ریا کار شما از وضعیت بازار را تماشا کند که همه چیز خوب است و ما چقدر خوؤحالیم، و با دیدن میوه ها و خوراکیها وآلبسه و... رنگارنگ اشک حسرت دامنش را خیس کند و بی اختیار با خود زیر لب زمزمه کند که ما هم خدایی داریم ،آه درون های ریش عاقبت سر کند ( علی برکت ا...)

۹۸/۹/۶ ۱۰:۳۸

یاشاسین قادرخان واقاپویا.
یه اصلاحاتی واقعی به انتخاب بدخودش هم اعتراف میکنه ازگذشته درس گرفته ودرحال تجدیدهست.

۹۸/۹/۶ ۱۰:۳۱

آقای حسن زاده عزیز آیا شما و همفکرانتان (بالاخص آقای مظفر اجلی) نبودید که در ساز و کُرنا کرده بودید و مغز مردم را خورده بودید که به دکتر روحانی (دکتر) رأی دهید تا روزگار ، گل و بلبل شود؟
حال یا به صراحت بگویید #پشیمانیم یا جوابگوی وضعیت پیش آمده باشید
لطفاً جرأت انتشار داشته باشید

۹۸/۹/۶ ۱۰:۰۵

حسن جان قربونت برم میگفتی چنان رونق اقتصادی...............................چی شد؟

۹۸/۹/۶ ۰۹:۵۷

شرمنده آنهایی هستندکه هستند که کارناوال بازرسی و کنتورها

۹۸/۹/۶ ۰۹:۲۶

آسوده دلان را غم شوریده سران نیست

۹۸/۹/۶ ۰۹:۰۲

از شجاعت نیست با نامرد گردیدن طرف

روی گردانیدن اینجا حمله مردانه است


زنده باد قادرخان و سالارخان

۹۸/۹/۶ ۰۸:۰۴

درود و صبح بخیر جنابان حسن زاده و سالارخان ، بقولی دشمنتان شرمنده شوند شما چرا ؟ اما شرمندگی زمانی بود که به امید اصلاحات بپای صندوقهای رای رفتیدوفریب خوردید و گذشته افراد را فراموش کردید و... ،حال شما دوستان گرامی چه تشریف ببرید و یا تشریف نبرید چندان در عملکرد ایشان موثر نخواهد بود ، بااینکه انتشار چنین بیانیه ای خیلی باارزش و گرانقیمت است

۹۸/۹/۶ ۰۴:۱۳

هئچ گلمه یین. فقط دو سال مونده ریاست جمهوریم تموم بشه. من دیگه به رای و حمایت شما نیازی ندارم.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز