کد خبر: ۹۴۴۵۶
۵۲۴ بازدید
۱۱ دیدگاه

همبستگی متفاوت و خاص شهرداری میانه با پرستاران

۹۹/۱/۴
۲۱:۰۵

خبر ساده و کوتاه بود؛ "نورپردازی ورودی بیمارستانهای خاتم الانبیاء و برکت امام میانه بصورت نمادین برای اظهار همبستگی با پرستاران، پزشکان و کادر درمانی درگیر با کرونا و قدردانی از زحمات شبانه روزی آنها" اما ابعاد مختلف این اقدام ساده شاید قوت قلبی باشد برای دلهای دریایی اما طوفان زده کادر درمانی این بیمارستان تا بدانند در روزمرگی کرونایی این روزها فراموش نشده اند.

به گزارش قافلان؛ بعد از انتشار ویروس کرونا در کشورهای مختلف دنیا و درگیر شدن مردم با این بیماری خطرناک، پزشکان و پرستاران اولین نفراتی بودند که به خاطر مجاورت با بیماران مبتلا به کووید19 (کرونا) در معرض خطر ابتلا قرار دارند و چه بسیارند پزشکان و پرستاران عزیزی که جان شیرینشان را در راه کمک به بیماران از دست داده اند و خانواده هایشان را داغدار کرده اند. 

در این بین مردم دنیا بسته به فرهنگ کشورشان، برای اعلام همبستگی با این سربازان بی ادعای خط مقدم نبرد با کرونا دست به ابتکاراتی زدند که در نوع خود اقدامی انسانی و روحیه بخش بوده و هست. 

تشویق پزشکان و پرستاران از سوی مردم اولین بار در کشورهای ایتالیا و اسپانیا باب شد و حالا به شماری از دیگر کشورها نظیر پرتغال، یونان و سوییس نیز رسیده است. این تشویق‌ عمدتاً به شکل کف‌زدن و در ساعات ۷ یا ۸ شب صورت می‌گیرد. 

در این میان، شهرداری میانه به همت واحد زیباسازی با یک طرح ابتکاری و نه چندان پر هزینه اقدام به ایجاد یک المان سمبیلک برای اظهار قدرشناسی و سپاس از پزشکان و پرستاران بیمارستانهای شهرستان میانه کرده که در نوع خود قابل  تقدیر و تحسین برانگیز است که احتمالاً طی روزهای آتی با هزینه های بسیار بالا و وسعت گستره تر در بیمارستانهای مختلف کلان شهرها با پوشش گسترده اخبار و البته نمونه برداری شده از این طرح کوچک شهرستانی، اجرا خواهد شد. 

جا دارد اعضای محترم شورای شهر و شهردار میانه با تشویق شایسته از ایده پرداز و عوامل این طرح مبتکرانه، زمینه را برای بروز ایده های نوی بصری جدید در شهرمان فراهم نمایند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۱/۷ ۰۰:۱۰

کار هر کی هست بالاخره یه کار خوبه، شما هم هی ایراد بگیر و موش بدوان و از آب گل آلود ماهی بگیر

۹۹/۱/۶ ۰۰:۴۳

شهرداری تو همون دوسه روز اول شروع کرونا تو ورودی بیمارستان های میانه بنر تشکر از پرسنل بیمارستانی و کادر شبکه بهداشت زده بود
شاید این دومی رو برای محکم کای زدن

۹۹/۱/۵ ۱۲:۲۵

این طرح از طرف شهرداری میانه و زیر نظر مستقیم شخص شهردار اجرا شده است.

۹۹/۱/۵ ۰۷:۵۷

سلام
کار شهردار نیست
مربوط به بیمارستان خاتم هست.

۹۹/۱/۵ ۰۰:۵۷

یاشاسین شهرداریمیز و زحمتکش شهردارینین عواملی که بو گوزل اثری پرستارلارین روحیه‌سی اوچون یارادیبلار

۹۹/۱/۵ ۰۰:۰۵

خسته نباشید به دست اندر کاران
مخصوصا صاحب این ایده قشنگ و شهردار محترم که این کار بسیار جالب رو به انجام رسوندن

۹۹/۱/۴ ۲۳:۴۰

شهرداری محترم در حد توان کارنیکو و شایسته ای انجام داده است دست مریزاد و خدا قوت به پزشکان و پرستاران و تمامی عوامل و کادر بهداشت و درمان ، سپاسگزاریم

۹۹/۱/۴ ۲۳:۱۵

طرح بکر ودرخورتقدیر بوده باشدکه قدمی در راستای تجدیدقوای عزیزان کادربیمارستان بوده وروحیه این عزیزان تلطیف شود.بیاییم با ماندن در خانه باری از دوش این عزیزان برداریم.

۹۹/۱/۴ ۲۲:۰۴

با تشکر و سپاسگزاری از شهردار محترم و عرض خدا قوت و دست مریزاده به فرشتگان سپید پوش پیام آور سلامت، خدمات شما را ارج می‌نهیم و تمام قد در مقابل تان به احترام ایستاده ایم

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز