کد خبر: ۱۰۵۱۵
۱۱۸۶ بازدید
۱۲ دیدگاه (۱۲ تایید شده)

بر خلاف وعده ها، ترکمانچای به شهرستان ارتقا نیافت

۱۳۹۲/۲/۱۹
۱۹:۳۷
 

مردم ترکمانچای میانه با سر دادن شعار "نیکی یادگاری، اعلام فرمانداری" خواستار وفاداری دولت به تعهد خود مبنی بر تبدیل این بخش به شهرستان شدند.
علیرضا بیگی، استاندار آذربایجان شرقی صبح پنج شنبه با حضور در میان مردم این بخش گفت: دولت احمدی نژاد با منافع مردم معامله نمی کند و تا آخرین لحظات عمر به تعهدات خود عمل خواهد کرد.
وی ادامه داد: تعهدی که که به مردم بخش ترکمانچای در رابطه با ارتقا به فرمانداری داده شده است همچنان به قوت خود باقی مانده و در آینده ای نزدیک تلاش می کنیم به این امر دست یابیم.
مردم ترکمانچای از محل ورودی شهر با شعار"نیکی یادگاری، اعلام وفاداری" استاندار را تا مسجد جامع شهر همراهی و در عین سخنرانی بیگی به نشانه اعتراض مسجد را ترک کردند.
گفتنی است رئیس جمهور در سفر خود به آذربایجان شرقی قول تبدیل این بخش به فرمانداری را داده بود اما به نظر می رسد تاکنون این مصوبه در هیئت وزیران تایید نشده است.
*************
لازم به ذکر است که آقای مددی چند روز پیش خبری را نشر داده بودند که ذیلا به استحضار می رسد :
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۲/۲۳ ۰۵:۲۵
۹۲/۲/۲۱ ۱۱:۱۵
[quote name="محمد داداشی"]ما نباید وحدت و هم دلی خود را از دست بدهیم ما باید با درس گرفتن از ائمه اطهار و رهبر انقلابمان از تفرقه بپرهیزیم ما باید متحد باشیم ما باید الگو باشیم[/quote]

بر منکرش لعنت
۹۲/۲/۲۱ ۱۱:۱۳
ما نباید وحدت و هم دلی خود را از دست بدهیم ما باید با درس گرفتن از ائمه اطهار و رهبر انقلابمان از تفرقه بپرهیزیم ما باید متحد باشیم ما باید الگو باشیم
۹۲/۲/۲۰ ۱۹:۲۶
جناب آقا يا خانم ((نقطه سنج))ظاهرا شما از تاريخ و قدمت تركنچاي اطلاع نداريد ،لازم به ذكر است تركمنچاي و كرج باهم به بخش تبديل شدن ،حق اين مردم غيور وتاريخي بيشتر از اين حرفهاست بنده ميانه اي هستم و دلم نمي خواهد سر اين گونه مسائل بين ميانه وتركمنچاي اختلاف بيفتد ،اجازه بدهيم در چهار چوب مقررات و خارج از حواشي اينگونه مسائل حل شوند.و حق اين خطه هست كه به آرزوي خود برسند تا شايد كمي از مشكلاتشان مرتفع گردد.
۹۲/۲/۲۰ ۱۶:۲۰
سلام
هر کاری با عقل و منطق نمود پیدا می کند.هر کار احساسی و آلوده به غرور راه به جایی نخواهد برد.به امید آن روزی که مردم ترکمانچای به آرزوی خود برسند.
۹۲/۲/۲۰ ۰۸:۰۸
آقای موسوی مطمئن باشید تا وقتی امثال آدمهای حسود و خودخواهی نظیر شما در میانه هستند میانه تا 100سال دیگر هم پیشرفت نمی کند،گرچه میانه ویژه شود،گرچه میانه استان شود.متاسفم برایتان
۹۲/۲/۲۰ ۰۷:۵۷
عزیزان با حلوا حلوا کردن دهان ادم شیرین نمی شود ایا خدا وکیلی فکر می کنید انصاف است ترکمانچای شهر بشود ؟ معیارهای ارتقای یک منطقه فقط خواستن اهالی ان ناحیه است ؟ مثلا من دلم می خواهد از فردا میلیاردر شوم . کمی احساسات را کنار گذاشته منطقی باشید
۹۲/۲/۲۰ ۰۶:۱۸
[quote name="موسوي"]آقاي طاهر نايبي از نگراني شما نسبت به فرمانداري نشدن تركمنچاي قدرداني مي كنيم ولي داداش تو خودتو زياد ناراحت نكن و زياد به اينجور مسائل فكر نكن و به خودت زياد فشار نيار واسه سلامتيت خوب نيست و ان شاا... حل ميشه فقط يه خورده صبر كنيد.[/quote]

به جای فکرکردن به ناراحتی من ، به فکر مردمی باشید که با هزاران امید و آرزو به استقبال آمده بودند و با وعده توخالی مواجه شدند .
۹۲/۲/۲۰ ۰۳:۴۳
آقاي طاهر نايبي از نگراني شما نسبت به فرمانداري نشدن تركمنچاي قدرداني مي كنيم ولي داداش تو خودتو زياد ناراحت نكن و زياد به اينجور مسائل فكر نكن و به خودت زياد فشار نيار واسه سلامتيت خوب نيست و ان شاا... حل ميشه فقط يه خورده صبر كنيد.
۹۲/۲/۱۹ ۲۳:۵۳
آقای مددی وعده ای دادند که از اول هم معلوم بود نخواهند توانست به آن عمل کنند و با اینکارشان باعث دلسردی مردم تذکمنجای شدند
۹۲/۲/۱۹ ۱۹:۵۶
... یعنی دروغ
۹۲/۲/۱۹ ۱۸:۲۸
سلام
انشاءالله مردم ترکمنچای به آرزوی خود خواهند رسید. دعا می کنیم.روزی این مانع رفع شود.

اخبار روز