کد خبر: ۱۰۸۶۴۹
۵۲۸ بازدید
۲۰ دیدگاه

آقای فرماندار! حرف ما رنگین کمان رنگ ها نیست! نظارت کجاست؟!

۱۴۰۰/۴/۲۷
۱۶:۲۵

 

چند روزی است اپلیکیشن رسمی وزارت بهداشت باعنوان ماسک، شهرستان میانه را در جمع شهرستان های قرمز کرونایی قرار داده و از طرفی فرماندار میانه به بهانه عدم دریافت نامه رسمی، میانه را نارنجی اعلام می کند و منت آن را بر گردن اصناف و کسبه می گذارد که آنها درخواست حمایت دارند و اگر وضعیت را قرمز اعلام کنیم، شما کسبه از نان خوردن می افتید!

جناب فرماندار، وقتی رسانه ها به استناد ابلاغیه ها و اخبار رسمی وزارت بهداشت، آن را صادقانه در اختیار مردم می گذارند، انگشت اتهام را به وسیله برخی به اصطلاح رسانه هایتان سمت دیگر رسانه ها می گیرید و مخفی کاری می کنید؟

ابدا شکی در این نیست که هیچکس هیچگاه خواهان بسته شدن بازار و کسبه نبوده و نیست چراکه در این مدت زجر این قشر مظلوم و زحمتکش را به چشم دیدیم که تاوان مدیریت غلط و رعایت نکردن مردم و هر اتفاق دیگر را آنها داده و می دهند و قفل بر کرکره زده اند یا پلمپ شده اند اما شما آقای فرماندار؛ اتفاقا شما و مجموعه تان با عملکردتان باعث چنین وضعیتی شده اید؛ این حمایت نیست، پس منت نگذارید و با مردم و اصناف صادق باشید؛

می پرسید چرا؟ چرایش را بازگو می کنیم تا شما بدانید و مردم قضاوت کنند:

عدم نظارت و شل انگاری دستگاههای نظارتی بر مشاغل و دستفروش ها و نحوه ارائه خدمات آنها!

ورود خیل عظیم مسافران با قطار و خودروی شخصی بدون کنترل و نظارت یا ممنوعیت مخصوصا در ایام نوروز و دیگر ایام که همه از شما انتظار داشتند لااقل جلوی آنها را بگیرید اما نگرفتید و مثل همیشه، نامه و بخشنامه های بالا دستی را بهانه کردید!

عدم برخورد با برنامه های متعدد عروسی ها و جشن ها در خود شهر میانه، شهرک صنعتی و برخی روستاها که کماکان در حال برگزاری است و صدای طبل و دهل آن یک هفته دیگر از بیمارستان ها به گوش خواهد رسید!

عدم نظارت و برخورد با بعضی مغازه داران بدون ماسک، که این افراد قلیل با سهل انگاری و بی توجهی عامدانه، کسب و کار دیگران را نیز به مخاطره می اندازند!

نحوه دفع زباله های عفونی در برخی مطب ها و درمانگاهها که تصاویر آن در شبکه های اجتماعی موجود است!

 عدم رعایت مصوبات و دستورالعمل های بهداشتی در مورد تعداد حضور کارکنان در ادارات و بانک های تحت نظارتتان و عدم تمکین شما از مصوبات بالادستی که تمام و کمال در شهرهای دیگر در حال اجراست!

باز گذاشتن پارک ها و بوستان های شهر برای ورود خانواده ها مخصوصا در زمانی که سویه جدید کرونا با نام دلتا، کودکان را نیز گرفتار بیماری می کند!

عدم اطلاع رسانی در خصوص برنامه واکسیناسیون برای شهرستان میانه و روند و میزان واکسیناسیون تاکنون و تشدید نگرانی های عمومی در این مورد!

 

آقای دکتر معاون استاندار و فرماندار ویژه ی شهرستان میانه! چه اتفاقی غیر از ول انگاری نظارتی می تواند میانه را در برابر شهرستان های همتراز، یکه تاز عرصه قرمز بودن در استان کند؟! اصلا شبکه بهداشت دقیقا کجاست و چرا پاسخگو نیست؟! چرا فقط شما سخنگوی تمامی ادارات هستید؟! بهتر نیست بجای سخنگو بودن، پاسخگو بودن را پیشه کنید؟!

 

جناب فرماندار، ما دلسوزانه می گوییم و هر رنگی هم که می فرمایید را می پذیریم، اصلا شما بفرمایید میانه سفید است؛ اما بدانید بحث ما بحث رنگین کمان رنگ ها نیست؛ کارهای کنونی شما در واقع یک مسکن موقتی و دلخوش کننده برای کسبه است درحالیکه اگر واقعیت را درنظر بگیریم، شما باید با مدیریت درست و تشدید نظارت ها، جلوی گرفتاری نان آور یک خانواده به بیماری کرونا را بگیرید نه اینکه با رنگ ها بازی کنید.

در هر حال، میانه در هر رنگ و شرایطی که باشد، چه قرمز، چه نارنجی و چه زرد و آبی، انتظار به حق و مطالبه مردم از شما، فقط و فقط جدیت در امر نظارت است.

از طرفی مردم و به ویژه کسبه و بازاریان محترم نیز باید به این باور برسند که نباید به مسئولین شهرستان امید صد در صدی داشته باشند و مسائل بهداشتی از جمله ماسک زدن را رعایت کنند تا فردا اوضاع بدتر نشود، مغازه ها و بازار مانند موج های قبلی بسته نشود و مسئولین نگویند که ما می گوییم نارنجی ولی باعث شدند بگوییم قرمز!

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۴/۲۷ ۲۰:۲۶

خدا رو شکر دولت تکرار داره تموم میشه

ولی مارا جون به لب کرد

ناکارآمدی ار رییس‌جمهور تا بخشدارش

خدا ازشون نگذره

دروغ برای این جماعت عادی است

۰۰/۴/۲۷ ۲۰:۰۷

جرات ندارید همه پیام ها را انتشار دهید چون به منفعت نیست

۰۰/۴/۲۷ ۱۷:۵۰

فكر ميكنم چون جناب فرماندار نهايتا مهمان يكي دو ماهه فرمانداري هستند زياد اذيتشان نكنيم بهتر است !
چقدر گفتيم چقدر نوشتيم ولي كو گوش شنوا ! نرود ميخ اهنين در سنگ !
اون از وضعيت جاده تا پليس راه كه همانند بچه يتيمي گوشه اي مانده و كسي اين پروژه ملي دو كيلومتري رو درست نميكند !
ان از وضعيتاسفالت هاي شهر كه عين خيال كسي نيست و در عوض دارن براي ماپل رو گذر ميسازنند !
آن از پل رفت قوري چاي كه حواله ميكنند به اختصاص بودجه ان هماز سازمان برنامه بودجه :)
ان از وضعيت واكسيناسيون تو مراكز بهداشت كه قشنگ هر كي به هر كي هستش !
ان از ترافيك خيابان هاي شهر كه به لطف دستكاري هاي پي در پي در بافت قبلي داره غوغا ميكنه !
فقط يه مورد اميدوار كننده در اين مدت ديدم كه بسيار عالي اجرا شده آن هم جريمه خودرو ها بعد از ساعت 10 هستش كه به ثانيه نكشيده معلوم نيست از كجا و چطور چنان جريمه صادر ميكنند كه تو گويي صد ها سال در كمين اين لحظه بيرون امدن تو مانده بودن ! كروناي بيشعور چرا فقط از ساعت ده شب تا سه صبح بيرون مياي و تو باقي ساعات ميري !

۰۰/۴/۲۷ ۱۷:۲۶

بنده به عنوان یکی از اعضای کادر درمان خطاب به مقاله های تفرقه انگیز شما

شما دست به قلم نا آگاه اگر نظر قبلی من را انتشار داده بودید و مطالعه میکردید دیکر تا آخر عمرتان دست به قلم‌ نمیشوید

بخش درباره ما در اپلیکیشن‌ ماسک را حتما مطالعه کنید ببینید وابسته به وزارت است یا نه

فکر کنم از سیستم دولتی هم نباشید چون در خبرهایتان ناآگاهی بیداد میکند و مفهوم ابلاغ را نمیدانید

همین شما اگر فرماندار قرمز اعلام میکرد متنی دیگر نگارش خواهید کرد

پس عوام فریبی را کنار بگذارید غرض و مرض های شخصیتان را به نگارش در نیاورید

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز