کد خبر: ۱۰۹۴۳
۸۷۵ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

مددی:

امضای نهایی نقشه بازسازی اطراف امامزاده را می گیرم

۱۳۹۲/۳/۱
۱۹:۰۶

نماینده مردم میانه در مجلس نیز گفت: من امضای نهایی نقشه بازسازی اطراف امامزاده اسماعیل (ع) را از تبریز گرفته و تایید آن را به راه و شهرسازی خواهم فرستاد.

محمدعلی مددی با بیان اینکه کاری نیست که با پیگیری به انجام نرسد و مردم مطمئن باشند که ما به همراه مسئولین ذیربط با پیگیری جدی به این خواسته بحق مردم جامه عمل خواهیم پوشاند.
وی اضافه کرد : در هفته آینده گزارش مصوب جلسه و پیگیریهای خود را ارائه خواهم داد.
مهندس نجاری نماینده راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی در ماده 5 با حضور در این جلسه اظهارکرد: نقشه های معماری پس از تایید نقشه نهایی در کمیسیون ماده 5 قابل اجراست .
صادق واعظی عضو شورای شهر میانه نیز به گفته نماینده راه و شهرسازی اعتراض شدیدی کرده گفت: در مصوبه کمیسیون این مسئولیت به کمیته فنی با عضویت میراث فرهنگی ، شهرداری ، دفترفنی راه و شهرسازی ، محول گردید که مصوبه جلسه آنها بعنوان مصوبه ماده 5 تلقی می شود.
شهردار میانه نیز به عقب بودن اجرای طرح بهسازی اطراف امامزاده اسماعیل (ع) از برنامه زمانبندی بنابر تغییرات متعدد کارشناسی و کنترل و بررسی نقشه ها اشاره کردو گفت: قرار بود از بهمن سال 91 تا تیر سال جاری جلسات توافق ، مذاکره و عقد قراردادهای مربوطه با مالکین و مستاجرین اجراشود که بنا ب دلایل ذکر شده به عقب افتاد.
گفتنی است براساس جلسه بررسی و کنترل نقشه های تهیه شده در شهرداری بعد از تغییرات متعدد کارشناسی بالاخره نهایی شد.

 


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز