کد خبر: ۲۰۸۷۸
۲۵۳۰ بازدید
۲۴ دیدگاه (۲۲ تایید شده)

حیدری آزاد :

تنها شهری که حال و هوای نوروزی نداشت میانه بود

۱۳۹۳/۱/۱۰
۱۹:۲۹

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در جمع اعضای شورای اداری، شورای تامین، نمایندگان و نیز معتمدین ضمن تبریک سال جدید، این جلسه را جلسه انس، الفت و وحدت بین مسئولین عنوان کرده و بر استفاده ی حداکثری زمان برای خدمت به مردم تاکید کرد.
اسماعیل حیدری آزاد با تاکید بر عملی شدن و تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت: کارهای صورت گرفته و خدمات شبانه روزی  در برابر شعارهای داده شده، نجابت  و حمایت مردم و قداست نظام اسلامی بسیار ناچیز است.
معاون استاندار آذربایجان شرقی در ادامه به اهمیت و ضرورت اطلاع رسانی خدمات صورت گرفته به مردم اشاره کرده، فضای مجازی شهرستان را نقطه ی قوت و مثبت عنوان کرد و خواستار مدیریت فضای رسانه ها و جلوگیری از  تشنج و اختلاف افکنی در فضای مجازی شده و بیان داشت: چنین شرایطی در هیچ کجا مشاهده نمی شود که سایت ها با حاشیه سازی و عده ای نیز خود ابزار تفرقه و اختلاف شوند و این نهایتاً به ضرر شهر و مردم است.
فرماندار میانه به منزلت و جایگاه شهدا و ایثارگران بخصوص شهدای میانه اشاره کرده و خدمت خالصانه، صادقانه و بی منت مسئولین شهرستان به مردم و نظام را بهترین راه برای ارزش نهادن و پاسخ به خون شهیدان عنوان کرد.
حیدری آزاد سیاست زدگی را آفت شهرستان نام برده و از مسئولین شهرستان خواست تا عملگرا باشند و با عملکرد مناسب، خود را به مردم معرفی کنند چرا که مردم از بر همه امور نظارت دارند و می توانند به راحتی شعار و عمل را از یکدیگر تمییز دهند و سره را از ناسره جدا نمایند.
رئیس شورای اداری شهرستان ضمن انتقاد از عملکرد ضعیف برخی دستگاههای شهرستان در آمادگی برای استقبال از نوروز گفت: متاسفانه در این ایام از جهات مختلف تنها شهری که حال و هوای نوروزی نداشت میانه بود و خروجی قابل قبولی از سوی برخی دستگاهها ارائه نشد، البته برخی از سازمانهای اجرایی شهرستان که عملکرد بسیار خوبی داشتند تشکر می نمایم. انشاا... در جلسه شورای اداری نقشه راه دستگاههای اجرایی جهت خدمت رسانی بهتر و مطلوبتر به مردم نجیب میانه ارائه خواهد شد و معیار قضاوت در مورد کارآمد بودن یا ناکارآمدی خروجی عملکرد دستگاهها و مسئولین خواهد بود و دستگاههای برتر مورد تقدیر قرار گرفته و نیز دستگاههای با بازدهی نامناسب را سامان خواهیم داد.
حیدری آزاد جاده میانه – تبریز را با توجه به تصادفات و تلفات فراوان آن، قتلگاه توصیف کرده و بر پیگیری بیش از پیش برای حل این مشکل توسط فرمانداری و نمایندگان تاکید کرد.
فرماندار ویژه میانه مسئولیت در پست های گوناگون را  یک فرصت برای کسب حسنات از طریق خدمت خالصانه به مردم عنوان کرده، افزود: مردم میانه مردمی نجیب، شرافتمند و غیرتمند هستند و خدمت به چنین مردمی بزرگترین افتخار است و کوچکترین نارضایتی، بی حرمتی و سنگ اندازی در مسیر آسایش مردم جرم محسوب می شود و لازم است همه مسئولین با تلاش شبانه روزی و به دور از هیاهو و جنجال سازی و تبلیغات به مردم خدمت کنند.
حیدری آزاد با اشاره به نامگذاری سال جدید به سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، کارهای صورت گرفته در حوزه ی فرهنگ شهرستان را ناکافی خوانده و خواستار حرکت جهادی مسئولین این بخش و تقویت آن در سال جدید شد.
محمدعلی مددی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با تبریک سال نو، دلیل  نامگذاری سال جدید توسط رهبر معظم انقلاب به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی را اهمیت اقتصاد و فرهنگ در جامعه و نیز عدم کسب توفیق در امر فرهنگ و اقتصاد عنوان کرد..
مددی با تاکید بر اهمیت برنامه ریزی و تلاش برای تحقق همه ی اهداف و تعالی جامعه ی اسلامی، ابراز امیدواری کرد سازمانها در سال جدید بتوانند با برنامه ریزی مدون و عمل به فرمایشات رهبری و تکیه بر توان داخلی اقتصاد مقاومتی را نهادینه کرده و بعد فرهنگی را نیز تقویت کنند.
سید بهلول حسینی دیگر  نماینده ی مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در این جلسه خدمت در جمهوری اسلامی را دارای جایگاه ویژه خوانده و بر صداقت در سیاست و جلب رضایت مردم تاکید کرده و کوتاهی در انجام وظایف را دارای پیامدهای بد از سوی مردم عنوان کرد. دارد.
حسینی برخورداری از  دو نماینده ی مجلس برای شهرستان میانه را یک نعمت خوانده و بر همکاری هرچه بیشتر دو نماینده برای پیگیری مسائل و مشکلات شهرستان و کاستن مشکلات مردم تاکید کرده و اختلافات و حاشیه ها در فضاهای مختلف از جمله فضای رسانه ای را آفتی در مسیر پیشرفت شهرستان عنوان کرد.
بهمن نعمت زاده رئیس شورای اسلامی میانه نیز در این جلسه باور قلبی به جهاد را لازمه ی مدیران برای مدیریت جهادی خوانده ابراز امیدواری کرد با مدیریت جهادی مشکلات و معضلات میانه در سال 93 با همت و تلاشهای معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، نمایندگان و حمایت مردم حل شود.
وی در مورد پروژه ی اطراف امامزاده اسماعیل(ع) از شروع به کار شرکت مربوطه از 24 فروردین امسال خبر داد.
در ابتدای این جلسه معتمدین شهرستان، مشکلات مهمی از جمله آب شرب، کمربندی میانه، اجرای طرح اطراف امامزاده اسماعیل(ع) و مشکل آزادراه که مشکلاتی برای مسافران میانه در جاده سرچم بوجود آورده است را مطرح کردند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱/۱۵ ۰۸:۳۰
با سلام وتشکر از صراحت بیان فرماندار محترم ...سالهاست برخی از احزاب و باندهای مافیایایی جهت حفظ منافع خود و باندشان دست به تخریب و ایجاد نفاق در این شهرستان مظلوم و شهیدپرور زده اند؟؟! سالهاست افراد نخبه و متعهد بخاطر آبرویشان در حاشیه مانده اند! وشهر ستان پیشرفت چندانی در مقایسه با سایر شهرها نکرده! متاسفانه اخیرا هم عده ای بچه های کم سن وسال را با نامهای مختلف به جان هم انداخته و از اختلاف سلیقه نمایندگان که امری طبیعی است به شدت به نفع باندشان سوء استفاده میکنندو ....؟؟؟؟ باشد انشاا... با تدبیر جنابعالی و معتمدین و جوانان مخلص و صادق (نه باندی و چاپلوس)هر چه زودتر شاهد پایان این خیانتها و ضعفها باشیم و با تلاش حضرتعالی شاهد آبادانی و رفع مشکلات موجود شهرستان باشیم . موفق و موید باشید انشاا...

احسن وخدا قوت برادر ارجمند ، اینها درد دل همه میانه ها است که شما خیلی خوب بیان کردید باشد فرماندار محترم تلاش کنند تا این شهر مرده را نجات دهند . یک عده آرزو به دل بمانند تا همه چیز را بهاسم خودشان ثبت کنند .
۹۳/۱/۱۲ ۱۷:۳۷
[quote name="جانباز"]با سلام وتشکر از صراحت بیان فرماندار محترم ...سالهاست برخی از احزاب و باندهای مافیایایی جهت حفظ منافع خود و باندشان دست به تخریب و ایجاد نفاق در این شهرستان مظلوم و شهیدپرور زده اند؟؟!
نمونه همین باند بازی : برخی افراد موثر که امتیاز چندین تاکسی را در دست دارند همیشه مخالف تاسیس اتوبوسرانی شهری بوده اند و با بیان این دلیل سنتی و کهنه که "خیابانهای میانه کشش اتوبوس ندارد "مانع اخذ این امتیاز از وزارت کشور شدند ولی بحمداله این مجوز در سال 92 اخذ شده و انشاالله با کمک فرماندار جدید در سال 93 راه اندازی خواهد شد بخصوص به مناطق حومه و شهرک ها.
۹۳/۱/۱۲ ۱۵:۱۹
با سلام وتشکر از صراحت بیان فرماندار محترم ...سالهاست برخی از احزاب و باندهای مافیایایی جهت حفظ منافع خود و باندشان دست به تخریب و ایجاد نفاق در این شهرستان مظلوم و شهیدپرور زده اند؟؟! سالهاست افراد نخبه و متعهد بخاطر آبرویشان در حاشیه مانده اند! وشهر ستان پیشرفت چندانی در مقایسه با سایر شهرها نکرده! متاسفانه اخیرا هم عده ای بچه های کم سن وسال را با نامهای مختلف به جان هم انداخته و از اختلاف سلیقه نمایندگان که امری طبیعی است به شدت به نفع باندشان سوء استفاده میکنندو ....؟؟؟؟ باشد انشاا... با تدبیر جنابعالی و معتمدین و جوانان مخلص و صادق (نه باندی و چاپلوس)هر چه زودتر شاهد پایان این خیانتها و ضعفها باشیم و با تلاش حضرتعالی شاهد آبادانی و رفع مشکلات موجود شهرستان باشیم . موفق و موید باشید انشاا...
۹۳/۱/۱۱ ۲۱:۲۱
بهتر است مشکلات لاینحل میانه به دست یک معاونت عمرانی زبده و آزموده عملیاتی شود و....
۹۳/۱/۱۱ ۲۰:۴۶
مسوول واحد امداد و نجات جمعیت هلال احمر مراغه گفت: سه هزار و 500 مسافر و گردشگر در قالب طرح نوروزی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در تعطیلات سال جدید، از خدمات فرهنگی هلال احمر در این شهرستان استفاده کردند.

به گزارش رصد مراغه، علیرضا رحیم زاده افزود: این مسافران و میهمانان نوروزی از خدمات فرهنگی این جمعیت از جمله راهنمایی گردشگری و تست سلامت توسط گروه های ثابت در میادین ورودی این شهرستان بهره مند شدند.

وی اظهار کرد: در این مدت سه هزار مسافر و میهمان نوروزی از خدمات راهنمایی برای مناطق گردشگری با بهره گیری از بروشورو نقشه های شهری ویژه مناطق دیدنی و تاریخی این شهرستان استفاده کردند.

مسوول واحد امداد و نجات جمعیت هلال احمر مراغه ادامه داد: همچنین در تعطیلات نوروزی 500 میهمان نوروزی نیز از خدمات تست سلامت شامل آزمایش فشارخون و قندخون به صورت رایگان بهره مند شدند.

رحیم زاده خاطرنشان کرد: در این راستا گروه های ثابت با استقرار در چادرهای این جمعیت در سه میدان اصلی و ورودی این شهر در میادین مجلس، بسیج و راه آهن به مسافران نوروزی خدمات ارایه می کنند.
۹۳/۱/۱۱ ۲۰:۲۸
در ایران امروزی استقبال از بهار کمترین ادعایی است که باید داشته باشیم.
۹۳/۱/۱۱ ۲۰:۲۷
آقای فرماندار انشاالله با درایت جناب عالی میانه به آن سطح کشوری خود که لازم است و شایسته ، برسد با این حال خوشبین نیستم. نمی دانم چرا؟
۹۳/۱/۱۱ ۲۰:۲۶
میانه ریش سفید ندارد .
۹۳/۱/۱۱ ۱۴:۳۴
[quote name="دلسوز"]اکثر افراد مثلا خبرنگار در سایتهای میانه نظرات خودرا بیان میکنند و خودشان نقشه راه ارایه میدهند ولی وظیفه خبرنگار انعکاس عین مطلب گوینده است ولی شما چند نفر که در سایتها خبر میگذاری و نظر میدهید چند نفرید که میخواهید نظرات خود را به مسولین و مردم القا کنید باور کنید زمانی که این سایتها نبودند اختلاف بین نمایندگان و مسولین کم بود به خبرنگار چه ربطی دارد که چه کسی باید استعفا دهد البته شما خبرنگار هم نیستید بلکه عریضه نویس هستید چونکه اصول حرفه ای گری را بلد نیستید بلکه بیشتر به فکر خود نمایی هستید و فضا را آلوده میکنید[/quote]

رسانه ها اختلافات را زیاد نکردند ، به آنها نمود بیرونی دادند .
۹۳/۱/۱۱ ۱۰:۱۹
بعضیها در این جلسه حضور دارند که بزرگند و بزرگوار ولی دیگه بهتره جای خودشونو به بزرگ جوانان بدند. فقط مستمع بدون اظهار نظرند
۹۳/۱/۱۱ ۰۴:۲۶
اکثر افراد مثلا خبرنگار در سایتهای میانه نظرات خودرا بیان میکنند و خودشان نقشه راه ارایه میدهند ولی وظیفه خبرنگار انعکاس عین مطلب گوینده است ولی شما چند نفر که در سایتها خبر میگذاری و نظر میدهید چند نفرید که میخواهید نظرات خود را به مسولین و مردم القا کنید باور کنید زمانی که این سایتها نبودند اختلاف بین نمایندگان و مسولین کم بود به خبرنگار چه ربطی دارد که چه کسی باید استعفا دهد البته شما خبرنگار هم نیستید بلکه عریضه نویس هستید چونکه اصول حرفه ای گری را بلد نیستید بلکه بیشتر به فکر خود نمایی هستید و فضا را آلوده میکنید
۹۳/۱/۱۱ ۰۴:۱۴
یعنی آقایون دوست دارند حداقل حقوق ذکر شده قانون اساسی برای ما لحاظ نشود؟؟؟؟یاد نماینده سابق شهر میانه بخیر آقا ی مهندس .... یاد حاج آقا بخیر در جواب همین آقایان که امروز رسانه را حاشیه معرفی می نمایند در جواب همین آقایان فرمودند: من همه اینها را به خدا واگذار می نمایم .
جمله همیشگی اعضا محترم سایت صدای میانه : تا زمان حل مشکلات موجود در شهر میانه تا پای جان ایستاده ایم ...................................................................
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست..................
۹۳/۱/۱۰ ۲۰:۵۴
چنین شرایطی در هیچ کجا مشاهده نمی شود که سایت ها با حاشیه سازی و عده ای نیز خود ابزار تفرقه و اختلاف شوند و این نهایتاً به ضرر شهر و مردم است.
========
عجب...
یعنی سایتها از درج اطلاعیه ها و جوابیه های نمایندگان شهر خودداری کنند؟!!
نماینده ها علیه هم بیانیه منتشر میکنند و اخر کار همه کاسه کوزه ها سر رسانه ها میشکند!!
۹۳/۱/۱۰ ۲۰:۳۳
...قبل از عید ماگفیم عجب تغییراتی صورت میگیره ولی انگار نمیخواد چیزی عوض بشه. همه منتظر عمل گرایی فرماندار هستیم . ظاهرا فقط امیدواری بوده
شنیدم بعضی از مسافران از همه چی از مشکلات شهرداری گرفته تا برق تا مخابرات تا تا تا همه چی از ترافیک ناله میکردند . ماموران راهنمایی که بیشتر از شهرشان بود ولی با وجود سعیشان کاری صورت نمیگرفت. توی مغازه ای بودم از خجالتم در مقابل مسافری که گله میکرد سکوت کردم یارو فکر کرد کر و لالم نفهمید که از شرمم حرف نزدم به دوستش میگفت دیدی نانوایی رو....یا اینترنتشو یا طرز جوابگویی تعزیرات و . وخلاصه از همه چیز گفت و گفت که دیگه پاشو تو این...شده نمیذاره!! امیدوارم کمی هم مسئولین شرم کنند. ظاهرا تا بقیه عمر تلف نشده باید رفت . والسلام
۹۳/۱/۱۰ ۲۰:۰۸
حداقل مشکلات شهری در روزهای نوروزی از این قرار بود:
1- عدم توجه به زیبا سازی شهری.
2- نبود وسیله نقلیه عمومی جهت ارائه سرویس برای بازدید از آثار تاریخی اعم از پل تاریخی دختر.قلعه دختر.مسجدسنگی ترک و.....
3- عدم نصب بنرهای راهنمای مسافران نوروزی جهت اسکان فرهنگیان ، هتلها و مسافرخانه ها ( تا جایی که مسافران از مردم آدرس مسافرخانه و خانه معلم و..... می پرسیدند)
4- عدم توجه به گشودن گره های ترافیکی شهر تا جاییکه خودرو ها تا 2 کیلومتر در صف سنگین بودند ( مثال: خیابان شهید حاجی اصغری و تقاطع سرچشمه ) و نبود مامور راهنمایی در بعضی از تقاطع ها و چراغ های قرمز این مساله را بیشتر نمایان کرده بود.
5- خیابان های شهر از نظر آسفالت ، آبروی شهر را برده بود مشکلی که هیچ وقت قابل حل نبوده و نخواهد بود.
6- نبودن سرویس های بهداشتی در شهر که در این باره نباید هیچ قصوری پذیرفته شود.
چنانچه می دانیم بیشتر این مشکلات به مجموعه شهرداری بر می گردد و ما ضمن تشکر از زحمت کشان شهرداری شهرمان از آقای فرماندار می خواهیم با جمع آوری این مجموعه ایرادات نسبت به سال بعد این مشکلات مرتفع گردد و در پایان از فرماندار محترم خواستاریم با توجه بر اینکه وسعت شهری در حال افزایش است و از سال آینده بعضی از شهرک ها و شهرک مسکن مهر هم به وسعت کاری شهرداری افزوده می شود در تقسیم شهر به دو منطقه شهرداری اهتمام کامل بنمایند.
یا علی
۹۳/۱/۱۰ ۲۰:۰۲
[quote]معاون استاندار آذربایجان شرقی در ادامه به اهمیت و ضرورت اطلاع رسانی خدمات صورت گرفته به مردم اشاره کرده، فضای مجازی شهرستان را نقطه ی قوت و مثبت عنوان کرد و خواستار مدیریت فضای رسانه ها و جلوگیری از تشنج و اختلاف افکنی در فضای مجازی شده و بیان داشت: چنین شرایطی در هیچ کجا مشاهده نمی شود که سایت ها با حاشیه سازی و عده ای نیز خود ابزار تفرقه و اختلاف شوند و این نهایتاً به ضرر شهر و مردم است.[/quote]
عجب؟؟!!!
والا تو یک جای دیگه متن سخنان ایشون 360 درجه با این نقل قول متفاوت بود، جریان چیه؟ دوتا جلسه متفاوت بود یا اصل خبرنگاری از انتقال عینِ کلماتِ گوینده به انتقال برداشت های شخصیِ نگارنده تغییر پیدا کرده یا چی؟
۹۳/۱/۱۰ ۱۹:۳۵
انتن دهی موبایل - وضع بد خیابانها از لحاظ اسفالت- ترافیک سنگین و غیر قابل کنترل با وجود حضور انبوه ماموران -عدم نظارت نرم افزاری بر چراغهای راهنمایی - رفتار جریمه ای ماموران راهنمایی و رانندگی- جایگاه بنزین سوپر- کمبود و ضعف روشنایی ها که بیشتر از همه رییس برق را خوب الوده کرده - قطعی دم به دم یا کندی سرعت اینترنت -گرانی حاکی از عدم نظارت - نبود استقبال ملموس از بهار و مسافران بهاری- نبود راهنماییهای لازم برای بازدید از اماکن تاریخی و احتمالا دیدنی. مسائلی که در اندک مدت به ذهنم رسید هرکدام از اینها اگر مسئولانشان عیبشان را بپذیرند یک سال طول میکشد . حال که عده ای مسئول اصل قضیه را قبول نخواهند کرد!
۹۳/۱/۱۰ ۱۸:۱۱
آقای فرماندار از صراحت لهجه تان بسیار ممنونیم ولی میانه که روزی اولین شهر استان بود اکنون آخرین شهر استان شده به داد این شهر برسید.
۹۳/۱/۱۰ ۱۸:۱۰
تنها شهری که بخصوص در ایام نوروزی اینترنت قطع بود یا سرعت ضعیفی داشت ، میانه بود.
۹۳/۱/۱۰ ۱۷:۵۹
متاسفانه مسافران نوروزی از وضعیت نانوایی ها گرفته تا قطعی آب و ترافیک اسفبار درون شهری بسیار دلخور بودند.
۹۳/۱/۱۰ ۱۵:۳۳
[quote]حیدری آزاد :هیچ کجا مشاهده نمی شود که سایت ها با حاشیه سازی و عده ای نیز خود ابزار تفرقه و اختلاف شوند و این نهایتاً به ضرر شهر و مردم است.[/quote]

این را هم در نظر داشته باشید که هیچ کجا نماینده خودش آتش بیار معرکه نمی شود ، چه کسانی در مورد نیروی انتظامی بیانیه و جوابیه دادند و بنر زنی کردند و الان در این جلسه رسانه ها را متهم می کنند .
۹۳/۱/۱۰ ۱۵:۲۸
[quote]حیدری آزاد : تنها شهری که حال و هوای نوروزی نداشت میانه بود
[/quote]

عکس العمل فرماندار محترم در این باره چه خواهد بود ؟ اینکه که چند توپ و تشر به مسئولین بزنیم دردی را دوا نخواهد کرد ، رسانه ها وظیفه دارند که مثبت نویس باشند ولی اگر هم کاستی ها را نگویند خیانت کرده اند .
متاسفانه حداقل نمره صفر است و از این پایین تر نمره نداریم که به مسئولین ذیربط بدهیم ، وضعیت استقبال اسفبار بود .

اخبار روز