کد خبر: ۳۰۴۸۸
۷۹۲ بازدید
۹ دیدگاه (۸ تایید شده)

قابل توجه کلیه مسئولین محترم و منتقدان محترم جهت بررسی و رسیدگی؟

۱۳۹۳/۹/۷
۱۰:۰۹

با سلام خسته نباشید خدمت مسئولین محترم شهرستان میانه بخصوص از فرمانداری محترم؟

اینجانب به نقل از اکثر ساکنین مسکن مهر شهرک ولیعصر به استحضار می رساند طی انجام آسفالت خیابانهای مسکن مهر که به پیمانکاران سپرده شده است فقط به فکر اتمام کار و گرفتن مبلغ ...؟ خود هستند و مسئولین مرتبط اصلاً به کیفیت انجام کار پیمانکاران توجه نمی کنند الان با توجه به بارش باران میتوانید مشاهده کنید که قسمتهای زیادی از خیابان ها که زیر سازی شده است باز به روال قبلی برگشته شب هنگام قسمتی از خیابان را قیر قونی کرده و تردد ساکنین با مشکل روبروشده به طوری که کلیه ساختمان قیر ی شده، فاضلاب یکی از آپارتمان ها توسط اجرا کننده شکسته و مسئول رسیدگی کننده پروژه و آب فاضلاب پاسخ گو ساکنین نمی باشند و مشکل را به گردن هم میندارند و مبلغ ناچیز را بهانه انجام ندادن کار می کنند باز باید بسیار سپاس و تشکر از فرمانداری ویژه محترم شهرستان کرد که اگر پیگیر نباشند الان بجای مراغه شدن باید اسم روستایی برایش پیدا می کردند؟

در پایان ضمن تشکر دوباره از فرمانداری ویژه محترم شهرستان و مسئولین محترمی  که در ارتقای شهرستان تلاش میکنند بدون اینکه نامی از خود بجا بذارند و بدون منت، برای پیشبرد سریع کار، باید حسن نیت داشته باشیم که این کار با انجام صحیح کارها پیش می آید! درست زندگی کنیم؟ خدا را در نظر بگیرید؟ آخرتی هم هست . مسئولی که مسئولیت پذیر باشید؟

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۹/۸ ۱۰:۳۹
راستی اسم روستا شد خواستم انهایی که اطلاع دارند ایا روستایی در شهرستان میانه داریم که مذهب اهل سنت داشته باشند .
۹۳/۹/۷ ۱۱:۲۵
(((باید اسم روستایی برایش پیدا می کردند؟))) چرا باید روستا نماد عقب ماندگی باشد ,تا دوستانی مثل جنابعالی برای رفع مشکلات خودتون این مثلو بیاورید؟واقعا متاسفم...

اخبار روز