کد خبر: ۳۵۳۲۳
۸۷۵ بازدید
۱۰ دیدگاه

مجمع خيرين مدرسه ساز استان آذربايجان شرقي یکی دیگر از فرزندان میانه را گلچین کرد

۹۳/۱۱/۲۹
۱۷:۱۰

مجمع خيرين مدرسه ساز استان آذربايجان شرقي

یکی دیگر از فرزندان میانه را گلچین کرد

 

میانه همیشه مهد نام آوران و دلآوران و قهرمانان بوده و هست، فرزندان میانه در صحنه های انقلاب با حضور شور انگیزشان ، میادین  جهاد و دفاع مقدس با شجاعت و شهادتشان و صحنه های علمی و ادبی و هنری با مقام های خیره کننده خود و در میادین ورزشی با افتخارات کم سابقه یک سر و گردن بالاتر از دیگران بوده و هستند و اینک در کار ساختن و آباد کردن و آنهم آباد گری خیرانه یکی دیگر از فرزندانش را به استان معرفی کرد تا از تلاش های خستگی ناپذیرش در میانه که دوست و دشمن را به کرنش واداشت تمام فرزندان ایران از نعمت وجود ذی جودش بهره مند شوند.

مجيد بصيرت رئيس مجمع خيرين مدرسه ساز شهرستان ميانه در انتخابات اعضاي مجمع خيرين مدرسه ساز استان آذربايجان شرقي به عنوان بازرس و عضو اصلي مجمع خيرين مدرسه ساز استان آذربايجان شرقي انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومي آموزش وپرورش ميانه در مراسم انتخابات اعضاي مجمع خيرين مدرسه ساز استان آذربايجان شرقي مجيد بصيرت رئيس مجمع خيرين مدرسه ساز شهرستان ميانه طبق راي گيري بعمل آمده بعنوان بازرس و عضو اصلي مجمع خيرين مدرسه ساز استان آذربايجان شرقي انتخاب شد.

اين موفقيت را به شهروندان میانه ، مجامع محترم خیرین ،جامعه محترم فرهنگيان و خانواده های محترم بصیرت و یاری تبريك و تهنيت عرض مي نماييم.

...و تبریک بیشتر به آن انتخاب کنندگانی است که اطمینان دارم با حمایت های لازم از این منتخبشان در رسیدن به اهداف متعالی خود بیش از پیش موفق تر خواهند بود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۲/۱ ۲۰:۱۵
[quote name="فرهنگی"] آقای رسولزاده لطفا دقیقاشفاف سازی کنید از میانه چه کسانی کاندید بودند و ایشان در بین چند شهرستان و با چند رای موفق به عضویت در این مجمع شده اند؟... [/quote] حتما در فرصت های آتی به فرآیند این انتخاب -که خودتان بهتر می دانید کمتر رنگ و بوی دنیایی و مادی دارد و نوع و صبغه آن متفاوت از آن چیزی است که در فهم و درک دنیا طلبان بگنجد- خواهیم پرداخت و اگر توفیقی باشد قلم در ستایش نیک مردان و زنانی ، که در این مدت هم در میانه و هم سطح استان کارستانی را به انجام رسانیده اند خواهم زد ولی مشکل این جاست که تمایلی به ثبت نام و یادشان ندارند و این برای کم توفیقانی چون من است که خوشه ای از خرمن انفاس قدسی ایشان نمی توانم چیدن و حسرت می ماند برای روزی که اعمال را به مثقالی خواهند سنجید وه چه شود آنگاه که نیک ورزی نگاه برگرداند و بگوید او با من است. دوست گرامی در مجمعی که من صحبتش را کردم همه چیز معکوس است یعنی بازنده ها بیشتر از برنده ها متنعم می شوند(البته مادی) زیرا رقابت بر سر خرج کردن و صرف انرژی و هزینه است اینان به این مرحله از خود شکوفایی رسیده اند .
۹۳/۱۱/۳۰ ۲۳:۰۲
استاد بصیرت یکی از فرهنگیان متعهد و دلسوز هستند ... بنده به نوبه خودم به این سرور و استاد گرامی و هم چنین مجمع خیرین و مردم شریف میانه تبریک عرض نموده برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون دارم
۹۳/۱۱/۳۰ ۰۹:۲۴
كاركرد صحيح وخداپسندانه عزت واحترام ميآفريند و توكل به خدا"
۹۳/۱۱/۳۰ ۰۱:۳۷
باتشکر از استاد بزرگوار جناب آقای رسولزاده ،،انتخاب به جا وشایسته آقای بصیرت برایشان وهمشهریان عزیزم مبارکباد
۹۳/۱۱/۳۰ ۰۰:۱۶
آقای رسولزاده لطفا دقیقاشفاف سازی کنید از میانه چه کسانی کاندید بودند و ایشان در بین چند شهرستان و با چند رای موفق به عضویت در این مجمع شده اند؟...
۹۳/۱۱/۲۹ ۲۳:۵۴
به آقای بصیرت تبریک می گویم .
۹۳/۱۱/۲۹ ۲۳:۵۰
فقط میکائیل رسولزاده و السلام...
۹۳/۱۱/۲۹ ۲۲:۳۱
با آرزوی موفقیت برای آقای بصیرت ، این انتخاب شایسته را خدمت جامعه فرهنکی میانه تبریک می گویم .
۹۳/۱۱/۲۹ ۲۱:۳۸
عرض تبریک به آقای بصیرت

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز